Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پاسخ به سوالات رایج درباره ی سئو وردپرس

آیا وب سایت های ورد پرس بهینه سازی شده اند؟

خیر هیچ کدام از سیستم های مدریت محتوا به صورت پیش فرض بهینه سازی نشده اند. هرچند ورد پرس با فاکتورهای بهینه سازی سازگار می باشد٬ اما شما باید جهت داشتن جایگاه مناسب تر نتایج موتورهای جستجو٬ موارد مرتبط با سئو را کاملا رعایت کنید.

جهت بهبود سئو٬ فقط نصب افزونه کافی است؟

خیر هیچ افزونه ای بعد از نصب تمام موارد مربوط به سئو را حل نمی کند.انجام تنظیمات مناسب روی افزونه نصب شده٬ اولین قدم جهت بهینه سازی وب سایت شما است.

بهترین افزونه سئو کدام است؟

افزونه های زیادی جهت نصب وجود دارند اما دو افزونه SEO by Yaosat و All in one SEO Pack  بهترین ها در زمینه سئو هستند. البته در نظر داشته باشید که در برخی موارد نیاز است که از افزونه های دیگری در کنار این افزونه ها استفاده کنید. مثلا جهت آنالیز تعداد بازدید کاربران و رفتار آنها در وب سایت  باید از افزونه ی دیگری استفاده کنید.

وردپرس

کدام سرویس میزبانی برای وب سایت بر پایه وردپرس مناسب تر است؟

فاکتورهای زیادی جهت انتخاب  یک سرویس میزبانی وجود دارد. مثلا قیمت٬ نصب و راه اندازی آسان٬ مدیریت سرویس و سایر موارد. اگر شما به تمام اطلاعات وب سایت دسترسی دارید و زمان و بودجه مناسبی در VPSاختیار دارید٬ پیشنهاد می شود از سرور مجازی استفاده کنید تابتوانید به صورت کامل وب سایت خود را مدیریت نمایید. در غیر اینصورت جهت استفاده از سرویس های میزبانی بهتر است به مواردی همچون قابلیت نصب افزونه٬ قابلیت پشتیبان گیری و سایر موارد مربوط به پشتیبانی سرویس را در نظر بگیرید.

آیا پوسته های رایگان به سئوی سایت آسیب می رسانند؟

جواب این سوال هم بله است و هم خیر. مزیت وردپرس وجود تعداد بسیار زیادی پوسته رایگان است که برخی از آنها بسیار خوب و مفید هستند اما برخی دیگر می توانند به سئو ی سایت شما آسیب برسانند. جهت استفاده از پوسته ها به مواردی همچون نداشتن لینک های اسپم٬ قابلیت آپدیت  شدن پوسته٬ مطابق بودن با اصول سئو٬ واکنش گرا بودن پوسته جهت نمایش بهتر در تمام دستگاه ها و نظرات سایر کاربران در مورذ پوسته را در نظر بگیرید.

منبع: nekafun.blog.ir

دیدگاه‌ها  

#1 http://sadrit.ir 1398-12-19 10:05
بسیار مطالب آموزنده ای بود . تشکر از سایت خوبتون

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید