Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
بررسی مزایای محتوای ایجاد شده توسط کاربر

‫یک استراتژی مهم برای رشد سئو سایت و بهینه سازی سایت و نمایشهای‬ سایت شما در موتورهای جستجو‬ که همیشه از محتوای منحصر به‬ فرد، جدید و با کیفیت استفاده نمایید‬ ولی تنها 24 ساعت در روز‬ وجود دارد و انجام اینکار با منابع شخصی میتواند کمی دشوار باشد.

خوشبختانه شما می توانید علاقه و آگاهی‬ بازدیدکنندگان سایت خود را سنجیده‬ و محتوای جدیدی برای خود بسازید و این‬ به عنوان محتوای ساخته شده توسط کاربر شناخته می شود‬.

محتوای ایجاد شده توسط کاربر

محتوای ایجاد شده توسط کاربر ، محتوایی‬ است که بازدیدکنندگان عادی وب سایت‬ برای شما میسازند و با استفاده‬ درست از آن، میتواند‬ بسیار منعطف و بهینه باشد.‬ حال به چند نمونه از این نوع محتوا میپردازیم‬. کامنتهای وبلاگ و انجمنها نمونه ای‬ از آنها هستند که مردم میتوانند‬ دیدگاه های خود را در مورد محتوای سایت شما بگذارند.‬ برخی از وب سایتها با ایجاد کامنتهای حرفه ای‬ و ایجاد رای گیری بین کاربران‫ برای اندازه گیری تعداد اعضای‬ یک گروه گام را فراتر گذاشته اند‬ و با اجازه دادن به شرکت‬ کنندگان و دیگر حرفه ای ها از خارج از سازمان‬ برای نوشتن پستهای وبلاگ و مقالات‬ میتواند یک راه عالی برای‬ پست کردن محتوای جالب و جدید‬ و ترقیب دیگران برای گذاشتن کامنت برای آن محتوا باشد‬.

محتوای ایجاد شده توسط کاربراگر شما محصولی در سایت خود‬ میفروشید، شما میتوانید کاربران را قادر سازید تا‬ نظر خود را در مورد محصول‬ بگذارند تا محتوای جدید و مربوطی ساخته شود،‬ همچنین شما میتوانید راهی برای سازمان‬ دهی و نمایش این نظرات پیدا کنید‬ و راه هایی برای ترقیب مشتریهای بیشتر استفاده کنید.‬ در فضای کاری ممکن است نظر‬ مشتریان راضی خود را برای‬ ایجاد مطالعات موردی یا مصاحبه بپرسید‬‬‬ ‫و توجه داشته باشید که‬ حتما نیازی نیست که از محتوای متنی استفاده کنید.‬

اگر کاربران شما میخواهند اطلاعات جالبی‬ را در مرود شکلی از کلیپهای ویدئویی، تصاویر و‬ دیگر فرمت های مدیایی به اشتراک میگذارند‬ پس اجازه اینکار را بهشان بدهید.‬ برای هر محتوایی که میتواند در سایت قرار گیرد‬ به بازدید کنندگان اجازه ی تولید محتوای جدید را بدهید‬ و فراموش نکنید که از محتوای ساخته شده توسط کاربر‬ در ساختارهای اجتماعی بهره برداری کنید.‬ یک دلیل اصلی رشد این سرویس های‬ شبکه اجتماعی در سالهای اخیر‬ علاقه ی مردم برای به اشتراک‬ گزاری محتوا با افراد دیگر است‬ و این سرویس ها کار را برایشان آسان نموده است.

به یاد داشته باشید که به‫ اشتراک گزاری محتوا، چه‬ کاربر چه شما آن را ساخته باشید‬ فرصتهای بسیاری را برای موتورهای جستجو و مردم‬ برای پیداکردن و دیدن محتوای شما فراهم می آورد‬. در نهایت یادتان نرود که از یک فرایند تاییدی برای‬ قرار دادن نظرات و پستهای بازدیدکنندگانتان استفاده نمایید. متاسفانه جهان پر از افراد بد‬ دهن، ربات های اتوماتیک و افراد عصبانی است‬ و آنها میتوانند از این فرصت استفاده کنند‬ و چیزهای نامناسبی را در وب سایت قرار دهند‬ پس حتما هر چیزی را که میگذارند‬ را ببینید و تماشا کنید‬‬‬. نکته آخر اینکه محتوایی که منتشر می کنید باید از نظر سئو کاملا بهینه شده باشند.

منبع: فست سئو

نویسنده: علی عطا زاده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید