Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
کتاب رموز مخفی برای موفقیت تولید محتوا

تولید محتوا بسیار مهم است. این موضوع را همه بخ خوبی می دانیم. اما چند نفر در تولید محتوا واقعن موفق بوده اند؟ بیشتر افراد در بازاریابی محتوایی، به هدف مورد نظر خودشان نمی رسند. شاید یک دلیل اصلی این موضوع این است که نمی دانند چگونه و چطور محتوا تولید کنند.

اطلاعات کتاب

نام کتاب: The Invisble Key to Content Success

زبان: انگلیسی

تعداد صفحات: ۳۵

نویسنده: SemRush

در طول روز، هفته، ماه و سال چقدر زمان برای تولید محتوا می گذارید؟ در این زمان ها چقدر محتوا تولید می کنید؟ آیا تا کنون از نتایج به دست آمده رضایت کافی داشته اید؟ 

در طول سالیان فعالیتم، افراد زیادی را دیده ام که شروع به تولید محتوا می کنند، برای مدتی پر انرژی هستند و پس از زمانی کم کم نا امید می شوند و آنرا کنار می گذارند. معمولا ابتدا تصور می کنند که تولید محتوا کار آسانی است و همیشه می توانند انجام دهند. زمانی که شروع به تولید می کنند، از نتایج به دست آمده رضایت ندارند و کم کم خسته می شوند. بازاریابی محتوایی جایی نیست که یک روزه به موفقیت دست پیدا کنیم. باید بدانیم که رقبای زیادی وجود دارند. رقابت همیشه دشوار است و تنها کسانی موفق می شوند که تا پایان مسیر در جریان رقابت باقی مانده اند.

امروز یک کتاب به شما معرفی می کنم که به وسیله آن می توانید بهتر با بازاریابی محتوایی و تولید محتوا آشنا شوید. این کتار مشکلات اساسی تولید کنندگان محتوا در چند سال گذشته را بررسی کرده است. با استفاده از داده های به دست آمده، راه کار های مختلفی ارائه شده است. این اطلاعات از طریق تیم های مختلف تولید محتوا جمع آوری شده اند.

موضوعات بسیار متنوعی در کتاب جمع آوری شده اند. زبان بسیار ساده و قابل فهمی دارد و برای مطالعه آن کمتر از دو ساعت زمان نیاز دارید. اگر با بازاریابی محتوایی آشنایی داشته باشید، به خوبی SemRush را می شناسید و می دانید چقدر اطلاعات مفیدی در اختیار کاربران قرار می دهد.

پیش از اینکه شروع به تولید محتوا کنید، ابتدا تلاش کنید تا اطلاعات کافی به دست بیاورید. نوشتن بدون هدف و برنامه تنها صرف هزینه اضافه است. اگر اطلاعات کافی در مورد تولید محتوا ندارید، مقالات زیر می توانند برای شما بسیار سودمند باشند:

این کتاب را هم اکنون می توانید به صورت رایگان از سایت لولسا دانلود کنید.

نویسنده: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید