Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
معرفی کتاب DNS Security For Dummies

این روزها همه از اینترنت استفاده می کنند. اینترنت آنچنان بخشی از زندگی مدرن شده که نمیتوان زندگی بدون آن را تصور کنیم. با این حال، یک شبکه جهانی به تنهایی کار نمی کند. در طول عمر نسبتاً کوتاه اینترنت، بسیاری از فناوری های پیشرفته، مانند DNS، رشد کرده اند تا راحتی را که از اینترنت انتظار داریم را ممکن کنند. در اینترنت حملات هکری فراوانی وجود دارد. هکرها ممکن است فقط بخواهند شما را اذیت کنند، یا ممکن است بخواهند مبلغ زیادی پول از شما به عنوان باج بگیرند. در هر صورت، مهم است که بدانید چگونه از خود و دارایی الکترونیکی خود محافظت کنید.
این کتاب موضوع امنیت DNS را برای شما توضیح خواهد داد. دانش فنی محافظت باعث خواهد شد تا در برابر هکرها ایمنی بیشتری داشته باشید. یکی از بهترین کارها برای به دست آوردن دانش فنی مطالعه کتاب است.

این کتاب کوتاه به شما کمک خواهد کرد تا درک درستی درباره موارد امنیتی DNS داشته باشید. زبان کتاب انگلیسی بوده و نیاز به حداقل آشنایی با این زبان را دارید.

اکنون می توانید این کتاب را به آسانی از سایت تیم طراحی و تبلیغات لولسا دانلود کنید. کتاب رایگان بوده و هیچ گونه هزینه ای بابت آن نخواهید پرداخت.

اگر به موضوعات امنیت در شبکه جهانی اینترنت علاقه مند هستید، خواندن این کتاب را فراموش نکنید. اطلاعات مفید بسیار روان ارائه شده اند. انواع روش های برای افزایش و تقویت امنیت را خواهید آموخت. با اصطلاحات مهم مربوط به DNS آشنا خواهید شد. انواع اکستنشن های امنیتی DNS را می شناسید. و بسیاری اطلاعات مفید دیگر به دست خواهید آورد.

این کتاب در حدود ۵۰ صفحه و به صورت PDF اکنون در دسترس مخاطبین سایت تیم طراحی و تبلیغات لولسا قرار گرفته است. امیدواریم از خواندن آن لذت برده و اطلاعات مفیدی به دست بیاورید.

نویسنده: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید