Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
IP در آنالیز بک لینک در سئو

بک لینک ها از گام های ضروری در پروسه سئو سایت می باشند اما اثرگذاری لینک های خارجی که تهیه نموده اید یکسان نمی باشد. در واقع آنالیزی در خصوص بک لینک شما اجرا می گردد و متناسب با اعتبار لینک در روند سئو سایت شما اثرگذاری را مشاهده خواهید نمود. یکی از متریک های مورد آنالیز در بک لینک IP می باشد.

 IP سرور در بک لینک

اینکه سایت شما از رنج IP مختلف بک لینک داشته باشد در واقع فرمت طبیعی از لینک سازی را داشته است. اگر شما بک لینک های خود را از یک سرور داشته باشید در واقع فرمت غیر طبیعی از لینک سازی را داشته اید و در نتیجه در روند سئو سایت شما اثرگذاری کافی را نخواهید دید زیرا گوگل متوجه این روند تهیه بک لینک غیر طبیعی خواهد شد.

لینک سازی در رنج IP متفاوت

پس بهترین فرمت لینک سازی تهیه لینک در رنج IP سرور متفاوت می باشد. دامنه های مختلف که در سرورهای مختلف قرار دارند می توانند بهترین اثرگذاری را در روند سئو سایت شما داشته باشند. فروم های مختلف و متعدد که در سرورهای مختلف وجود دارند می توانند منبع خوبی برای تهیه بک لینک برای شما باشند. محتوای تولید شده در سایت خود را در فروم ها انتقال دهید و در بخش امضا می توانید لینک سازی را برای سایت خود داشته باشید. فروم ها با عضویت رایگان است و بدون صرف هزینه ای می توانید بک لینک های خود را تولید نمایید و اثرگذاری مثبت را در روند سئو سایت خود داشته باشید.

منبع: mcseo.ir

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید