Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
شش شیوه برای به حرکت در آوردن موتور محرکه کسب و کار با استفاده از بازاریابی محتوایی

اگر تولید موتور محرکه کسب و کار باشد، بازاریابی محتوایی سوخت قدرتمند این موتور است. تولید محتوا شیوه ای است برای موفقیت برای کسب و کارهایی که دوستدار رضایت مشتریانشان هستند. در این مقاله قصد دارم با معرفی شش راه بسیار ساده ولی تاثیر گذار که می توانید به وسیله آنها بازاریابی محتوایی خودتان را بسیار سودمند تر و قدرتمند تر از قبل به پیش برانید را به شما معرفی کنم. حرف بیل گیتس را هیچ گاه فراموش نکنید: محتوا پادشاه است. حرفی که سالها پیش بیل گیست گفت، و اکنون به علت موفقیت برند های بزرگ جهانی شده است.

محتوایی عمیق بنویسید

اولین ترفند، ساده ترین ترفند است. برای اهدافی مانند سئو و برندینگ، محتوا طولانی همیشه نتایج بهتری دارد. نوشتن محتوایی طولانی تر و عمیق تر، باعث می شود شما محتوایی ارزشمند تر را در مقابل مخاطب خود بگذارید، پیام شما بیشتر به اشتراک گذاشته شود و گوگل هم مطلب شما را دوست بدارد.

براای وایرال شدن یک مطلب بهتر است تولید محتوایی با حدود 2400 کلمه داشته باشید. شاید کمی زیاد به نظر برسد، اما وقتی شما قرار است در شاخه مربوط به کسب و کار خودتان بنویسید، خیلی بیش از این تعداد کلمه را می توانید بیان کنید. در نظر داشته باشید تنها تولید محتوا کافی نیست، بلکه محتوای ارزشمند اهمیت دارد. 

در تولید این نوع محتوا، در نظر داشته باشید تنها طولانی شدن را نباید در نظر گرفت. اگر این طولانی شدن، به معنی مطلبی باشد که خواننده پس از مراجعه به صفحه شما از خودش بپرسد برای چه روی این لینک کلیک کردم و وقتم را به هدر دادم، دیگر صفحات سایت شما را باز نخواهد کرد و ترافیک شما به شدت کاهش می یابد و نرخ پرش شما افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد. هر کلمه ای که می نویسید باید ارزشمند باشد.

تولید محتوای عمیق برای موفقیت در بازاریابی محتوایی

به روز رسانی محتوا به شیوه ای مغناطیسی را فراموش نکنید

تا به حال شده است وب سایتی را برای دستیابی به جدیدترین دستاورد های تکنولوژی باز کنید و ناگهان یک پاپ آپ باز شود که تلاش کند شما را به صفحه ای مربوط به پزشکی و یا تناسب اندام ببرد؟

اگر این تجربه را داشته اید، حداقل به این حد که اشاره شد نمی باشد. واضح است شما در محتوای خودتان برای نگهداری مخاطب، نمی توانید او را با موضوعات بی ربط به محتوای صفحه نگاه دارید. پس یک وبمستر که به صورت منطقی به مخاطبینش نگاه می کند چنین کاری نمی کند.

اما در عوض فرض کنید شما به عنوان یک وبمستر، محتوای تکنیکی ارزشمندی دارید، بعد از مدتی محتوایی که ارتباطی با محتوا قبلی شما داشته است می نویسید. این دو مطلب می توانند یکدیگر را تکمیل کنند و مخاطبی که هر کدام از انها را می خواند، حتما به ان یکی مطلب دیگر هم علاقه خواهد داشت. برای این منظور، می توانید این محتوای نزدیک به هم را در صفحات مربوطه ذکر کنید و با یک لینک مخاطب را به مطلب دیگر راهنمایی کنید. به این شیوه، تولید محتوای شما در یک موضوع، با مقالات مختلف همواره برای مخاطب به روز می شود و او اطلاعات ارزشمندی را در سایت شما به دست می آورد. مانند یک اهنربا، مخاطب را از مطلبی به مطلب دیگر جذب کنید.

مطلب خودتان مستقیما به وبینار ها لینک کنید

وبینار ها یکی از موثر ترین شیوه های تاثیر گذار برای تولید و بازاریابی محتوایی می باشند، و برای افرادی که به تازگی می خواهند کسب و کار خود را راه اندازی کنند، بسیار مفید واقع می شوند. اما قدرت آنها تا زمانی که به شیوه ای موثر از آنها حمایت نکنید، تاثیر نخواهد داشت.

باید تلاش کنید در تولید محتوای خودتان وبینار را در جای مناسب لینک کنید، اشاره به مقالات خودتان در آن وبینار داشته باشید و ویدئو های وبینار را منتشر کنید. 

اما چرا این موضوع بر روی تولید محتوای شما تاثیر می گذارد؟ شرکت و نمایش شرکت شما در یک وبینار، نشان دهنده ارزشمند بودن محتوای شماست. محتوایی که توانسته است در یک وبینار شرکت کند، محتوای ارزشمندی است و این موضوع باعث می شود مخاطبین اعتماد بسیار زیادی به شما پیدا کنند. پی در وبینار ها شرکت کنید و در محتوای خودتان ان ووبینار و مقالاتتان را لینک کنید.

استفاده از کمپین هایی که در توسعه بازاریابی محتوایی به شما کمک می کنند

بدل شدن به یک رهبر در کسب و کار بسیار خوب است، اما پس از تولید یک محتوا شما کیلومتر ها از این هدف دور هستید تا بتوانید اعتماد مشتریان را به دست بیاورید و باعث خرید آنها شوید. این موضوع نشان می دهد محتوایی که بتواند توسعه پیدا کند، یکی از نیاز های اساسی برای کسب و کارهایی که می خواهند به تازگی در دنییای مدرن شروع به کار کنند.

شما نیاز به طراحی کمپینی دارید تا به شما اجازه دهد به صورت مستمر پیشرفت کنید، و آن قدر توسعه پیدا کنید تا بتوانید رابطه ای دوستانه با مخاطب برای خرید او به ایجاد کنید. باید محتوایی تولید کنید که قابلیت توسعه داشته باشد و دست شما را نبندد.

از جملاتی که قابلیت توییت شدن به عنوان یک نقل قول ارزشمند دارند در بدنه مقاله خود استفاده کنید

این شیوه یکی از راه های بسیار قدرتمند برای توسعه بازاریابی محتوایی شما است. در مقاله خودتان تلاش کنید از جملاتی استفاده کنید که انقدر ارزشمند و مهم باشند که بتوان از آنها به عنوان یک نقل قولی استفاده کرد که مخاطبین با آن ارتباط موثری برقرار کنند.

تویتتر قدرت بسیار زیادی به شما در بازاریابی محتوایی می دهد. کلمات محدودی که می توانید در هر توییت استفاده کنید به این شیوه، به بخش مثبت توییتر برای شما بدل می شود. یک نقل قول ارزشمند و لینک مقاله باعث خواهد شد هزاران نفر روی لینک مقاله شما کلیک کنند و آن را به دقت بخوانند.

تولید  محتوایی که قابلیت توییت شدن داشته باشد

در صفحات محتوای خودتان از دکمه های اشتراک گذاری استفاده کنید

دکمه های به اشتراک گذاری، در بازاریابی محتوایی شما تاثیرات بسیار زیادی می گذارند. مخاطبی که یک مطلب ارزشمند را می خواند و می خواهد انرا با دوستانش به اشتراک بگذارد، به سادگی یک کلیک در صفحه شما این کار را خواهد کرد. اما فرض کنید این دکمه نباشد، بسیاری از کاربران روند کپی کردن لینک شما و سپس بازکردن اکانتشان در شبکه اجتماعی، کپی لینک و کلیک بر روی دکمه اشتراک، را دوست ندارند، برایشان کاری طولانی است و منصرف می شوند. حال وقتی لینکی در صفحه شما باشد که در همانجا، مخاطب بتواند این اشتراک گذاری را انجام دهد، این پروسه بسیار کوتاه می شود، و در نتیجه مخاطبین بیشتری دست به اشتراک گذاری مطالب شما خواهند زد.

استفده از دکمه به اشتراک گذاری برای موفقیت در بازاریابی محتوایی

تکنیک هایی که در بالا ذکر شد بسیار ساده اما بسیار تاثیر گذار هستند. البته در نظر داشته باشید، برای اجرای موثر هر کدام از این تکنیک ها بهتر است ابتدا آنالیز دقیقی برای اجرای هر مرحله داشته باشید. مخاطبین شاخه کسب و کار شما، خلق و خوی خاص خودشان را دارند، پس این موضوع را در نظر بگیرید که باید روی آنها آنالیز درستی داشته باشید و محتوا با مرکزیت آن مخاطبین تولید شود. اگر تولید محتوا به درستی صورت بگیرد، می تواند شما را به موفقیت های بسیار چشمگیری در کسب و کارتان برساند. اما اگر تولید محتوا بدون برنامه و بدون یک انالیز دقیق باشد، زمان و هزینه است که به هدر داده اید و از آن هیچ منفعتی حاصل نخواهد کرد. پس از ابزار های خودتان درست استفاده کنید. اگر هم در این زمینه نیاز به کمک داشتید، می توانید از خدمات ما برای تولید محتوا استفاده کنید. تنها کافی است به صفحه تولید محتوا مراجعه کنید و به جمع مشتریان ما بپیوندید. سفارش تولید محتوا در لولسا بسیار ساده و آنلاین است.

نویسنده: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید