Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
روش های سئو سایت

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو که با نام اختصاری سئو سایت شناخته می شود یک پروسه پیچیده و پر از ریزه کاری است که نهایتا باعث می شود که سایت شما در موتورهای جسجتو رتبه بهتری کسب کند. اهمیت سئو سایت از آن جهت است خود طراحی سایت به خودی خود تاثیری در کسب و کار شما نخواهد داشت زیرا طراحی سایت نیازمند کاربرانی است که از آن سایت بازدید کنند و سپس از خدمات یا محصولات شما استفاده کنند. اگر کاربری سایت شما را پیدا نکند مانند این است که در یک جای پرت مغازه خریدید که هیچ مشتری سراغ شما نمی آید.

استراتژی های سئو سایت

بنابراین طراحی سایت با هدف جذب ترافیک و بازدید کننده صورت می گیرد و تنها در این صورت است که می تواند منبع بزرگ درامد زایی برای شما بشود. موتورهای جستجو الگوریتم های مشخصی دارند که در صورت تبعیت از آن ها می توانید در دراز مدت نتایج خوبی در رنکینگ ها به دست بیاورید. اما به یاد داشته باشید که سئو سایت یک پروسه طولانی و زمان بر است. استفاده از روش های فریبکارانه برای بهینه سازی سایت تنها باعث هدر رفتن زمان و هزینه شما می شود. بنابراین باید سراغ سایت های معتبر سئو سایت بروید. وقتی حرف از سئو سایت می شود همه از کلمات کلیدی، تولید محتوا و لینک سازی صحبت می کنند. امروز ما از روش های کمتر متداول سئو سایت می نویسیم.

استراتژی سئو سایت

روش های سئو سایت: شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی امروز فضای پررنگ حضور کاربران اینترنتی است. امروز کاربران بیشتری در شبکه های اجتماعی اطلاعات مورد نیاز خود را کسب می کنند. اما چطور می توانید سایت خود را در شبکه های اجتماعی مطرح کنید؟ مطالب جذاب کاربرپسند با تیترهای خاص باعث می شود تا کاربر از طریق لینکی که در مطلب خود می گذارید وارد سایت شما بشود. امروز شاخه جدیدی از بازاریابی به نام بازاریابی شبکه های اجتماعی یا اس ام ام نیز باب شده که با استفاده از فیسبوک، توییتر، گوگل پلاس و اینستاگرام شروع به جذب مخاطب و فروش محصولات می کنند. البته به یاد داشته باشید که مخاطب هر شبکه اجتماعی مختلف است و اگر می خواهید آرایشگاه یا مزون لباس تبلیغ کنید پیش نهاد می کنیم سراغ اینستاگرام بروید ولی برای تبلیغ سایت بازرگانی، لینکدین گزینه مناسب است.

شبکه های اجتماعی

روش های سئو سایت: اهمیت فوتر

فوتر یکی از اجزای سایت است که غالبا از چشم سئو کاران غیر حرفه ای جا می ماند. اول این که حتما از فضای فوتر سایت خود استفاده کنید. می توانید آدرس و شماره تماس خود را در فوتر قرار دهید. با واردکردن فوتر می توانید بازاریابی محلی خود را نیز بهبود دهید زیرا با درج آدرس در فوتر که در صفحات مختلف سایت شما ظاهر می شود، موتور جستجو می فهمد کسب و کار شما مختص آن آدرس مشخص است و جستجوهای مرتبط را به شما وصل می کند. همچنین می توانید کلمات کلیدی را در فوتر سایت خود وارد کنید تا نتایج مرتبط بیشتری را به خود جذب کنید. در نهایت با در نظر گرفتن این نکات می توانید سئو سایت خود را بهبود ببخشید.

منبع: mcseo.ir

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید