Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه آنلاین است | مراحل ثبت سفارش | تیکت پشتیبانی | تعرفه خدمات | نمونه کارها

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
گزارش سایت های اسپم، فروش لینک و بدافزار به گوگل

شاید بارها در جریان جستجو به وب سایت هایی که اسپم، فروش لینک و بدافزار هستند برخورد کرده باشید. این وب سایت ها وقت بسیاری از افراد را مانند شما می گیرند، کاربر را آزار می دهند و نتایج اشتباه در جستجو را نمایش می دهند. برای این موضوع گوگل از کاربران خواسته تا این سایت ها را گزارش کنند.

گوگل الگوریتم های پیچیده و به به روزی برای شناسایی وب سایت ها دارد. اما باز هستند وب سایت هایی که به شیوه های نامتعارف این نتایج جستجو را دچار اخلال می کنند. حال تصور کنید شما مالک یک کسب و کار در اینترنت هستید و نتایج جستجو برای کسب و کارتان بسیار مفید است. وجود این وب سایت ها می تواند به فعالیت اقتصادی شما ضربه های بزرگی بزند. پس اگر با چنین اخلال گرهایی در نتایج جستجو روبرو می شوید گوگل برای این موضوع راهکار ساده اما کاربردی اندیشیده است.

البته توجه کنید زمانی می توانید گزارش کنید و این گزارش اثر گذار باشد که اطلاعات دقیق و درستی برای گوگل ارسال کنید. ارسال هر وب سایت به عنوان اسپم، فروش لینک و یا بدافزار به معنی مقابله گوگل با آن سایت نخواهد بود. پس از گزارش شما، گوگل آن وب سایت را بررسی کرده و در کنسول وب مستر به مدیر آن سایت پیام می دهد. اگر در زمان مشخص شده اصلاحات از سوی مدیران سایت انجام نشود آنگاه گوگل برخورد خواهد کرد.

گزارش سایت های اسپم

اگر با وب سایت هایی که اسپم هستند مواجه هستید، برای گزارش آنها به گوگل باید از آدرس زیر اقدام نمایید:

https://www.google.com/webmasters/tools/spamreport

گزارش وب سایت های فروش لینک

زمانی که فروش لینک (و نه تبلیغات کلیکی) به منظور انتقال پیج رنک باشد می توانید از این لینک وب سایت مورد نظر را برای گوگل ارسال کنید:

https://www.google.com/webmasters/tools/paidlinks

گزارش وب سایت های بدافزار

اگر اطمینان دارید یک وب سایت دارای بدافزاری است که به سیستم کاربران ویروس منتقل می کند، می توانید آنرا از لینک زیر گزارش کنید:

https://safebrowsing.google.com/safebrowsing/report_badware/

این گزارش ها به گوگل کمک خواهند کرد تا بتواند نتایج جستجوی دقیق تری را به کاربران خود عرضه کند. اگر صاحب یک وب سایت هستید، پیشنهاد می کنم از این روش ها (اسپم یا خرید و فروش لینک) برای کسب رتبه استفاده نکنید. چرا که اگر گوگل خود متوجه این موضوع نشود، سایر افراد با گزارش وب سایت شما آنرا در لیست گوگل قرار می دهند. برای کسب نتایج بهتر در جستجو روش های استاندارد همیشه بهترین کار هستند.

سئو استاندارد وب سایت

اگر می خواهید با روش های استاندارد به کسب رتبه در نتایج جستجو برسید، می توانید این خدمات را از ما بخواهید. تنها کافی است به بخش سئو جوملا و سئو وردپرس مراجعه کرده و این خدمات را سفارش دهید.

نویسنده: محمد علی عاشوری