Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
چرا تولید محتوای سایت خود را برون سپاری کنیم؟

اگر در چند سال اخیر در بازار کار فعال بوده باشید، احتمالا از اهمیت تولید محتوا و توسعه اینترنتی کسب و کار با خبر هستید. در دنیای امروز تجارت هایی موفق تر هستند که در دسترس تر باشند. این روز ها افراد هر فعالیتی که می خواهند انجام دهند، ابتدا درباره آن در اینترنت سرچ می کنند.

اغلب افراد به دنبال خدمات اینترنتی هستند و ترجیه می دهند تا حد امکان برای انجام کار هایشان از محل زندگی یا کار خود خارج نشوند. بنابراین برگ برنده دست کسب و کار هایی است که در این جستجوی اینترنتی بالا تر ظاهر شوند.

بهبود سئو، اساسی ترین اقدام

قبل از اینکه به دنبال هر نوع تبلیغ دیگری باشید، باید وب سایت خود را از جهت سئو بهینه سازی کنید. این اساسی ترین اقدامی است که باید برای موفقیت کسب و کارتان انجام دهید. راه های متفاوتی برای این کار وجود دارد که در مقاله های مربوطه در سایت می توانید آن ها را مطالعه نمایید. اما در این میان تولید محتوا نقشی بسیار مهم ایفا می کند.

جادوی تولید محتوا!

تولید محتوا می تواند به سایت شما حیاتی دوباره ببخشد و بازدید شما را چندین برابر افزایش دهد؛ اما چه نوع تولید محتوایی؟ طبیعتا هر نوع محتوایی نمی تواند نتایج رضایت بخشی برای شما فراهم کند. تولید محتوا اصولی دارد که در صورت رعایت نشدن هیچ نتیجه ای در بر نخواهد داشت. اما بالعکس اگر تولید محتوایی با کیفیت روی وب سایت قرار گیرد، می تواند تاثیری چشمگیر روی افزایش بازدید سایت شما بگذارد. البته تولید محتوا انواع گوناگونی دارد و در این مقاله مقصود تنها محتوای متنی است.

تولید محتوا پروژه ای بلند مدت اما ثمر بخش

به یاد داشته باشید که نتیجه گرفتن از تولید محتوا با یک هفته یا دو هفته اتفاق نمی افتد. در حقیقت تولید محتوا باید به صورت مداوم و منظم انجام شود تا ثمره خود را بر جای گذارد. بنابراین اگر می خواهید از کار خود نتیجه بگیرید نیاز به نیروی ثابتی برای تولید محتوا خواهید داشت. اما آیا راه دیگری وجود ندارد؟ استخدام نیروی جدید مشکلات خاص خود را در پی دارد. نیاز به جای بزرگ و سیستم برای کار، بستن قرارداد، امتیازاتی که به کارمندان تعلق می گیرد از جمله این مشکلات هستند. مهم تر از همه این ها آن است که استخدام نیروی جدید هزینه زیادی روی دست شما خواهد گذاشت. زیرا هر فرد باید از حداقل حقوق قانونی برخوردار باشد؛ بهترین راه حل این است که کار خود را به دفاتر و شرکت های تولید محتوا و تبلیغات بسپارید.

سپردن تولید محتوا به تیم لولسا چه فوایدی برایتان به همراه خواهد داشت؟

لولسا تولید محتوای شما را با هزینه ای به مراتب کم تر و البته با کیفیتی بسیار بالا تر انجام خواهد داد. در صورتی که فردی در شرکت شما برای تولید محتوا مشغول به کار شود، احتمالا فقط در یک یا دو زمینه تخصص دارد. اما تیم تولید محتوای لولسا متشکل از چندین کارشناس تولید محتوا است که هر کدام در زمینه گوناگونی آگاهی تخصصی دارند. 

علاوه بر این قضیه تولید محتوا توسط یک شخص ثابت، پس از مدتی به متون مشابه می انجامد. یک فرد هر چقدر هم خلاق باشد، پس از مدتی دیگر مطلب جدیدی برای نوشتن نخواهد داشت. در نتیجه متن ها تکراری می شوند و جذابیت اولیه را نخواهند داشت. که البته این هم امری اجتناب ناپذیر است. اما در لولسا کار های بلند مدت و با حجم بالا بین افراد تقسیم می شوند تا از این امر تا حد ممکن جلوگیری شود. قطعا وقتی چندین نفر کار تولید محتوا را انجام دهند مطالب گسترده تری به خواننده ارائه خواهد شد.
سرعت بالا نیز نکته مهمی است که باید به آن توجه شود. تصور کنید که بخواهید برای حجم بالایی از محصولات تولیدی یا وارداتی خود بازاریابی کنید یا آن ها را به فروش برسانید. یک نفر به تنهایی برای این که این کار را انجام دهد به مدت زمان زیادی احتیاج خواهد داشت. اما چند نفر می توانند کار را در کوتاه ترین زمان ممکن به اتمام رسانند.

نویسندگان لولسا مدت ها در زمینه تولید محتوا مشغول به فعالیت هستند و تجربه بالایی در نگارش کسب نموده اند. البته تنها بحث نویسندگی مطرح نیست. بلکه متون باید از لحاظ سئو بهینه باشند و با فاکتور های مربوطه تا حد امکان مطابقت داشته باشند تا برای بهبود رتبه سایت شما تاثیر گذار باشند. در لولسا پس از نگارش، هر متن توسط ویراستار سئو ویرایش شده و مناسبت آن از هر نظر بررسی می گردد. محتوای نوشته شده، محتوایی بسیار با کیفیت و مفید خواهد بود و علاوه بر رونق کسب و کار شما، نیاز های خوانندگان را برطرف خواهد نمود. بنابراین اگر به دنبال توسعه وب سایت خود هستید، به بخش تولید محتوا مراجعه فرمایید و از نحوه ارائه خدمات و هزینه های مربوطه مطلع شوید. شما می توانید در همان صفحه سفارش خود را ثبت نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

نویسنده: زینب عاشوری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید