Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
معرفی کتاب همه چیز درباره ی طراحی لوگو

 فرقی نمی کند، اینکه شما به تازگی  آموختن طراحی گرافیک را شروع کرده باشید و یا اینکه یک طراح گرافیک حرفه ای محسوب می شوید، مطالعه کتاب های مفیدی که در این زمینه توسط متخصصان مطرح جهان نوشته شده است، می تواند به شما کمک کند تا نکات جدیدی آموخته و علم خود را به روز کرده باشید تا بیش از پیش در تخصص خود موفق عمل کنید. ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا قصد داریم تا کتاب های الکترونیکی تخصصی مربوط به طراحی گرافیک و تبلیغات که توسط نویسندگان مطرح جهان نوشته و تهیه شده اند و به طور رایگان در فضای مجازی قرار گرفته اند، گردآوری کرده و به شما معرفی کنیم.  در این قسمت به معرفی کتاب همه چیز درباره ی طراحی لوگو Everything There is to Know About Logo Design می پردازیم. این کتاب ۲۵ صفحه ای که توسط BlueSodaPromo در سال ۲۰۱۳ تهیه شده است، هر آن چه که برای طراحی یک لوگو ضروری است تا بدانیم را با بیانی ساده و قابل فهم  و با استفاده از مثال های جذاب و مفید آموزش می دهد. 

امروزه روز اهمیت داشتن یک لوگو قدرتمند بر هیچ کسب و کاری قابل چشم پوشی نیست. ما لوگو ها را بر روی محصولات، گوشه بالا سمت چپ وب سایت (در صورت استفاده از زبان فارسی بالا سمت راست) و یا بر روی تبلیغات چاپی مشاهده می کنیم. یک لوگو موفق می تواند بیان کننده ی داستان یک برند باشد و آن برند در میان عموم مردم محبوب سازد. بنابراین، طراحی لوگو کار دشوار اما با ارزش است. این کتاب به شما به عنوان یک طراح کمک می کند تا با مهارت و خلاقیت خود طرح مناسب و موثری برای لوگو مورد نظر خود خلق کنید.

چه چیزی درون این کتاب وجود دارد که ارزش خوانده شدن پیدا می کند؟

در این کتاب راهنمای آموزشی طراحی لوگو که  ۲۵ صفحه دارد، شما به صورت پایه ای خواهید آموخت که لوگو چیست و چه قوانینی برای  ساخت آن وجود دارد. همچنین شما با اهمیت استفاده از رنگ ها و نقش تایپوگرافی در موفق ساختن یک لوگو آشنا خواهید شد. در میان فصل های موجود در کتاب، چند فصل به اهمیت طراحی لوگو در برندسازی و نکاتی که در این مورد باید رعایت کرد تا محبوبیت و افزایش ارزش برند مربوطه را در نتیجه داشته باشد، اختصاص یافته است. در این کتاب مجموعه ای از لوگو های زیبا و جذاب برند های موفق جهان جمع آوری شده است که مشاهده ی این مثال ها در الهام گرفتن خوانندگان کتاب از این طرح ها در طراحی لوگو بی تاثیر نخواهد بود. 

کتاب همه چیز درباره ی طراحی لوگو

سر فصل های کتاب

  1. لوگو چیست
  2. شناخت لوگوها
  3. برند ها و لوگوها
  4. قوانین طراحی لوگو
  5. نکاتی که در طراحی لوگو باید در نظر گرفت
  6. رنگ های رنگین کمان
  7. اهمیت تایپوگرافی 
  8. اجتناب از لوگو های زشت
  9. برند لوگو 
  10. برند شما، لوگو شما، داستان شما

در صورتی که به مطالعه این کتاب علاقه دارید، می توانید با مراجعه به بخش دانلود سایت، کتاب را دانلود کنید.

نویسنده و تهیه کننده مطلب: پگاه تایکندی 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید