Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
چگونه با ساخت یک وبلاگ در مورد تکنولوژی کسب درآمد داشته باشید

دلیل پیدایش وبلاگ های با موضوع تکنولوژی، افراد بسیاری هستند که علاقه مند یادگیری  و خبر گرفتن از تکنولوژی های تازه ای  هستند که  هر روزه برای داشتن زندگی آسان تر وارد چرخه ی تولید می شوند. به دلیل استقبال زیادی که از این گونه وبلاگ ها می شود و امکانی که برای به روز رسانی و جذابیت دادن به سایت در این مورد وجود دار افراد زیادی تمایل دارند تا کار خود را در این زمینه شروع کنند. به همین موضوع در این مقاله سعی شده تا به راه های مناسبی که برای داشتن وبلاگ هایی موفق از این دست و کسب درآمد از آنها وجود دارد پرداخته شود.

۱- تا جایی که می توانید به طور مستمر مطالب جدید بگذارید

خواننده همواره از وبلاگ شما این انتظار را دارد که به طور مداوم به روز شود تا بتواند با مراجعه به وبلاگ از جدیدترین مطالب مربوط به تکنولوژی آگاه گردد و اگر این امکان برای او میسر نگردد به ناچار وبلاگ شما را ترک کرده تا در جای دیگری اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کند. از سوی دیگر قرار دادن مطلب به طور مرتب موجب می گردد تا رتبه ی وبلاگ شما در موتور جستجو بهبود یابد و خوانندگان بیشتری به سوی وبلاگ شما جذب شوند.

از آنجایی که موضوع وبلاگ شما تکنولوژی است و تکنولوژی به سرعت در حال تغییر و پیشرفت است برنامه ها و ابزار جدیدی وارد این عرصه می شود این موضوع حائز اهمیت است که شما به مخاطب خود اطمینان دهید که از دنیای اطراف خود عقب نیست و به روز ترین اطلاعات را در این مورد کسب می کند.

وبلاگ نویسی و کسب درآمد

۲- ترویج دادن 

تمامی تلاش شما برای کسب درآمد از وبلاگ خود زمانی به ثمر می نشیند که تعداد بازدیدکننده های خود را به تعداد قابل ملاحظه ای افزایش داده باشید. یکی از راه های قابل اطمینان برای افزایش مخاطب، بازاریابی برای وبلاگتان می باشد برای این کار می توانید از شبکه های اجتماعی و یا سایت های دیگر برای تبلیغ وبلاگ خود استفاده نمایید. 

۳- ارائه مقالات تخصصی درباره ی محصولات

افرادی که به تازگی شروع به این کار می کنند زمانی که حرفی از کسب درآمد از این راه زده می شود به سرعت به یاد گوگل ادسنس می افتند چرا که گوگل ادسنس مزایای بسیاری در این رابطه دارد اما این تنها راهی نیست که برای کسب درآمد از وبلاگ های با موضوع تکنولوژی وجود دارد بلکه شما می توانید مقالاتی  درباره ی محصولات جدید ارائه داده و به دادن نظرات تخصصی و صحیح  درباره ی آن محصول بپردازید و با این کار اطمینان مخاطبان خود را جذب کرده و به این شیوه صاحبان محصول را مجاب کرده که برای معرفی محصول خود در وبلاگتان به شما مبلغی را پرداخت کنند. 

تولید مقاله برای موفقیت در سئو و درآمد

۴- جمع آوری ایمیل ها

نکته ی کلیدی برای موفق بودن در این راه ساختن یک لیست از ایمیل ها است که به مخاطبان شما پیشنهاد استفاده ی رایگان از برخی چیزها مانند کتاب های الکترونیکی، پادکست ها و ...بدهید. این کار باعث می شود تا مخاطبان بیشتری به وبلاگ شما جذب شوند و به بازدید های وبلاگتان افزوده شود.

۵- آموزش مجازی 

شما می توانید با ساخت ویدئو های آموزشی یا تشکیل کلاس های مجازی آنلاین ضمن اینکه مخاطبان خود را افزایش دهید کسب درآمد کنید. موضوعات بسیار زیاد و متنوعی مربوط به موضوع وبلاگ شما وجود دارد که افراد زیادی به یادگیری آنها نیازمند هستند. به عنوان مثال شما می توانید طریقه ی کار کردن با نرم افزار یا اپلیکیشن جدید را با توضیحات کامل و مفید به بازدیدکننده ی خود آموزش دهید.

اینفوگرافیک چگونه با ساخت یک وبلاگ در مورد تکنولوژی کسب درآمد داشته باشید

اینفوگرافیک چگونه با ساخت یک وبلاگ در مورد تکنولوژی کسب درآمد داشته باشید

مترجم: پگاه تایکندی

دیدگاه‌ها  

#2 مرکز دانش مدیریت ارت 1397-07-22 12:37
مطلب خوبی بود
#1 sima 1395-09-19 08:07
بسیار مفید بود سپاس

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید