Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پنج اصلی که تمام تجارت ها برای زنده ماندن نیاز دارند

هیچ شکی وجود ندارد که اینترنتی این روزها تمام جهان را تسخیر کرده است. زندگی بدون اینترنت برای بسیاری از ما بسیار سخت و شاید امکان ناپذیر است. ما از اینترنت برای انجام دادن کارها، تماس با همکاران و دوستان، تجارت، خرید و فروش، پیدا کردن محل و ... استفاده می کنیم و بدون اینترنت تمامی این امور برای ما بسیار سخت خواهند شد.

شرکت ها و بیزینس هایی که اهمیت و جایگاه اینترنت را به درستی درک کرده اند، معمولا فروش بسیار بیشتری دارند و رشد آنها سریع تر است. در مقابل هر شرکتی و بیزینسی که اهمین اینترنت را به درستی درک نکرده است، به زودی به نابودی کشیده خواهد شد. در دنیایی که در دست تمامی افراد یک گوشی همراه هوشمند متصل به اینترنت، لپ تاپ در محل کار و خانه، تلویزیون های هوشمند متصل به اینترنت، تبلیت ها و هزاران وسیله دیگر می باشد، استفاده نکردن از اینترنت برای کسب و کار به معنی تصمیم برای نابودی است!

پنج خصوصیت که تجارت های مدرن برای زنده ماندن و فروش بیشتر نیاز دارند:

۱- یک وب سایت

اگر شما یک وب سایت ندارید، متعلق به گذشته هستید! وب سایت، اولین قدم برای استراتژی فروش آنلاین می باشد. وب سایت شما جایی است که افراد می توانند در ان، اطلاعات تماس شما را به دست بیاورند، در مورد برند شما اطلاعات بیشتری کسب کنند، محصولات و خدمات شما را بشناسد، راه های خرید از شما را پیدا کنند و با شما در ارتباط باشند.

۲- حضور در شبکه های اجتماعی

حضور در شبکه های اجتماعی یکی از مهمترین و بهترین شیوه های تجارت الکترونیکی است. باید در این شبکه ها، مخاطبانتان را پیدا کنید و بدانید بسیاری از این مخاطبان در شبکه های مجازی به دنیبال شما و خدماتتان می گردند. این شبکه ها هم مشتریان زیادی برای شما خواهند آورد و هم در معرفی وب سایت و سئوی وب سایت شما موثر خواهند بود.

۳- پایگاهی از بازخورد های محلی

بسیاری از افراد برای انتخاب خدمات و محصولات مورد نظرشان ابتدا جستجو و تحقیق می کنند. داشتن چندین ریویو و نظرات کاربرانی که پیش تر از خدمات شما استفاده کرده اند، بسیار سودمند خواهند بود. بسیاری از این ریویو ها و نظرات را کاربران می خوانند و بر اساس آنها تصمیم می گیرند. گوگل نیز بخشی برای این موضوع در سایت خود Google My Business قرار داده است و می توانید از مشتریان خود بخواهید تا نظراتشان را در مورد شما انجا بنویسند.

۴- به روز رسانی مداوم

به روز رسانی مداوم وب سایت و شبکه های مجازی یکی از اصول اساسی بازاریابی اینترنتی می باشد. به روز رسانی سایت برای شما چندین فایده خواهد داشت. ابتدا به روز رسانی در سئوی سایت شما و حضور شما در موتورهای جستجو تاثیر شگرفی دارد. تولید محتوا برای این به روز رسانی بسیار مهم می باشد و شما نباید از کپی برداری استفاده کنید، کپی برداری هم سئو سایت شما را خراب می کند و هم ممکن است منجر به پنالتی شدن سایت شما از طرف موتور های جستجویی مانند گوگل شود و از آن پس دیگر جایگاهی در موتور های جستجو نخواهید داشت. همچنین شرکت و سایتی که از مطالب دیگران کپی برداری می کند، هیچ گاه شرکت و بیزینس قدرتمندی به نظر نمی آید. شبکه های مجازی نیز نیازمند تولید محتوا و به روز رسانی مداوم می باشند. از انجایی که محتوای این شبکه ها هر روز به وسیله میلیون ها کاربر تغییر می کند، برای انکه همواره در نظر کاربران باشید و انها شما را ببینند باید تولید محتوایی متناسب با این شبکه ها و همیشگی داشته باشید.

۵- شیوه های تماس آسان

بیشترین علتی که حضور انلاین شما برای تجارت اهمیت دارد، تماس آسان با شما می باشد. این تماس چه در بخش فروش، چه در دسترسی آسان به محصولات می تواند تاثیر گذار باشد. در این بخش UX به کار رفته در وب سایت شما اهمیت بالایی خواهد داشت و باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید.

این پنج مورد برای تمام تجارت هایی که قصد زنده ماندن در دنیای فعلی و کسب کار را دارند الزامی می باشد و باید این موارد را جز ارکان اصلی خود قرار دهند. تجارت ها و کسب و کارهایی که به این موارد توجه ای ندارند، به زودی با نابودی کامل و ضرر دهی روبرو خواهند شد، چرا که برای هر فروشی نیاز به خریدار است و در دسترس خریدار نبودن یعنی خریدار نداشتن. هزینه های این موارد نیز با توجه به کسب سودی که از این شیوه ها می توان برد، جایی برای شک باقی نمی گذارد.

اینفوگرافیک پنج اصلی که تمام تجارت ها برای زنده ماندن نیاز دارند

پنج اصلی که تمام تجارت ها برای زنده ماندن نیاز دارند

نویسنده و مترجم: محمد علی عاشوری

دیدگاه‌ها  

#1 مرضیه 1395-08-15 20:45
مفید بود سپاس

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید