Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
نکات مهم برای سفارش خدمات تولید محتوا

مجموعه ها و افزار مختلفی هستند که خدمات تولید محتوا را برای شما انجام می دهند. معمولا کار سفارش پروسه چندان سخت و طولانی ای نیست. اما باید چندین نکته را در زمان سفارش بدانید تا بتوانید این کار را به درستی انجام دهید. چه اطلاعاتی جهت سفارش لازم است و چرا این موارد را باید در زمان سفارش از شما بخواهند.

عنوان مطلب در سفارش تولید محتوا

بهتر است عنوان مطالب را شما در هنگام سفارش ارسال کنید. البته می توانید در این زمینه راه نمایی بخواهید اما انتخاب عنوان باید توسط شما صورت بگیرد. چرا که دقیقا مشخص می کنید چه موضوع یا موضوعاتی باید در محتوای تولید شده به آنها پرداخته شود. صرف ارسال یک کلمه کلیدی اصلا مناسب نیست. هر کلمه کلیدی را می توان در عناوین مختلفی گنجاند. اما اینکه کدام یک از آن عناوین برای شما مناسب را خودتان بهتر می دانید.

شما بهتر از هر کسی می دانید محصولات، خدمات و یا هر موضوعی که قصد تولید محتوا برای آن دارید قرار است به چه هدفی نزدیکتان بکند. البته همانطور که گفتم می توانید از تولید کننده محتوا نیز در این زمینه مشاوره بخواهید تا پیشنهاداتی که از جهت سئو مناسب تر هستند را داشته باشید. اما سئو زمانی نتیجه بخش است که محتوا ارزشمند بوده. و محتوا زمانی ارزشمند است که هم نیاز مخاطب را برطرف سازد و هم در جهت روند کاری شما باشد.

کلمه کلیدی در سفارش تولید محتوا

در هر محتوا روی یک کلمه کلیدی تمرکز کنید. باید در زمان سفارش این کلمه کلیدی از شما خواسته شود تا متن براین آن کلمه بهینه سازی شود. اما بیش از یک کلمه کلیدی برای هر متن توصیه نمی شود. همچنین دقت داشته باشید هر کلمه کلیدی برای یک محتوا به کار برود. نه آنکه شما یک کلمه کلیدی را در ده ها محتوا استفاده کنید. با این کار خودتان رقیب خودتان خواهید شد و نتیجه مناسب را به دست نخواهید آورد.

نوع محتوا: مقاله، محصول، خدمات، آموزشی و یا خبری

در زمان ثبت سفارش تولید محتوا این موضوع بسیار مهم است که مطلب برای چه بخشی از یک وب سایت قرار است استفاده شود. یک محتوا که برای محصول نوشته می شود، دارای تفاوت های بسیاری با محتوای خبری و یا مقاله ای است. اگر قصد دارید تا کاربران را برای سفارش یک محصول به وب سایت خود بکشانید، باید متن بر روی مواردی که جهت خرید مهم هستند تمرکز داشته باشد. به همین صورت برای سایر موارد هم این موضوع صادق است.

نام شرکت، برند و یا فرد

در زمان ثبت سفارش تولید محتوا بسیار مهم است که نامی که قرار است محتوا برای آن تبلیغ کند از شما خواسته شود. البته گاهی ممکن است نخواهید در برخی موارد مستقیما به شما اشاره شود. در اینگونه موارد بهتر است تا به شیوه ای غیر مستقیم به خصوصیاتی که شما دارید و یا مشکلاتی که سایر رقبا دارند پرداخت. به این شیوه محتوای تولید شده می تواند به کمکتان بیاید. البته در نظر داشته باشید این موضوع بسیار کلی است.

روش های بسیار زیادی توسط نویسندگان خبره به کار گرفته می شوند و بسیار گسترده تر از این روش می تواند از محتوا استفاده کرد. اما در هر صورت شناخت نویسنده از اسم و یا آدرس سایت شما می تواند به او جهت نوشتن محتوایی مورد پسند و اثرگذار کمک کند.

تعداد کلمات در زمان سفارش تولید محتوا

تعداد کلمات نقش بسیار مهمی در موفقیت یک متن دارد. البته به این معنی نیست که هر چه متن طولانی تر باشد قطعا اثربیشتری خواهد داشت. بلکه در اینجا فاکتور کیفیت و بهینه بودن مطلب هم مهم است. اما اگر از جهت کیفیت و بهینه بودن دو محتوا با هم برابر باشند، محتوایی موثر تر است که طولانی تر باشد. البته نه بیش از اندازه طولانی (بیش از ۲۵۰۰ کلمه در یک محتوا را توصیه نمی کنیم).

هزینه منصفانه در زمان سفارش خدمات تولید محتوا

هزینه باید در ابتدا به صورت شفاف برای شما مشخص شود. در نظر داشته باشید شما نیازمند محتوایی هستید که بتواند نتیجه بخش باشد. پس باید بر اساس اصول سئو نوشته شده باشد. باید نویسنده در مورد موضوع محتوا آشنایی کافی داشته باشد و یا تحقیقات لازم را انجام دهد. پس از نوشته شدن متن حتما باید یک ویراستار سئو آن را به صورت کامل بررسی کند.

پس برای یک محتوا به فردی متخصص در آن رشته و یا فردی که در مورد کار پژوهش کند نیاز خواهید داشت. در کنار این فرد یک نفر ویراستار سئو نیز باید متون را بررسی و ویرایش کند.

حال با توجه به این اوصاف باید در نظر گرفت که هزینه تناسبی درست با این موضوعات داشته باشد. اگر هزینه سفارش تولید محتوا بیش از اندازه کم باشد، یعنی یا از متخصص برای نوشته استفاده نمی شود، یا پژوهشی انجام نشده، ممکن است گاهی حتی متون کپی به شما تحویل داده شود و یا ویراستاری متن ها را بررسی نکند. چرا که دو نیروی متخصص برای انجام کاری ارزشمند هزینه خود را خواهد داشت.

هزینه سفارش تولید محتوا از طرفی بیش از اندازه هم قرار نیست زیاد باشد. یک محتوا قرار نیست مقاله برتر علمی پژوهشی باشد که هزینه های نجومی برای ان پرداخت کنید. هزینه تولید محتوا باید متناسب با کاری که برای شما انجام می شود باشد.

نمونه کار نخواهید، یک سفارش اولیه بدهید!

این توصیه ای است که همواره به همه مشتریان می کنیم. نمونه کار در تولید محتوا نمی تواند به مشتری هیچ گونه کمکی کند. چرا که قرار نیست محتوایی مشابه وب سایت دیگری به شما تحویل داده شود. از طرفی دیگر نمی توان به اصالت ادعای این موضوع که تولید محتوا توسط آن مجموعه انجام شده است اعتماد کرد. ساده ترین و بهترین راه یک سفارش اولیه است. با این سفارش شما می توانید کیفیت را به خوبی بسنجید. حتی می توانید به چندین جا این سفارش را ارسال کرده تا موارد را بهم مقایسه کنید.

هیچ گاه نمونه و یا تست رایگان را ملاک خود قرار ندهید. چرا که در این موارد ممکن محتوایی با کیفیت برای شما تولید نشود. یک محتوای یا کیفیت هزینه های خود را دارد و نمی توان آن را به صورت رایگان دریافت کرد مگر از نویسندگان تازه کار که قابل اعتماد نیستند. یک سفارش می تواند خیال شما را از کیفیت خدمات آسوده کند. این هزینه اولیه در قبال اطمینان خاطر کاملا قابل چشم پوشی است.

سفارش تولید محتوا به افراد متخصص

اگر کسی ادعای توانمندی در کاری را می کند، باید خود نیز قادر به اجرای آن باشد. پس سفارش محتوای خود را به فرد یا مجموعه ای بدهید که توانسته است با تولید محتوا به نتایج موفقی در سئو رسیده باشد. شیوه هایی همچون تبلیغات گوگل، خرید لینک و موارد این چنینی نشان از قدرتمندی تولید کننده محتوا نیست. یک نویسنده معتبر تنها زمانی می تواند کیفیت کار خود را اثبات کند که در عمل قادر باشد این کار را به درستی برای خود و یا مجموعه اش انجام دهد.

سفارش تولید محتوا در لولسا

ما این خدمات را در لولسا در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم. تولید محتوا را یکی از اصلی ترین خدمات خود می دانیم و تنها از نویسندگان و ویراستارانی استفاده می کنیم که از فیلتر های آموزشی و تستی ما عبور کرده باشند. این افراد را همواره مورد سنجش قرار می دهیم تا کیفیت خدمات همواره حفظ شده و به سطوح بالاتری نیز برسد. اگر قصد دارید محتوایی ارزشمند برای وب سایت خود داشته باشید می توانید همین امروز به جمع مشتریان ما بپیوندید. به بخش تولید محتوا مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

نویسنده: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید