Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
فهمیدن سئو سایت

فهمیدن سئو سایت چگونه میسر می شود. نمایش سایت در صفحه اول گوگل برای سایت ها به معنای بدست آوردن فرصت های مارکتینگ و سودآوری خواهد بود. پس از این رو فهمیدن سئو سایت و میزان تطبیق اصول سئو سایت می تواند کمک نماید تا اصلاحاتی را به انجام رسانیم تا بهبود در وضعیت سئو سایت را شاهد شویم.

فهمیدن متریک های سئو

فهمیدن متریک های سئو موجب خواهد شد تا به تطبیق هرچه بیشتر الگوریتم های گوگل در سایت خود اقدام نماییم. متریک های سئو به موارد درون و بیرون سایت دسته بندی می گردد که هر یک از آنها در یکی از الگوریتم های گوگل بررسی و آنالیز می گردد. مطالب و مقالات آموزش سئو بسیاری وجود دارد که در آن می توانید لیستی از چک لیست های سئو را بیابید و با خواندن آنها موارد را در سایت خود پیاده سازی کنید.

فهمیدن متریک های وب سایت

فهمیدن سئو سایت در سایت های آنالیزگر

سایت های آنالیز سئو بسیاری وجود دارد که می تواند به شما در فهمیدن سئو سایت خود کمک نماید. سایت های چک سئو سایت براساس متریک هایی که برای خود تعریف نموده اند به آنالیز سایت شما می پردازند و نمره ای را به عنوان درصد سئو سایت شما معرفی می کنند. در زیر به لیستی از سایت های آنلاین که به شما در فهمیدن سئو سایت کمک می کند را بیان نموده اید.

Alexa.com

Gtmetrix.com

Majestic.com

Ahrefs.com

Moz.com/researchtools/ose

Woorank.com

این سایت های هر یک آنالیزی از وضعیت هدینگ ، تایتل ، لینک دهی داخلی ، بهینه سازی تصاویر ، سرعت سایت ، تعداد بک لینک ها ، تعداد دامنه ها در بک لینک ، متن انکر تکست ، میزان فالو و نو فالو بودن سایت ، میزان فعالیت در شبکه های اجتماعی و دیگر پارامترها را بررسی می کنند. به واسط آنالیزی که در این خصوص می شود می توانید در جهت بهبود و اصلاح سئو سایت خود اقدام کنید و نیز اینکه آنالیزی از وضعیت رقبای خود داشته باشید.

منبع: mcseo.ir

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید