Your browser does not support JavaScript!
توضیحات: ارائه این خدمات تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.
طراحی کاراکتر

همه ما بارها کاراکتر هایی مانند میشلین من، روناد مک دونالد و M&M را دیده ایم؛ کاراکتر هایی که توانسته اند سال ها مخاطبین خودشان را جذب کنند و معرف یک برندشان باشند. اما طراحی یک کاراکتر تنها به معرفی یک برند ختم نمی شود. کاراکتر ها در طول سالیان گذشته کاربرد های فراوانی داشته اند، از کاراکتر ها مربوط به المپیک و جام جهانی فوتبال، تا کاراکتر های انیمیشن ها تنها بخشی از کاربردهای کاراکتر می باشند.

طراحی کاراکتر امری ساده اما دشوار

طراحی یک کاراکتر در ابتدا ممکن است بسیار ساده به نظر بیاید؛ اما وقتی موضوع عمل به میان می آید دشواری طراحی کاراکتر خود را به نمایش می گذارد. زمانی که یک کاراکتر طراحی می شود، باید قادر به انجام انواع حرکت ها و گرفتن حالت های مختلفی باشد. باید بتواند بنشیند، حرکت کند، لبخند بزند، عصبانی شود و بسیاری از حرکات و حالات را به خود بگیرد. اما باز این تمام ماجرا نیست. بلکه باید یک کاراکتر دارای شخصیت مشخصی باشد. ممکن است شخصیت یک کاراکتر خشن، مهربان، عصبی، شاد، ناراحت باشد. موضوع نمایش خصوصیات شخصیتی در طراحی یک کاراکتر امری بسیار مهم است. مخاطب کاربر باید پس از مشاهده کاربر بداند با چه نوع شخصیتی سر و کار دارد. اینها تنها بخشی از مواردی است که در طراحی یک کاراکتر باید در نظر گرفته شوند. آن چه ابتدا ساده به نظر می آمد، در زمان طراحی سختی خود را نشان می دهد. باید در نظر داشت طراحی کاراکتر یک کار بسیار تخصصی می باشد و هر گرافیستی قادر به طراحی کاراکتر نمی باشد. برای طراحی کاراکتر علاوه بر دانش گرافیک، اطلاع از انیمیشن و کارکرد های تبلیغاتی یک کاراکتر نیز لازم است.

خصوصیات شخصیتی در طراحی کاراکتر

همان طور که در بالا ذکر شد، خصوصیات شخصیتی یک کاراکتر بسیار مهم و البته تاثیر گذار می باشند. برای پیاده سازی این خصوصیات، باید ابتدا شخصیت کاراکتر به صورت کلی مشخص شده باشد و سپس بر اساس این شخصیت طراحی کاراکتر شروع شود. به عنوان مثال یک کاراکتری که شخصیت خشن دارد، خشونت او در تمامی اجزای کاراکتر نمود پیدا می کند. از نوع ایستادن، راه رفتن، نگاه کردن، لباس پوشیدن و مهمتر از همه فرم اجزای صورت. البته نکته مهم این است که باید در نظر داشت که یک کاراکتر لزوما نباید یک شخصیت انسانی باشد. کاراکتر می تواند یک شخص انسانی، یک کاراکتر حیوان، شخصیتی خیالی و انتزاعی و یا حتی یک ابزار باشد (مانند کاراکتر های انیمیشن ماشین ها). پس با این توضیحات، شخصیت پردازی مرحله اول در طراحی کاراکتر می باشد که باید به دقت مورد نظر قرار گیرد.

حرکات و حالات یک کاراکتر

در مرحله بعد باید در نظر داشت که یک کاراکتر قرار است چه حرکاتی را انجام دهد و چه حالاتی را به خود بگیرد. به عنوان مثال یک کاراکتر قرار است حرکات بسیار تندی را به نمایش بگذارد. همه این حالات و حرکات در طراحی کاراکتر نقش اساسی بازی می کنند. باید کاراکتر به گونه ای طراحی شود که قادر به انجام تمامی حرکات و حالات مورد نظرش باشد. پس مرحله دوم در طراحی کاراکتر، بررسی حرکات و حالاتی است که کاراکتر باید به خود بگیرد.

شروع طراحی کاراکتر

در این مرحله و با توجه به در نظر گرفتن خصوصیات شخصیتی و حرکات و حالات کاراکتر، اتود های اولیه شروع به طراحی می شوند. برای رسیدن به کاراکتر مورد نظر، بارها و بارها اتود زده می شود تا بتوان به کاراکتری دست یابی پیدا کرد که به خوبی تمام نیاز های مورد نظر را بر آورده سازد.

خدمات طراحی کاراکتر لولسا

تیم طراحی و تبلیغات لولسا با توجه به نقش و اهمیتی که طراحی یک کاراکتر در موضوع تبلیغات دارد، خدمات طراحی کاراکتر را به مشتریان خود ارائه می دهد. این طراحی ها توسط کارشناسان و هنرمندان تیم طراحی و تبلیغات لولسا انجام می گیرد. احتمالا پس از ورود به سایت لولسا و یا مراجعه به صفحات شبکه های اجتماعی لولسا، با کاراکتر های لولسا نیز آشنا شده اید. لذا اگر نیازمند خدمات طراحی کاراکتر می باشید، لولسا تمام آن چیزی است که نیاز دارید.

هزینه و تعرفه خدمات طراحی کاراکتر

هزینه خدمات طراحی کاراکتر به صورت آنلاین محاسبه می شود.

برای سفارش این خدمات می توانید با مراجعه به بخش فروش سایت، به وسیله یکی از روشهای اعلام شده، با ما تماس گرفته و سفارش خودتان را به ثبت برسانید. همچنین پیش از سفارش می توانید با مراجعه به بخش سوالات متداول، پاسخ سوالات اولیه خودتان را بگیرید.

سفارش خدمات طراحی کاراکتر

سفارش خدمات طراحی کاراکتر به صورت آنلاین می باشد.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوال درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

ساعات کاری: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین و در زمان سفارش می باشد.

روند انجام پروژه

 1. ارسال اطلاعات مورد نیاز پروژه از سوی مشتری
 2. پرداخت هزینه طراحی
 3. طراحی کاراکتر
 4. تحویل فایل های لایه باز به مشتری

مشاوره خدمات طراحی کاراکتر

مشاوره طراحی کاراکتر را تنها به صورت حرفه ای از ما بخواهید. برای استفاده از این خدمات کافی است به بخش مشاوره مراجعه نمایید. سفارش مشاوره خود را ثبت و از این خدمات استفاده کنید.

خدمات مرتبط با طراحی کاراکتر

در کنار خدمات طراحی کاراکتر، ما خدمات دیگری جهت برآورده سازی کامل نیاز های مشتریان خود آورده ایم. این خدمات شامل: طراحی پوستر و طراحی اینفوگرافیک می باشند. در صورت نیاز می توانید این خدمات را نیز از ما بخواهید.

نمونه کارهای طراحی کاراکتر

برای مشاهده برخی از نمونه کارهای انجام شده توسط تیم طراحی و تبلیغات لولسا می توانید به بخش نمونه کارها مراجعه فرمایید.

زمان بندی تحویل پروژه

طراحی کاراکتر بر اساس خصوصیات و شخصیت پردازی کاراکتر بین ۶ الی ۱۰ روز کاری می باشد. البته لازم به ذکر است، در موارد اورژانسی می توان این زمانبندی را کوتاه تر نمود.

نوع فایل های ارسالی

فایل های ارسالی طراحی کاراکتر به مشتری یکی از فرمت های Ai و یا PSD می باشد.

قوانین و مقررات طراحی کاراکتر

قوانین مربوط به این خدمات را می توانید در بخش قوانین و مقررات وب سایت مشاهده بفرمایید. در نظر داشته باشید سفارش خدمات به منزله مطالعه و تایید این قوانین از سوی مشتری می باشد.

سوالات متداول خدمات طراحی کاراکتر

آیا امکان سفارش خدمت به صورت حضوری وجود دارد؟

 • خیر، سفارش تنها به شیوه های اعلام شده امکان پذیر می باشد.

آیا امکان کاهش هزینه و یا تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

 • خیر، تمامی هزینه های اعلام شده برای همه کاربران یکسان می باشد و امکان هیچ گونه تخفیفی میسر نیست. ما بهترین قیمت را به نسبت کیفیت ارائه می دهیم.

چه میزان اصلاح در کارها قابل درخواست می باشد؟

 • حداکثر تا میزان ۲۰ درصد (در خدمات حرفه ای) اتود قابل اصلاح می باشد، در صورت نیاز به اصلاح بیشتر مشتری موظف به پرداخت هزینه اتود جداگانه خواهد بود تا ادامه روند طراحی انجام شود.

امکان تغییر در شیوه ها و زمان های پرداخت وجود دارد؟

 • خیر، امکان تغییر در شیوه ها و زمان های پرداخت وجود ندارد.

چرا خدمات طراحی کاراکتر لولسا؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده می دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می کنیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت های مناسب برای طراحی ارائه کرده ایم.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی کارهای ما است.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.