Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
کتاب حسابرسی سئو سایت با SEMRUSH

کتاب های زیادی برای آموزش سئو وجود دارند. همچنین سایت های زیادی که به شما کمک می کنند تا بتوانید سایت خودتان را برای سئو آنالیز کنید. یکی از شناخته شده ترین وب سایت ها برای بررسی سئو، سایت Semrush است. وجود ابزارهای متنوع و پرقدرت که به یک متخصص سئو امکان بررسی کامل سایت را می دهند از مزایای این ابزار قدرتمند است.

دانلود رایگان کتاب حسابرسی سئو سایت با SEMRUSH

اگر می خواهید سایت خودتان را برای سئو آنالیز کنید، حتما به ابزارهای پرقدرت نیاز خواهید داشت. یکی از شناخته شده ترین این ابزارهای Semrush است. اما برای کارکردن با این ابزار پرقدرت نیاز به آموزش دارید؟ بهتر نیست نویسنده این آموزش، طراح این ابزار باشد؟ احتمالا جواب شما هم مثل من بله است. خب، دقیقا این کتاب به همین منظور تهیه شده است. می توانید به آسانی این کتاب را دریافت کرده و سایت خودتان را بررسی کنید.

این کتاب دارای تعداد صفحات زیادی نیست، بلکه نویسنده بیشتر تلاش کرده است تا کلیات را به شیوه ای کاملا گویا به مخاطب بگوید. تنها نیاز دارید کمی با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشید. البته این موضوع نباید مشکل بزرگی باشد، چرا که اگر با ابزارهای سئو کار می کنید، با لغات تخصصی آن آشنایی خواهید داشت.

نام اصلی کتاب: The Ultimate Site Audit With Semrush

نویسنده: Semrush

تعداد صفحات کتاب: ۳۰ صفحه

زبان: انگلیسی

در بخش دانلود سایت لولسا می توانید این کتاب را به صورت رایگان دریافت کنید.

نویسنده: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید