Your browser does not support JavaScript!
طراحی برندبوک

برند نایکی یکی از معروف ترین و بزرگ ترین شرکت ها در زمینه ی تولید پوشاک، کفش و ابزار و وسایل ورزشی است. نام این برند در زبان فارسی به صورت نایک تلفظ می شود. بدون شک همه ی ما حداقل یکی از محصولات این برند را در منزل خود داریم و با کیفیت مثال زدنی محصولات نایکی آشنا هستیم. محصولات برند نایکی جزو اصلی ترین انتخاب های ورزشکاران بزرگ دنیا به شما می روند. گذشته از این، این برند از زمان تشکیل خود تا کنون همواره در حال توسعه و پیشرفت بوده و در صدر قرار داشته. شاید برایتان جالب باشد تا نگاهی به تاریخچه و نحوه ی فعالیت های آن بیاندازید. در حقیقت راز موفقیت این شرکت نیز در همین تاریخچه و نحوه ی اداره ی آن نهفته است.

طراحی برندبوک

تامی هیلفیگر (Tommy Hilfiger) نامی شناخته شده در صنعت مد و لباس می باشد. امروزه برندهای بسیاری در زمینه مد و لباس در حال رقابت شدید با یکدیگر هستند. در این میان برندهایی قابلیت جهانی شدن دارند که در کنار طراحی و اجرا ماهرانه محصولات خود از تبلیغات و برندسازی هوشمندانه ای نیز برخوردار باشند. تبلیغات و برندسازی در عرصه مد و لباس نیازمند خلاقیت و آگاهی از المان های متعددی است و کار ساده ای به شمار نمی آید. در این قسمت سعی داریم تا شما را با یکی از پر آوازه ترین برندهای سبک زندگی در جهان یعنی برند تامی هیلفیگر آشنا سازیم.

طراحی برندبوک

کوکاکولا به عنوان یکی از مشهور ترین و معروف ترین علامت های تجاری جهان و همین طور محبوب ترین نوشیدنی دنیا شناخته می شود. شرکت کوکاکولا یک شرکت نوشیدنی است محصولات خود را در بیش از 200 کشور بزرگ جهان ارائه می دهد. این شرکت با استخدام بیش از 700000 هزار نفر در مجموعه ی خود همواره فرصت های شغلی را در سرتا سر جهان ایجاد کرده است.

طراحی برندبوک

شرکت اوبر تکنولوژی (Uber Technologies Inc) یک شرکت ارائه دهنده خدمات سفری آنلاین می باشد. این شرکت در سال  2009 میلادی توسط تراویس کالانیک (Travis Kalanick) و گرت کمپ (Garrett Camp) بنیانگذاری شده است. در مرکزی این شرکت در شهر سانفرانسیسکو واقع در ایالت کالیفرنیای آمریکا قرار دارد. در ابتدا این برند با نام اوبرکپ (UberCab) فعالیت می کرد، تا اینکه در سال 2011 نام برند به UBER تغییر پیدا کرد. در سال 2017 این برند در 570 شهر در سراسر جهان به کاربران خود سرویس می دهد. در سال 2013 USA Today این برند را به عنوان برند سال تکنولوژی معرفی کرد.