Your browser does not support JavaScript!
خدمات سئو وردپرس
خدمات سئو جوملا
خدمات سئو
تکنیک های موثر سئو

 آیا تا به حال به این نتیجه رسیدید که هرچی بیشتر روی بهینه سازی سایت کار می کنید معکوس عمل می کند یا تلاشهای شما با وجود رقبا در سئو سایت همیشه بی نتیجه می شود؟

فکر می‌کنید به چه دلیل است؟

سئو سایت بسیار ساده و روان است بشرطی که قواعد درست آن را بدانید و هزینه های بهینه سازی برای سایت خود به درستی و به زمانش انجام شود.
 
استفاده از مطالب باعث بهبود  inpage در سئو می شود اما شرایط لازم برای مطاب گذاری باید به خوبی انجام شود مثلا لینک داخلی بین مطالب یا توضیحات مطلب و متاتگها بدرستی و باسیاست  انتخاب شود.
 
استفاده از تصاویر در بین مطالب و alt مطالب هم به سایر در inpage  حاض اهمیت است ولی بیشتر از این باید حتما ربات های موتور جستجوگر را وادار کنید سری به سایت شما بزند که معمولا در cms های آماده فایلی به نام  htaccess در روت وجود دارد  که این وظیفه را به عهده دارد.
 
به نظر من مهمترین بخش سئو داخل خود سایت نیست  بلکه چکونگی تبلیغات شما در بیرون و افزایش ترافیک سایت و بک لینک است. اما این موارد باید با زیرکی خود شما به نحو احسنت انجام شود که بخش متمایز شدن سایت شما در همین جا شکل می گیرد. آنالیز سایت های رقیب مس تواند بسیار آموزنده باشد تا راهکاری درست برای بهینه سازی سایت خود بدست آوردید.
 
تبلیغات کلیکی یا سایت های افزایش بازدید در روند سئو شما موثر نیستند فقط و فقط پول و زمان شما را از شما می گیرند. با کمی صبر و تلاش زمانی که ایندکسهای سایت شما در گوگل به حد مجاز گوگل برسد سایت شما در بسیار از کلمات بالا می آید این زمانی است که شما باید تبلیغات خود را در جهت درست بهینه سازی سایت به کار گیرید. به دنبال بک لینک از سایتهای خبری یا فروشگاهی پربازدید باشید. در فضای حقیقی در بازار  کسب وکار هدف خود وبسایت را معرفی نماید . از درست کردن شبکه های اجتماعی زیاد برای سایت و زمان صرف کردن بدونه برنامه بپرهیزید تا در یک جبهه ولی قوی سایت را به بالا بکشید.

منبع: http://panidweb.com