Your browser does not support JavaScript!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
طراحی سایت و جایگاه سئو در آن

طراحی سایت امروزه توسط افراد بسیار مختلفی انجام می شود. اما به راستی آیا تمامی این افراد وب سایتی بهینه را تحویل مشتریان خود می دهند؟ آیا از جایگاه سئو در طراحی سایت اطلاعات کافی دارند؟ سوالات این چنینی بسیار زیادی وجود دارد که پاسخ به آنها بسیار زمانبر خواهد بود. اما اکنون قصد داریم تا جایگاهی که سئو در طراحی سایت دارد را برای شما بگوییم.

چرا امروزه طراحی سایت یک نیاز است ؟ 

به جرات می توان گفت امروزه با توجه به انفجار اطلاعاتی و استفاده روزافزون از اینترنت و فضای مجازی طراحی سایت برای مشاغل و اهداف مختلف یک نیاز اساسی به شمار می رود. در عصری که افراد حتی برای خوردن یک لیوان نوشیدنی نیز به اینترنت مراجعه کرده و دربارهی آن سرچ می کنند بی شک کسب و کارهایی که در فضای مجازی فعالیت ندارند را می توان کسب و کارهایی مرده و بی فایده در نظر گرفت. یک طراحی سایت بهینه و هدفمند توأم با رعایت اصول سئو تا حد زیادی منجر به دیده شدن شما در هر زمینه ای که مد نظر دارید می گردد.

داشتن یک وب سایت در فضای مجازی برای کسب و کارهای مختلف و یا حتی با اهداف عام المنفعه مزایای بسیاری دارد. از جمله اینکه از نظر اقتصادی به صرفه تر است، فضای دوستانه تری برای تبلیغات به شمار می رود، باعث می گردد شما در تمام بیست و چهار ساعت شبانه روز در دسترس باشید و بالطبع سطح رضایت مشتریان و مخاطبان شما افزایش می یابد.

همچنین طراحی سایت فرصتی است برای اثبات اعتبار، به اشتراک گذاری اطلاعات، ایجاد رابطه ی بهتر با مشتریان و مخاطبان و مدیریت بهینه ی آنها ، تازگی و به روز بودن و در نهایت افزایش فروش و رونق کسب و کار. اما طراحی سایت و سئو دو اصل جدایی ناپذیر هستند و بدون رعایت اصول سئو طراحی یک وب سایت عملا کار بیهوده ای می باشد. اما سئو چیست؟ 

نقش سئو در طراحی یک سایت 

اگر بخواهیم سئو را به زبان ساده تعریف کنیم باید بگوییم سئو مجموعه ی اصول و قواعدی است که باعث می گردد سایت شما بهتر و بیشتر دیده شود و در رنکینگ سرچ موتورهای جست و جو جایگاه بالاتری داشته باشد. رعایت اصول سئو هنگام طراحی وب سایت با استفاده از تکنولوژی های روز همچون CSS3 و HTML منجر به بهتر دیده شدن سایت و بارگذاری بر روی هر دستگاهی ( موبایل، کامپیوتر، تبلت ) می گردد. 

اصول طراحی سایت و سئو توسط موتورهای جست و جو تعیین می شود و تقریبا به صورت دوره ای تغییر می کند. سئو سایت نیازمند زمان و تبلیغات مداوم است و مدام باید به روز رسانی شود. استفاده از مطالب مفید و پرطرفدار، عکس و انیمیشن، کلمات کلیدی پر استفاده، طراحی نقشه سایت برای هر یک از موتورهای جست و جو و ... همه و همه از اصول سئو در طراحی سایت هستند که اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرند منجر به افزایش چشم گیر مخاطبان وب سایت شما می گردد. بنابراین هنگام طراحی وب سایت های مختلف نقش کلیدی سئو را به هیچ عنوان فراموش نکنید.

اگر قصد راه اندازی یک وب سایت سئو شده را داری می توانید از خدمات ما استفاده کنید. این خدمات شامل: طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت سازمانی، طراحی وب سایت شخصی و طراحی سایت فروشگاهی می شوند.

نویسنده: حدیث حیدری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید