Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
اخبار دنیای گرافیک و تکنولوژی ماه جولای سال ۲۰۱۷

در این قسمت سعی داریم تا به اخبار مربوط به دنیای تکنولوژی و طراحی گرافیک جهان در ماه جولای سال ۲۰۱۷ بپردازیم. اخباری که برای شما در نظر گرفته ایم مربوط به نمایشگاه ها ی برگزار شده، اپلیکیشن جدید شرکت اپل و معرفی قابلیت جدید تلفن های همراه جدید این شرکت که یکی از قابلیت های متمایز و جدید آن مورد تست قرار گرفته شده است، می باشد. 

کمپانی اپل آیفون اسکنر سه بعدی صورت خود را تست کرد

در ماه اکتبر قرار است تا تلفن های همراه جدید کمپانی اپل با نام iPhone 8 به بازار عرضه گردد، ویژگی خارق العاده این گوشی های جدید قرار است این باشد که سیستم امنیتی جدید خود را از حالت اثر انگشت به اسکن چهره کاربر ارتقا داده باشند. در تصویر اینفوگرافیک زیر شما می توانید تا به اطلاعات بیشتری از این خبر دست پیدا کنید.

 کمپانی اپل آیفون اسکنر سه بعدی صورت خود را تست کرد

رونمایی از هویت چندگانه ی نمایشگاه بزرگ سال ۲۰۱۸ شمال انگلستان 

رویداد فرهنگی هنری بزرگی کشور انگلستان که در رابطه با طراحی و فرهنگ می باشد، قرار است تا در سال ۲۰۱۸ در شهر نیوکاسل برگزار گردد، اخیرا برگزار کنندگان این نمایشگاه به کمک یک نماد متحرک به صورت فلش رو به بالا برند خود را برای عموم به نمایش در آورده اند. تصاویر زیر پوستر ها و کارت های طراحی شده برای این نمایشگاه را نشان می دهد. 

رونمایی از هویت چندگانه ی نمایشگاه بزرگ سال ۲۰۱۸ شمال انگلستان

رونمایی از هویت چندگانه ی نمایشگاه بزرگ سال ۲۰۱۸ شمال انگلستان

برگزاری نمایشگاهی با نام تنفس رنگ ها

یکی از نمایشگاه های بسیار جذابی که در این ماه بر پا شده است، نمایشگاهی است که آثار موجود در آن بر اساس تحقیقات به عمل آمده توسط طراح هلندی Hella Jongerius بر روی موضوع فاعلیت رنگ ها، جمع آوری شده اند. این نمایشگاه که در موزه ی بزرگ طراحی لندن برگزار گردیده است، به بازدیدکننده های خود نشان می دهد که چگونه رنگ ها قادر هستند تا حال روحی فرد را دگرگون سازند و به گفته ی خود خالق آثار این باور کردنی نیست که رنگ ها چگونه می توانند نفس بکشند اگر از آنها به درستی استفاده کنیم. رنگ هایی که در این نمایشگاه به کار برده می شوند بی ثبات بوده اما از رنگدانه های قدرتمندی برخوردار می باشند. در آثار طراحی گرافیک معمولا رنگ ها بر اساس سایه های رنگی ویژه موجود در مقادیر عددی جداول مجاز نظیر Pantone و NCS تعیین می شوند اما در دهه ی اخیر این طراح برجسته توانسته است تا با تحقیقات خود که در آن رنگ های متفاوتی بر اساس روش کلینیکی ساخته شده و برای هنرمندان و صنعت گران به فروش گذاشته می شود چالش جدیدی در این حوزه به وجود آورده است. 

 برگزاری نمایشگاهی با نام تنفس رنگ ها

برگزاری نمایشگاهی با نام تنفس رنگ ها

برگزاری نمایشگاهی با نام تنفس رنگ ها

معرفی اپلیکیشن PAPER 

این اپلیکیشن برای سیستم عامل آی پد کمپانی اپل طراحی شده و به طور رایگان برای دانلود شدن قرار گرفته شده است، این اپلیکیشن که تلفیقی جالب از اپلیکیشن های مربوط به طراحی های اولیه و یادداشت برداری می باشد، این امکان را برای کاربران خود فراهم می کند تا عکس ها، نوشته ها و اشکال را در کنار هم مورد استفاده قرار دهند و تصویر مورد نظر خود را بسازند. 

تهیه کننده و نویسنده: پگاه تایکندی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید