Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
هشت استراتژی مفید برای کمک به وایرال شدن مطالب

زمانی که مطالب شما وایرال می شود در حقیقت می تواند موجب شود تا بیش از یک  میلیون بازدید به همراه داشته باشد و در نهایت باعث موفقیت سایت شما خواهد شد. شاید با خود فکر کنید که به طور اتفاقی یک مطلب وایرال می شود و فرمول خاصی برای وایرال شدن وجود ندارد اما در حقیقت استراتژی هایی وجود دارد که یک مطلب را به گونه ای طراحی می کند تا وایرال شود. در این مقاله سعی داریم تا شما را با تعدادی از این استراتژی ها آشنا سازیم.

۱- در انتقال خبر های فوری به مخاطبینتان اولین باشید

شما با استفاده از نرم افزارهای خبرخوان الکترونیکی RSS feeds  و اخبار گوگل می توانید اولین کسی باشید یک خبر را به طور موثق شنیده اید. بنابراین، بهترین کار پس از دریافت خبر این است که دیدگاه شخصی خود را درباره ی آن خبر نوشته و به عنوان اولین نفر آن را به اشتراک گذارید.

۲- خلاق باشید. طنز خوبی داشته باشید. تک باشید

هر فردی می تواند مقاله حاوی اطلاعات مربوط به تخصص خود را بنویسد اما نکته ای که علاوه بر اشراف نویسنده بر اطلاعات تخصصی مربوط به آن موضوع حائز اهمیت است پرداختن خلاقانه، با کمی طنز قوی و منحصر به قلم آن نویسنده ی خاص می باشد که می تواند به مقاله ارزش بیشتری دهد.

۳- مخاطبین خود را بشناسید. بهترین زمان پست گذاشتن را پیدا کنید

به آمار وبلاگ خود رجوع کنید و ببینید در چه زمانی بیشترین بازدید را کسب کرده اید و آن زمان از روز  را برای گذاشتن پست های خود انتخاب کنید.

۴- با بازدیدکنندگان خود تعامل داشته باشید

تا جایی که امکان دارد سعی کنید خود را از مخاطبانتان جدا نکنید و با گذاشتن کامنت و یا تاکید بر کامنتی که قبلا توسط خواننده ی مطلبتان گذاشته شده در مقاله های آینده به آنها نشان دهید که خوانده شدن مطلب توسط آنها برای شما مهم و با ارزش تلقی می شود. 

۵- در شبکه های اجتماعی فعال باشید

شبکه های اجتماعی آسان و موثرترین راه برای به اشتراک گذاشتن مطالب شما، کلیک خوردن و خواندن مطلبتان توسط بازدید کننده ها می باشد بنابراین از این امکان نهایت استفاده را در به اشتراک گذاشتن مطلبتان با مردم به کار ببرید.

۶- پیدا کنید کدام شبکه های اجتماعی برای پست شما مناسب تر است

برای این منظور می توانید آنالیکتیک (سیستم تجزیه و تحلیل گوگل) خود را چک کرده و ببینید بیشترین بازدید به کمک کدام شبکه ی اجتماعی برای شما به دست آمده تا تمرکز و زمان بیشتری را صرف فعالیت در آن شبکه ی اجتماعی به خصوص کنید.

۷- لینک های مربوط به پست های پیشین خود را در انتهای پست قرار دهید

یکی از راه های مفید برای رضایت مخاطبان این است که مقالات به هم مرتبط باشند و به این طریق وبلاگ شما کامل و مفید به نظر خواهد رسید.

۸- مواردی را که مردم بیشتر می پسندند و درباره ی آن جست و جو می کنند را پیدا کنید

کلمات کلیدی را در موتور های جست و جو موجود در اینترنت خود جست و جو کرده و از این طریق به موضوعات مورد علاقه مخاطبان خود پی ببرید.

در آخر اینکه امیدوارم این مقاله برای شما مفید واقع شده و با جذب بازدیدکنندگان سایت خود موفقیت هر چه بیشتر کسب کنید.

اینفوگرافیک هشت استراتژی مفید برای کمک به وایرال شدن مطالب

اینفوگرافیک هشت استراتژی مفید برای کمک به وایرال شدن مطالب

نویسنده و مترجم: پگاه تایکندی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید