Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
تخصص یا تکنولوژی: انتخاب راه حل مناسب برای سئو

پیدا کردن راه حل مناسب برای سئو می تواند دشوار باشد. برند ها و مارکتینگ ها باید در نظر داشته باشند کدام روش می تواند عملیات جستجو آنها را راحت تر کند.

مقایسه ی آژانس ها و پلت فرم ها

هنگام بررسی مزایا و معایب یک آژانس در مقابل راه حل های پلت فرم ها ارائه می دهند، عوامل اولیه می توانند به 4 عنصر اصلی خلاصه شوند: ظرفیت، مهارت، منابع و واکنش پذیری.
در این مقاله، آژانس ها را به عنوان شخص ثالثی که برند ها را حمایت  میکنند به حساب می آوریم (مشاوران سئوهم قطعا در این دسته جای دارند).

پلت فرم ها ابزار هایی هستند که فراتر از درجه بندی کلید واژه ها می روند، و هم زمان با برخی از مراحل خودکار، پیشنهاد هایی برای سئو فراهم می کنند.

تخصص سئو

ظرفیت

آژانس ها تمایل دارند کنترل بیشتری روی استراتژی های کلی دیجیتالی به وسیله ی توسعه ی استراتژی های شخصی بر طبق نیاز های شما انجام دهند. به این دلیل که آژانس ها راه حل های کامل مارکتینگ را پیشنهاد می دهند، قادرند سئو را به دیگر عناصر مارکتینگ از جمله: تولید محتوا، طراحی وب و تبلیغات مربوط سازند.  این عوامل می توانند به استراتژی های موثر و مفهومی تر سئو منتج شوند  که بسیار موثر می باشند.

پلت فرم ها اغلب اقدامات کم تری پیشنهاد می دهند؛ اما به جای آن راه حل های پک شده ی متنوع سئو که می تواند دیگر مارکتینگ های دیجیتال و استراتژی های تولید محتوا و گردش کارها را حمایت کند، ارائه می دهند. آن ها ساختار های موثر پردازشی تولید می کنند که خود کار عمل می کنند و کارهای وقت گیر را انجام می دهد. بسیاری از پلت فرم ها دسترسی فوری به اطلاعات به روز و شیوه های رقابتی را فراهم می کنند که به برند شما آزادی در طراحی وضعیت آینده و راه اندازی کمپین های تبلیغاتی می دهند.

ظرفیت سئو

مهارت

پلت فرم های سئو اکثر اوقات تنها مهارت در حوزه ی جستجو را پیشنهاد می دهند. نرم افزار های آن ها راه حل هایی مقرون به صرفه برای سئو را پیشنهاد می کنند که نیازمند نیروی انسانی کمتری هستند. راه حل های پلت فرم می توانند رتبه بهتر سئو (هنگامی که به درستی مدیریت شوند) به دست بیاورند.
آژانس ها از تیم های بزرگی از متخصصان با پیش زمینه ای از اطلاعات و تخصص های متنوع تشکیل شده اند. آژانس های خوب با دارای روند خود بوده و به سرعت به احتیاجات متغیر مارکت ها واکنش نشان می دهند. شرکت ها به آن ها به عنوان راهنمایان و متخصصان صنعت نگاه می کنند. پیش زمینه های متنوع آن ها با هم جمع می شوند تا دانشی ارزشمند و مهارتی که قابل اجرا شدن در برنامه های پیچیده ی مارکتینگ باشد، ارائه دهند.

منابع

آژانس ها سئو را در دسترس می کنند، تا شرکت ها کنترل بیشتری روی کیفیت و استراتژی داشته باشند، اما این خدمات اکثرا هزینه بیشتری دارند. این توانایی که آن ها عناصر انسانی را وارد جستجوی شناسایی مشکلات می کنند می کنند بسیار سودمند می باشد، اما این سرویس گران تر و وقت گیرتر از راه حل های پلت فرم ها هستند. هم چنین، بسیاری از افراد به بستن قرار داد با تعهد های قابل اطمینان احتیاج دارند.

پلت فرم های سئو قرارداد های کوتاه تر و ارزان تری را پیشنهاد می دهند. پلت فرم ها می توانند با حذف آپ دیت های دستی پردازش ها را ساده کنند و تاکتیک هایی با حفاظت شخصی  پیاده کنند. اگر منابع داخلی متخصص موجود نباشند تا پیشنهاد های سئو را از پلت فرم ها برداشت کند، بازگردانی سرمایه بسیار دشوار می کنند، حتی با آنکه در ابتدا هزینه های کمتری در برابر آژانس ها دارند.

مسئولیت پذیری

بسیاری از پلت فرم ها آپشن های خدمات مشتری که نیازمند ثبت درخواست کاربران به صورت آنلاین هستند را پیشنهاد می کنند. اما آژانس ها نمایندگان خود را به شما معرفی می کنند که می توانند تخصصی تر بر روی موضوع کاری شما تمرکز کنند. آژانس ها طراحی شده اند تا سرویس های شخصی و اختصاصی بیشتری برای مشتری ها فراهم کنند.

مهارت سئو

انتخاب راه حل مناسب سئو:

این ملاحظات به بازاریان کمک می کند در هنگام انتخاب بهترین راه حل سئو برای برند خود تصمیمی آگاهانه بگیرند.در اینجا سوالاتی فراهم کرده ایم که باید برای کمک به تعیین بهترین مسیر برای رسیدن به نتیجه از اعضای تیم خود بپرسید:

1.    آیا شما برای وب سایتتان یک تیم تولید محتوا/ متخصص آشنا با مفاهیم سئو که بتواند حداقل 50 درصد از وقت خود را به این کار اختصاص دهد دارید؟ کسب و کار بدون یک تیم آگاه که برای کار وقت بگذارند، نیازمند پشتیبانی بیشتری از طرف همکاران است.

2.    آیا شما برای پشتیبانی سئو یک تیم تولید محتوا یا متخصص دارید که با ناشران مطالب، همکاران، تولید کنندگان محتوای بهینه سازی شده و لینک سازان خارجی آشنا باشد؟

3.    آیا وب سایت بزرگی دارید؟ آیا لیست های فراوان یا فهرستی از محصولات بی شمار دارید؟ بعد از 1000 محصول مدیریت اجرای سئو باید مشتری مدارانه تر باشد. سایت هایی با این حجم به وسیله ی آژانس ها یا پلت فرم ها به بهترین شکل اداره می شوند.

4.    آیا وب سایت شما از سیستم مدیریت محتوا (CMS) یا شاپینگ کارت برای آپدیت های سئو (مثل متا دیتا، صفحه های منحصر به فرد، یو آر ال های شخصی) و بدون نیاز به پشتیبانی تکنیکی/ آی تی استفاده می کند؟ محدودیت در امکان آپدیت عناصر مهم سئو به راه حل های شخصی نیازمند است. این گونه سایت ها به بهترین نحو توسط آژانس ها یا تیم های پیشرفته ی سئو پشتیبانی می شوند.

5.    آیا شما در ابتدای لیست جستجوی کلید واژه ی مورد نظر خود قرار دارید یا در انتهای آن؟ اگر در ابتدای لیست هستید، به شما تبریک می گوییم! اما تصور نکنید که سئو به اتمام رسیده است. شما باید به طور مداوم بهینه سازی درون و برون صفحه ای و تجربه ی کاربری (UX) را پیشرفته تر کنید. در اینجا، پلت فرم به علاوه ی یک تیم کار بلد که در منزل کار می کنند، ترکیبی فوق العاده است.

6.    تجارت شما چقدر اهل رقابت است؟ اگر تاکنون مقدار زیادی کار سئو انجام داده اید، و به سوال قبلی پاسخ مثبت نداده اید، احتمالا یک تجارت رقابتی دارید. برتری داشتن در زمینه ی جستجو اغلب بیشتر از بررسی چک لیست های سئو احتیاج دارد. تجارت های بسیار رقابتی به تلاش وسیع همکاران آژانس احتیاج دارند.

7.    آیا دامین شما جدید است؟ آیا کم تر از دو سال صاحب یک دامین بوده اید یا آن را اداره کرده اید؟ وب سایت های جدید به خاطر اقتدار لینکشان (authority) در چشم موتور های جستجو محدود هستند. این اقتدار در طول یک شب به وجود نمی آید و به تاکتیک های متنوع درون و برون صفحه ای احتیاج دارد. بسته به اندازه ی وب سایت، استفاده از "آژانس" یا "آژانس به علاوه ی پلت فرم" بهترین گزینه است.

8.    آیا وب سایت شما به وسیله ی موتور های جستجو پنالتی شده است؟ حل مشکلات پنالتی در جستجو نیازمند استراتژی های تخصصی سئو از سوی آژانس ها برای بر طرف شدن مشکلات و اطمینان از عدم تکرار آن ها است.

9.    آیا تجارت سئو برای سهام داران داخلی باید طبق یک روند دائمی باشد؟ اغلب سهام داران داخلی به طور طبیعی نصیحت ها و پیشنهادات کارمندان آژانس را می پذیرند، حتی اگر نظراتی متفاوت از نظرات مدیران داخلی مارکت ها داشته باشند.

10.    سطح دانش سئو برای سازمان شما و با سهام داران داخلی چقدر است؟ کم، متوسط، یا زیاد؟ دانش کم یا متوسط به بهترین شکل توسط یک آژانس که می تواند ارزش و اهمیت اجرای پیشنهادات راهبردی سئو را توضیح دهد، حمایت می شود.

نویسنده و مترجم: زینب عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید