Your browser does not support JavaScript!
هزینه: هر ساعت ۲۵۰,۰۰۰ تومان
توضیحات: مشاوره تلفنی با درخواست قبلی
دریافت وقت مشاوره
مشاوره طراحی گرافیک

مشاوره طراحی گرافیک را از لولسا دریافت کنید. برای موفقیت در طراحی و تبلیغات، مشاوره اولین و اصولی ترین قدم شما خواهد بود. به همین جهت، ما این خدمات را برای مشتریان محترم خود راه اندازی کرده ایم. اگر شما هم نیازمند یک مشاوره حرفه ای برای طراحی های گرافیکی هستید همین الان اقدام به دریافت وقت مشاوره کنید.

خدمات مشاوره گرافیک

هزینه خدمات مشاوره طراحی گرافیک

خدمات مشاوره حرفه‌ای هزینه خدمات

مشاوره تلفنی (هر ساعت)

۲۵۰۰۰۰ تومان

برای شروع فقط به یک کامپیوتر یا موبایل برای ثبت سفارش نیاز هست!

چطور درخواست مشاوره دهیم؟

برای ثبت درخواست مشاوره در لولسا به کمتر از ۱ دقیقه زمان نیاز دارید. همه مراحل به صورت آنلاین و هوشمند انجام می شوند.

ثبت نام در سایت: در مرحله اول نیاز است در سایت ثبت نام کنید.

ثبت آنلاین درخواست: اطلاعات شما مانند شماره تماس، موضوع مشاوره و توضیحات در فرم سفارش دریافت می شود. سپس از طریق درگاه پرداخت هزینه خدمات را واریز می کنید.

تایید وقت مشاوره: پس از بررسی اطلاعات ارسالی وقت مشاوره تایید می شود.

ارائه خدمات مشاوره: شماره تماس جهت دریافت مشاوره برای شما ارسال خواهد شد. در زمان مقرر تماس می گیرید و از یک مشاوره حرفه ای استفاده خواهید کرد.

خدمات مشاوره طراحی گرافیک

خدمات مشاوره طراحی گرافیک در حوزه خدمات ارائه شده تیم طراحی و تبلیغات لولسا به مشتریان محترم ارائه می شود. با استفاده از یک مشاوره صحیح و اصولی، می توانید یک کمئین تبلیغاتی موفق را راه اندازی کنید. برای استفاده از این خدمات، نیاز نیست از خدمات ارائه شده لولسا استفاده کنید. ممکن است نیروی انسانی جهت طراحی را خودتان داشته باشید و تنها نیاز به یک مشاوره اصولی و دقیق برای انجام کارها داشته باشید. در این شرایط ما شما را تنها نخواهیم گذاشت و این خدمات را در اختیارتان قرار می دهیم.

خدمات مشاوره به دو صورت تلفنی و مشاوره حضوری (تنها در شهر تهران) ارائه می شوند که با توجه به نیاز، می توانید از آنها استفاده فرمایید.

توجه: مشاوره تنها برای خدماتی که از سوی لولسا صورت می پذیرد امکان پذیر است.

خدمات مشاوره تلفنی

خدمات مشاوره تلفنی گرافیک در لولسا به صورت تخصصی انجام می شود. خدمات مشاوره در لولسا برای معرفی خدمات یا ثبت سفارش نیست، این خدمات به صورت تخصصی برای افرادی ارائه می شود که نیاز به یک راهنمای تخصصی دارند. این خدمات یک مشاوره فروش نیست! بلکه خدماتی برای حل مشکلات و کمک برای تصمیم گیری های مهم به افرادی است که می خواهند برند و تبلیغات قدرتمندی داشته باشند. به همین جهت مشاوره از تمامی خدمات ارائه شده در جایگاه بالاتری قرار دارد و به عنوان بخشی از یک خدمات دیگر در نظر گرفته نمی شود. بلکه سایر خدمات ذیل مشاوره قرار می گیرند. پس از ثبت سفارش و واریز هزینه خدمات، زمان استفاده از این خدمات تنظیم شده و می توانید در ساعت مقرر با مشاور خود تماس حاصل فرمایید. 

خدمات مشاوره حضوری

خدمات مشاوره حضوری تنها در شهر تهران و در محل مشتری امکان پذیر می باشد. پس از ثبت سفارش و واریز هزینه خدمات و ارسال اطلاعات محل، مشاور در روز و ساعت مقرر در محل شما حاضر شده و از این خدمات بهره مند خواهید شد.

توجه: در حال حاضر ارائه مشاوره خدمات حضوری تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نیست.

سفارش خدمات مشاوره طراحی گرافیک

ثبت درخواست خدمات مشاوره طراحی گرافیک به صورت آنلاین است. برای استفاده از این خدمات ثبت سفارش الزامی بوده و امکان ارائه خدمات بدون نوبت قبلی امکان پذیر نیست. ثبت درخواست در کمتر از یک دقیقه و به سادگی انجام می گیرد تا مشاور پیش از زمان مشاوره اطلاعات کافی از نیازهای شما داشته باشد و از زمان مشاوره بیشترین استفاده را ببرید.

سوالات پیش از سفارش: در صورتی که هرگونه سوال پیش از سفارش دارید، با ما از طریق سیستم تیکت پشتیبانی در تماس باشید. در سیستم تیکت پشتیبانی، سوالات شما مستقیما توسط متخصصین طراح سایت پاسخ داده می شوند.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوالات درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

قوانین و مقررات اختصاصی خدمات مشاوره طراحی گرافیک

 • مشتری موظف است هزینه خدمات را در زمان ثبت سفارش پرداخت کند.
 • سفارش خدمات مشاوره به معنی پذیرش کلیه شرایط و قوانین اعلام شده از سوی لولسا می باشد و عواقب ناشی از عدم مطالعه این موارد بر عهده مشتری می باشد.
 • در مشاوره حضوری ارسال آدرس دقیق محل از سوی مشتری الزامی می باشد.
 • مشاوره حضوری تنها در ساعات تعیین شده امکان پذیر می باشد.
 • عواقب عدم آمادگی و یا حظور مشتری (در خدمات مشاوره حضوری) و یا هرگونه تاخیر در ساعت شروع جلسه بر عهده مشتری بوده و موظف به پرداخت هزینه آن می باشد.

سوالات متداول خدمات مشاوره طراحی گرافیک

آیا امکان پرداخت هزینه پس از مشاوره وجود دارد؟

 • خیر، شرایط پرداخت برای کلیه مشتریان محترم یک سان می باشد.

آیا خدمات مشاوره ارائه شده مستلزم استفاده از خدمات لولسا است؟

 • خیر. استفاده از این خدمات برای تمامی افراد امکان پذیر می باشد.

آیا امکان مشاوره حضوری در محل لولسا امکان پذیر می باشد؟

 • خیر، مشاوره حضوری تنها در محل مشتری امکان پذیر می باشد.

در شهر تهران سکونت ندارم، راه کار شما برای افرادی مانند من چیست؟

 • برای ارائه خدمات به شما عزیزان مشاوره تلفنی امکان پذیر می باشد.

آیا امکان تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

 • خیر، هزینه های اعلام شده برای تمامی مشتریان عزیز یکسان می باشد.

در صورت نیاز به تغییر زمان مشاوره، چه زمانی باید به لولسا اطلاع رسانی شود؟

 • جهت تغییر زمان مشاوره حضوری حداقل ۲۴ ساعت پیش از زمان جلسه و در مشاوره تلفنی حداقل ۶ ساعت پیش از زمان تعیین شده باید به لولسا اطلاع رسانی شود.

پیشنهادات برای استفاده بهینه از خدمات مشاوره طراحی گرافیک

پیشنهاد می شود پیش از زمان مشاوره کلیه اطلاعات مربوط به مشاوره مورد نظر را ارسال فرمایید تا مشاور با اطلاعات بیشتر از نیاز شما بتواند خدمات بهتری به شما ارائه دهد.

ممکن است بسیاری از مواردی که شما برای آنها نیاز به مشاوره داشته باشید در وب سایت لولسا موجود باشد. می توانید بدون پرداخت هیچ گونه هزینه این مقالات و یا آموزش ها را مطالعه کنید تا در هزینه و زمان صرفه جویی کنید.

بهتر است در زمان مشاوره یک دفترچه جهت ثبت موارد در دسترس داشته باشید.

چرا خدمات مشاوره لولسا؟

 • ما از متخصصین برای ارائه این خدمات به شما استفاده می کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
 • هزینه اعلام شده خدمات مناسب است.
 • رضایت مشتریان، نشان دهنده کیفیت بالای ارائه این خدمات است.