Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
کتاب ۹ مرحله برای تولید محتوا سئو شده

تولید محتوا سئو شده یکی از دغدغه های اصلی بسیاری از ما است. به خوبی می دانیم داشتن یک محتوا که برای موتورهای جستجو بهینه نشده باشد، نمی تواند اثر بخشی زیادی را برای ما به ارمغان بیاورد. برای همین وجود یک چک لیست یا راهنما بسیار راهگشا است.

چک لیست های حرفه ای که تولید کنندگان حرفه ای محتوا دارند در بسیاری مواقع بسیار گسترده است. این چک لیست ها اسناد بسیار مهم تولید کنندگان محتوا بوده که معمولا در اختیار دیگران قرار نمی دهند. اما نباید فکر کنید که هیچ راه حلی نیست. یکی از بزرگترین سایتهایی که در زمینه های سئو و تولید محتوا فعالیت می کنید SEMRush است. این سایت یک چک لیست بسیار ساده ولی کاربردی برای شما تهیه کرده است.

ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا این کتاب را به صورت رایگان برای شما قرار داده ایم. می توانید پیش از تولید محتوا آنرا مطالعه کنید تا کمی با ساختار آن آشنا شوید. زبان این کتاب انگلیسی است. اما برای مطالعه آن نیاز به دانش تخصصی خاصی نیست. تنها آشنایی با اصطلاحات اولیه برای مطالعه این کتاب کافی است.

با آشنایی این موارد، تنها کافی است تا محتوا را بر اساس چک لیست اصلاح کنید. این تغییرات به شما کمک خواهد کرد که علاوه بر موتورهای جستجو (مانند گوگل)، مخاطبین را هم راضی نگاه دارید. یک مخاطب مایل به استفاده از محتوایی است که دارای ساختاری درست و کاربردی باشد.

هم اکنون می توانید این کتاب را از بخش دانلود سایت لولسا دانلود کنید. برای اینکار نیاز به ثبت نام در سایت نبوده و به سادگی قادر به دانلود کتاب خواهید بود.

امیدواریم مطالعه این کتابچه مختصر ولی کاربردی برای شما مفید باشد و بتوانید محتوایی با کیفیت و سئو شده تولید کنید. در بخش دانلود، می توانید سایر کتاب های منتشر شده توسط لولسا را مطالعه کنید.

نویسنده: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید