Your browser does not support JavaScript!
طراحی QRCode ویدئو
سفارش
هزینه
تبدیل ویدئو به Qr Code

آیا می‌توان ویدئو را به کیوآرکد (Qr Code) تبدیل کرد؟ اگر به دنبال جواب بدون لولسا باشیم باید بگوییم خیر! اما با وجود لولسا باید گفت بله! می‌توان ویدئو را به کیوآرکد تبدیل کرد! امروز می‌خواهیم در مورد این موضوع بیشتر به شما بگوییم.

تبدیل ویدئو به کیوآرکد

استفاده از کیوآرکد (Qrcode) بسیار فراگیر شده است. امروزه این کدها را به وفور در سطح شهر و در محل زندگی خودمان مشاهده می‌کنیم. با گسترش استفاده از کیوآرکد، تمایل به گسترش کاربرد آن افزایش پیدا کرد. همین موضوع باعث شد تا لولسا به این فکر بیافتد که راه حلی برای این موضوع پیدا کند. همین موضوع باعث شد تا ما خدمات تبدیل ویدئو به Qr Code را ارائه دهیم.

qr code ویدئو

اگر درباره کیوآرکد اطلاعات کافی ندارید، پیشنهاد می‌کنم حتما به مطالب زیر سر بزنید:

آیا می‌توان ویدئو را به Qrcode تبدیل کرد؟

لولسا این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید ویدئوهای خودتان را تبدیل به کیوآرکد کنید. این خدمات به شما این امکان را می‌دهد تا در کمتر از چند ساعت، صاحب یک کیوآرکد خاص باشید!

آیا Qr code ویدئو دائمی است؟

بله! خدمات تبدیل ویدئو به کیوآرکد در لولسا دائمی است و نیاز به تمدید سالانه یا پرداخت هیچ هزینه دیگری نخواهید بود! تنها کافی است تا یکبار سفارش خود را به ثبت برسانید و برای همیشه مطمئن باشید کد شما کار می‌کند.

سفارش تبدیل ویدئو به کیوآرکد

سفارش تبدیل ویدئو به کیوآرکد (Qr Code) در لولسا کاملا به صورت آنلاین است. اما احتمالا پیش از سفارش بخواهید بدانید که این کد چطور عمل می‌کند. با مراجعه به صفحه این خدمات می‌توانید نمونه این کدها را مشاهده کنید. همچنین، قابل توجه است که در صفحه این خدمات می‌توانید هزینه‌ها را مشاهده کرده و کد خود را در کمتر از چند دقیقه به ثبت برسانید. ثبت سفارش در لولسا در کمتر از یک دقیقه انجام می‌شود.