Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
آموزش سئو افزایش تعداد دیدگاه ها در مقالات سایت

امروزه فناوری به طور فزاینده ای برای افزایش رفاه مردم مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال بسیاری از برنامه های تحت وب و تلفن همراه برای تناسب و سازگاری ذهنی یا برنامه های روزانه مردم توسعه یافته اند که هر کدام دیدگاه مشتریان را نسبت به خدمات و عملکرد خود می سنجند و در رقابت تنگاتنگ برای افزایش مشتریان وب سایت خود تلاش می کنند.

یکی از اهداف این رقابت افزایش تعداد دیدگاه سایت و کسب نظر کاربران سایت می باشد. بسیاری از کسب و کار های آنلاین رویای داشتن یک وب سایت محبوب را دارند. این برای نام تجاری شما خوب است و در نهایت برای موجی از مشتریان بالقوه سایت شما بکار گرفته می شود. اما در در جه اول برای پیشرفت در این موارد باید دیدگاه کاربران سایت را نیز در نظر داشته باشید.

ایجاد فضای گفتگو جهت افزایش تعداد دیدگاه ها

ایجاد فضای گفتگوی سایت یکی از روش های بسیار عالی در کسب و کار اینترنتی و سئو سایت بخصوص فروشگاه های آنلاین می باشد. در فروشگاه های آنلاین و فضاهای کسب و کار، ایجاد فضای گفتگوی مخاطب موجب می شود تا دیدگاه های کاربران سایت برای سایر کاربران و مراجعین مورد استفاده قرار گیرد. دیدگاه کاربران سایت یک محرک فروش سایت اثبات شده می باشد. اکثر مشتریان سایت علاقه مند به خواندن دیدگاه و نظرات دیگر کاربران در سایت، قبل از تصمیم گیری برای خرید می باشد. نظرات کاربران سایت در خیلی موارد، مهم و نقش آفرین است. فعالیت کاربران در سایت و نظرات آنها برای مرورگر های وب بسیار حائز اهمیت هستند. همچنین در سئو و بهینه سازی سایت تاثیر بسزایی دارد. ایجاد فضای گفتگو برای کاربران، هر چند ثبت نظرات بد، بسیار حائز اهمیت می باشند و می توان از آن ها برای هدایت و ناوبری مراجعان و دیگر کاربران سایت بسمت صفحات محصول استفاده کرد. ترکیبی از نظرات مثبت و منفی به بهبود اعتماد مصرف کننده در انتخاب محصولشان تاثیر بسزایی دارد.

تاثیر کامنت در سئو

منبع: فست سئو

نویسنده: علی عطازاده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید