Your browser does not support JavaScript!
هزینه: هر ساعت ۲۵۰,۰۰۰ تومان
توضیحات: مشاوره تلفنی با درخواست قبلی
دریافت وقت مشاوره
مشاوره برند

مشاوره برند را از حرفه ای ها بخواهید. ساخت و طراحی یک برند یکی از بزرگترین راه های بهبود کسب و کار می باشد، اما بسیاری از افراد در این راه به موفقیت نمی رسند. تنها عده ی بسیار کمی هستند که می توانند برندی قدرتمند و بزرگ را بسازند. برای شروع کار نیاز به دو قدم اساسی دارید: قدم اول این است که برای محصول، کالا، خدمات و برندی که در آینده می خواهید بسازید ارزش زیادی قائل شوید. قدم دوم با توجه به ارزشی که برای برندی که در آینده می خواهید بسازید و یا قبلا اقدام به ساخت آن کرده اید اما موفق نبوده است ابزار ارزشمند تهیه کنید.

منظور از ابزار ارزشمند چیست؟ به عنوان مثال اگر بخواهید حساب و کتاب های مالی شرکت خودتان را درست حسابرسی کنید و در این زمینه موفق باشید به سراغ یک حسابدار و یا مدیر مالی متخصص می روید و استخدام می کنید. این موضوع یعنی روی آوردن به تخصص چرا که مسائل مالی شرکت، برای شما اهمیت دارد و آنرا به دست هر کسی نمی سپارید. پس بر همین منوال اگر برای ساخت و یا تقویت برند ارزش زیادی قائل هستید، باید از نیروی متخصص با ایده های نو استفاده نمایید. راه کار ما برای شما استفاده از خدمات لولسا برای مشاوره برند می باشد.

سفارش مشاوره برند

هزینه مشاوره برند (تعرفه مشاوره برند)

هزینه مشاوره برند برای تمامی مشتریان یکسان محاسبه خواهد شد. هزینه های اعلام شده به صورت ساعتی محاسبه می شود.

خدمات مشاوره حرفه‌ای هزینه خدمات

مشاوره تلفنی (هر ساعت)

۲۵۰۰۰۰ تومان

برای شروع فقط به یک کامپیوتر یا موبایل برای ثبت سفارش نیاز هست!

چطور درخواست مشاوره دهیم؟

برای ثبت درخواست مشاوره در لولسا به کمتر از ۱ دقیقه زمان نیاز دارید. همه مراحل به صورت آنلاین و هوشمند انجام می شوند.

ثبت نام در سایت: در مرحله اول نیاز است در سایت ثبت نام کنید.

ثبت آنلاین درخواست: اطلاعات شما مانند شماره تماس، موضوع مشاوره و توضیحات در فرم سفارش دریافت می شود. سپس از طریق درگاه پرداخت هزینه خدمات را واریز می کنید.

تایید وقت مشاوره: پس از بررسی اطلاعات ارسالی وقت مشاوره تایید می شود.

ارائه خدمات مشاوره: شماره تماس جهت دریافت مشاوره برای شما ارسال خواهد شد. در زمان مقرر تماس می گیرید و از یک مشاوره حرفه ای استفاده خواهید کرد.

سفارش خدمات مشاوره برند

ثبت سفارش خدمات مشاوره برند به صورت تماما آنلاین است.

سوالات پیش از سفارش: در صورتی که هرگونه سوال پیش از سفارش دارید، با ما از طریق سیستم تیکت پشتیبانی در تماس باشید. در سیستم تیکت پشتیبانی، سوالات شما مستقیما توسط متخصصین طراح سایت پاسخ داده می شوند.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوال درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

خدمات مشاوره برند لولسا

این خدمات شامل مشاوره برای طراحی برندبوک، مشاوره برای طراحی و تدوین استراتژی برند، مشاوره وب برندینگ  و بهینه سازی برای موتور های جستو می باشد. این خدمات برای استارتاپ ها، برند هایی که می خواهند استراتژی جدید برای تقویت طراحی کنند و برند هایی که عملکرد موفقیت آمیزی نداشته اند مناسب می باشد.

پس اگر نیازمند مشاوره برای برند خود هستید لولسا در خدمت شما است. خدمات مشاوره به دو صورت تلفنی و مشاوره حضوری (تنها در شهر تهران) ارائه می شوند که با توجه به نیاز، می توانید از آنها استفاده فرمایید.

توجه: مشاوره تنها برای خدماتی که از سوی لولسا صورت می پذیرد امکان پذیر است.

خدمات مشاوره تلفنی

پس از ثبت سفارش و واریز هزینه خدمات، زمان استفاده از این خدمات تنظیم شده و می توانید در ساعت مقرر با مشاور خود تماس حاصل فرمایید.

خدمات مشاوره حضوری

خدمات مشاوره حضوری تنها در شهر تهران و در محل مشتری امکان پذیر می باشد. پس از ثبت سفارش و واریز هزینه خدمات و ارسال اطلاعات محل، مشاور در روز و ساعت مقرر در محل شما حاضر شده و از این خدمات بهره مند خواهید شد.

سوالات متداول خدمات مشاوره برند

آیا امکان پرداخت هزینه پس از مشاوره وجود دارد؟

  • خیر، شرایط پرداخت برای کلیه مشتریان محترم یک سان می باشد.

آیا خدمات مشاوره ارائه شده مستلزم استفاده از خدمات لولسا است؟

  • خیر. استفاده از این خدمات برای تمامی افراد امکان پذیر می باشد.

آیا امکان مشاوره حضوری در محل لولسا امکان پذیر می باشد؟

  • خیر، مشاوره حضوری تنها در محل مشتری امکان پذیر می باشد.

در شهر تهران سکونت ندارم، راه کار شما برای افرادی مانند من چیست؟

  • برای ارائه خدمات به شما عزیزان مشاوره تلفنی امکان پذیر می باشد.

آیا امکان تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

  • خیر، هزینه های اعلام شده برای تمامی مشتریان عزیز یکسان می باشد.

در صورت نیاز به تغییر زمان مشاوره، چه زمانی باید به لولسا اطلاع رسانی شود؟

  • جهت تغییر زمان مشاوره حضوری حداقل ۲۴ ساعت پیش از زمان جلسه و در مشاوره تلفنی حداقل ۶ ساعت پیش از زمان تعیین شده باید به لولسا اطلاع رسانی شود.

قوانین و مقررات اختصاصی خدمات مشاوره برند

مشتری موظف است هزینه خدمات را پیش از زمان مشاوره پرداخت نماید. برای مشاوره حضوری ۲۴ ساعت پیش از جلسه و برای مشاوره تلفنی ۶ ساعت پیش از مشاوره واریز مبلغ الزامی است. در صورت تاخیر در پرداخت، زمان مشاوره باید مجددا تعیین شود و هماهنگی جهت این موضوع بر عهده مشتری می باشد.

سفارش خدمات مشاوره به معنی پذیرش کلیه شرایط و قوانین اعلام شده از سوی لولسا می باشد و عواقب ناشی از عدم مطالعه این موارد بر عهده مشتری می باشد.

در مشاوره حضوری ارسال آدرس دقیق محل از سوی مشتری الزامی می باشد.

مشاوره حضوری تنها در ساعات تعیین شده امکان پذیر می باشد.

عواقب عدم آمادگی و یا حظور مشتری (در خدمات مشاوره حضوری) و یا هرگونه تاخیر در ساعت شروع جلسه بر عهده مشتری بوده و موظف به پرداخت هزینه آن می باشد.

پیشنهادات برای استفاده بهینه از خدمات مشاوره برند

پیشنهاد می شود پیش از زمان مشاوره کلیه اطلاعات مربوط به مشاوره مورد نظر را ارسال فرمایید تا مشاور با اطلاعات بیشتر از نیاز شما بتواند خدمات بهتری به شما ارائه دهد.

ممکن است بسیاری از مواردی که شما برای آنها نیاز به مشاوره داشته باشید در وب سایت لولسا موجود باشد. می توانید بدون پرداخت هیچ گونه هزینه این مقالات و یا آموزش ها را مطالعه کنید تا در هزینه و زمان صرفه جویی کنید.

بهتر است در زمان مشاوره یک دفترچه جهت ثبت موارد در دسترس داشته باشید.

چرا خدمات مشاوره لولسا؟

  • ما از متخصصین برای ارائه این خدمات به شما استفاده می کنیم.
  • موفقیت مشتری برای ما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
  • هزینه اعلام شده خدمات مناسب است.
  • رضایت مشتریان، نشان دهنده کیفیت بالای ارائه این خدمات است.