Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
معرفی سایت های بررسی و آنالیز وضعیت سئو بخش دوم

سایت های ارائه دهنده خدمات بررسی سئوی سایت یکی از محبوب ترین وب سایت ها برای وبمستر ها می باشند. در این بخش مقاله 5 وب سایت دیگر که سئوی سایت شما را بررسی می کنند را معرفی می کنیم. توجه بفرمایید بسیاری از این وب سایت ها زمانی که از خدمات رایگان آنها استفاده می کنید، تمام پارامتر های سئوی سایت شما را بررسی نمی کنند. برای حل این مشکل دو راه وجود دارد. راه اول: استفاده از ورژن های پولی این نرمم افزار ها. راه دوم: استفاده از چندین وب سایت مختلف برای همپوشانی تمام فاکتور های سئوی سایت. راه اول بسیار مطمئن تر است و راه دوم رایگان، انتخاب هر کدام از آن ها بر عهده شما می باشد.

لیست وب سایت های آنالیز فاکتور های سئو

Seositecheckup

در این وب سایت می توانید برخی از فاکتور های اصلی سئو را در سایت خودتان مورد بازبینی قرار دهید. این وب سایت با ظاهری بسیار ساده ولی جذاب به شما اطلاعات کلی وب سایتتان را ارائه می دهد. اگر برای بررسی دقیق و عمیق عوامل سئوی سایت خود در جستجو هستید، این وب سایت چندان برای شما مناسب نیست (البته تنها بخش رایگان آن). بر خلاف بخش رایگان، بخش پولی این وب سایت بسیار کار آمد و مفید است و می توانید به عنوان یک ابزار بسیار عالی رویش حساب کنید.

آدرس:

www.seositecheckup.com

seowebpageanalyzer

این ابزار سئو یکی محبوب ترین سایت هایی است که همیشه به آن سر می زنم. بسیار ساده، بسیار سودمند. این ابزار سئو، با آنکه تمامی فاکتور های سئوی سایت را بررسی نمی کند، اما بسیار کار آمد است. اگر در بخشی از سایت خود مشکلی داشته باشید، این وب سایت علاوه بر نمره دهی به عملکرد شما در هر بخش، پیشنهاداتی جهت بهبود رتبه سایت به شما ارائه می دهد. پس حتما یک بار به آن سر بزنید.

آدرس:

www.seowebpageanalyzer.com

seoworkers

برای افرادی که بیشتر به دنبال چارت ها و جداول و تصاویر گرافیکی هستند، سر زدن به این وب سایت چندان لذت بخش نخواهد بود، اما برای افرادی که به دنبال اطلاعات ریز و دقیق هستند، بی شک این یکی از بهترین ابزارهای آنلاین سئو است. بررسی تگ ها، لینک های وب سایت، بررسی سرور، تصاویر به کار رفته، تگ های H1 و H2 و ... . این ابزار بسیار دوست داشتنی، تمام این مسائل را به صورت رایگان برای شما آنالیز می کند و می توانید به سادگی، آنالیزی کامل از وب سایت خود داشته باشید.

آدرس:

www.seoworkers.com

site-analyzer

بر خلاف ابزاری پیشین، این ابزار از ویژگی های گرافیک و بصری زیادی بهره برده است و جذابیتی زیادی در این مورد دارد. در این ابزار می توانید برای 14 روز ثبت نام  رایگان داشته باشید و خدماتی را تجربه کنید که آنقدر برای شما جذابیت خواهند داشت که حاضر می شوید هزینه سالیانه استفاده از این ابزار را پرداخت نمایید. این ابزار از گرافیک و چارت ها و جداول به بهترین شکل استفاده می کند و با نشان دادن مشکلات وب سایت و معرفی نقاط ضعف سایت و راه حل آن به یکی از بهترین دوستان شما در زمینه انالیز سئو تبدیل خواهد شد. حداقل پیشنهاد میکنم 14 روز رایگان این وب سایت را امتحان کنید. مطمئن باشید در طول این مدت هر روز ساعت ها را در این سایت خواهید گذراند و پس از این مدت رتبه سئوی سایت شما تغییرات بسیاری داشته است.

آدرس:

www.site-analyzer.com

neilpatel

به عنوان آخرین ابزار سئوی امروز به سراغ این وب سایت می رویم. این ابزار دم دستی و ساده، چیزی بیش از سایت های قبلی به شما ارائه نمی دهد به جز، جذابیت های گرافیکی. برای برخی از افراد این جذابیت ها بسیار تاثیر گذار هستند. پس اگر علاقه مند به جذابیت بصری بیشتری هستید، می توانید از این ابزار استفاده کنید. البته در برخی موارد، سخت گیری این ابزار بسیار برای شما سودمند خواهد بود. هر چقدر که از پس امتحان های سخت تر بر بیایید آب دیده تر و قوی تر می شوید. سئوی سایت هم به همین صورت است.

آدرس:

http://tools.neilpatel.com

در پایان به شما پیشنهاد می کنم از تمامی این ابزار ها استفاده کنید و وب سایتی استاندارد برای خود داشته باشید، اما هیچ گاه فراموش نکنید، این موضوع تنها بخشی از ماجرا است. باید وب سایتی داشته باشید که مخاطب همیشه به آن سر بزند و محبوب مخاطبان باشید و در یک کلام، وب سایت خود را در ابتدا برای کاربران بسازید نه موتور های جستجو.

نویسنده: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید