Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
وبلاگ نویسی چه سودی برای بهبود کسب و کار اینترنتی دارد؟

سال ها پیش وقتی برای اولین بار در پرشین بللاگ اولین وبلاگ خودم را ساختم هیچ وقت فکر نمی کردم وبلاگ روزی بتواند جایی بزرگ در تجارت به دست بیاورد. وبلاگ نویسی سال های زیادی است که در ایران برقرار است و وبلاگ نویسان بسیار زیادی وبلاگ های خودشان چه بر روی سرور شخص و چه بر روی سایت های ارائه دهنده خدمات وبلاگ راه اندازی کرده اند. اما چطور یک وبلاگ می تواند بر روی کسب و کار اینترنتی ما تاثیر بگذارد و چقدر این کار می تواند برای مفید باشد موضوعی است که برای دانستن آن باید تا پایان مقاله را دنبال کنید.

وبلاگ نویسی راهی برای بازخورد

وبلاگ نویسی یکی از بهترین شیوه هایی است می توانید به وسیله آن بازخورد بگیرید. به این صورت که خوانندگان وبلاگ با محیطی صمیمی تر و نزدیک تر از وب سایت با شما در ارتباط خواهند بود، این ارتباط نزدیک می تواند برای شما نظرات کاربران سایت و مشتریان وب سایتتان را به بهترین شیوه جمع آوری کند. این جمع آوری نظرات می تواند برای آینده کاری شما بسیار ضروری باشند. به سادگی می فهمید کاربران از شما چه تصوری دارند، چه نیازهایی دارند، درخواست های آنها برای آینده چیست؟ همه این ها می تواند برای یک رهبر اطلاعات بسیار مفیدی باشند. به همین سادگی و با راه اندازی یک وبلاگ دورترین مخاطب سایت و محصول شما با شما به سادگی صحبت می کند، نظراتش را می گوید و می دانید برای آینده چه خدمات و یا محصولاتی به درد بازار شما می خورد.

بازار فرهیخته حرف نمی زند

این یکی از مهمترین موضوعاتی است که همیشه باید در نظر داشته باشید: بازار همیشه فرهیخته حرف نمی زند! ممکن است فکر کنید برای تولیدات محتوای سایت خودتان و حفظ شان و پرستیژ کاری باید بسیار فرهیخته بنویسید! در این موشوع به طور کلی با شما موافقم اما پیشنهاد می کنم به یاد داشته باشید این فرهیخته بودن زمانی که به استفاده از کلمات "صغیل" همراه باشد برای شما می تواند بسیار خطرناک باشد. اما گاهی در نوشتن این اتفاق می افتد و ممکن است نوشته شما پر شود از این کلمات سنگین و سخت. وبلاگ می تواند در این موارد شما را نجات دهد. 

در وبلاگ می توانید با لحنی بسیار دوستانه تر و بسیار ساده تر بنویسید و هر نکته ای که برای خوانند گان سایت نا مفهوم بود را به سادگی برای آنها توضیح دهید.

نتیجه گیری

به عنوان یک جمع بندی و نتیجه گیری می توانم این گونه خدمت شما عرض کنم که هیچ وقت ابزار های ساده و دم دستی را از دست ندهید. اگر این ابزار ها برای شما دم دست هستند برای مشتریان شما هم در دسترس است و به سادگی و هر روزه به سراغ آنها می روند و این موضوع می تواند باعث ارتباط شما و مشتریان از طریق وبلاگ شود. علاوه بر این یک وبلاگ پر بازدید جای بسیاری خوبی برای گذاشتن لینک های سایت شما است. به سادگی برای سایت خودتان لینک دریافت می کنید و برای این لینک ها هیچ گونه هزینه ای نمی پردازید. این موضوع می تواند برای سئوی سایت شما بسیار سودمند واقع شود. 

به عنوان کلام آخری: راه های کسب و کار را به روی خود نبندید!

نویسنده: محمد علی عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید