Your browser does not support JavaScript!
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
کتاب چگونه یک وبلاگ موفق راه اندازی کنیم

کسب و کارها به داشتن یک وبلاگ موفق توجه بسیار زیادی دارند. داشتن یک وبلاگ موفق می تواند تاثیر زیادی در بازدهی کسب و کار داشته باشد. اما آیا اگر همین امروز بخواهید یک وبلاگ راه اندازی کنید به سرعت موفق می شوید؟ واقعیت این است که راه اندازی یک وبلاگ موفق نیاز به یادگیری و دانش دارد. این کتاب برای همین منظور نوشته شده است.

عنوان کتاب: How to Start a Successful Blog

در این کتاب الکترونیک شما با این عنوان ها آشنا خواهید شد:

  • تعیین هدف از راه اندازی وبلاگ
  • برنامه ریزی برای محتوا وبلاگ
  • راه اندازی اولیه وبلاگ
  • ساخت اولین پست وبلاگ
  • تبلیغ کردن وبلاگ
  • آنالیز و بررسی وبلاگ
  • و ...

این عنوان ها به خوبی نشان می دهند که قرار است با یک کتاب سودمند روبرو باشیم. نویسندگان این کتابچه بسیار خلاصه اما مفید تمامی این عناوین را برای شما شرح داده اند. برای مطالعه این کتاب تنها دو ساعت زمان کافی است. پیش از شروع به راه اندازی یک وبلاگ توصیه می کنم حتما این کتاب را مطالعه کنید. همانطور که گفتم، زمان مطالعه بسیار کوتاهی نیاز دارد. این کتاب به شما کمک خواهد کرد تا با واقع بینی راه اندازی یک وبلاگ را استارت بزنید.

از این کتاب می توانید برای وبلاگ های شخصی و یا شرکتی استفاده کنید. این مجموعه زیر نظر HubSpot راه اندازی شده است. هاب اسپات یکی از معروفترین و بزرگترین سایت هایی است که می تواند به آموزش راه اندازی کسب و کار دیجیتال کمک کند.

یک نکته مهم را فراموش نکنید: بیش از ۹۰ درصد افراد، پیش از خرید در اینترنت به جستجو برای جمع آوری اطلاعات می پردازند. اگر از این فرصت به خوبی استفاده کنید، بسیاری از این افراد مشتریان شما خواهند شد. داشتن یک وبلاگ موفق کار ساده ای نیست، اما انجام آن با دانش و اطلاعات کافی بسیار آسان تر است.
می توانید همین الان این کتاب را از سایت تیم طراحی و تبلیغات لولسا به صورت رایگان دانلود کنید.

نویسنده: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید