Your browser does not support JavaScript!
طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت شخصی
مشاوره طراحی سایت
طراحی سایت و لزوم توجه به استانداردها

طراحی سایت بدون توجه به استانداردهای گوناگون، را کنار بگذارید. در این مقاله قصد دارم تا به صورت مختصر برخی از استانداردهایی که باید در طراحی سایت مورد نظر قرار دهید را برایتان بگویم.

توجه به UI/UX در طراحی سایت

حتما باید توجه داشته باشید که تجربه کاربری و رابط کاربری یکسری استانداردهای مهم و تخصصی دارد. برای روشن شدن این موضوع بهترین مثال خود گوگل است. برخی افراد تصور می‌کنند یک طراحی حرفه‌ای یعنی پر بودن صفحه از المان‌های گوناگون گرافیکی. اما با یک نگاه به سایت گوگل متوجه می‌شویم که طراحی بسیار مینیمال است. قطعا شرکتی مانند گوگل از نظر مالی هیچ گونه مشکلی بابت پرداخت هزینه برای پر کردن صفحه از بنرهای گرافیکی شلوغ ندارد.

یا به عنوان نمونه دیگر برای ورود به اکانت گوگل، شما در ۲۰ نقطه از صفحه دکمه ورود را مشاهده نمی‌کنید. این‌ها مثال‌های بسیار دم دستی و ساده‌ای هستند و طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری شامل نکات بسیار حرفه‌ای‌تری می‌شود، اما همین موارد نشان می‌دهد که این کار بسیار تخصصی بوده و باید استانداردهای گوناگونی را رعایت کرد.

استانداردهای کد نویسی در طراحی سایت

در نوشتن کدها یکسری استانداردهای کلی و عمومی وجود دارد. رعایت این استانداردها به شما کمک می‌کند تا سایتی داشته باشید که در تمامی مرورگرها به درستی به نمایش دربیایند. طبعا شما هم از وب سایت‌هایی که اعلام می‌کنند فقط با دستگاه خاص و مرورگر خاص قابل مشاهده هستند خسته شده‌اید و نمی‌خواهید مخاطبینتان چنین مشکلاتی را مشاهده کنند.

استانداردهای سئو در طراحی سایت

یکی از مهم‌ترین مسائل در طراحی سئو توجه به استانداردهای آن است. بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) استانداردهای فراوانی دارد. به این سادگی نیست که هر فردی بتواند رتبه یک گوگل را به دست آورد. رقبای بسیار زیادی در هر شاخه کاری وجود دارند که کارهای زیادی در حوزه سئو انجام می‌دهند. برای رقابت با این افراد باید یک سایتی داشته باشید که بسیار تخصصی با استفاده از این استانداردها طراحی شده باشد.

استانداردهای امنیتی برای طراحی سایت

یکی دیگر از استانداردهایی که باید مورد توجه قرار دهید امنیت سایت است. نمی‌توان به سادگی از موضوع امنیت گذشت. برای اینکه وب سایت شما دچار مشکلات امنیتی نشود، رعایت این استانداردها الزامی است. توجه داشته باشید با توجه به اینکه روش‌های حمله هکری همواره تغییر می‌کنند، نیاز است این استانداردها همیشه به روز شوند.

طراحی سایت با رعایت استانداردها در لولسا

طراحی سایت نیاز به توجه به استانداردهای به روز دارد. اگر به دنبال این هستید که یک سایت کاملا استاندارد داشته باشید، لولسا بهترین انتخاب شما خواهد بود.

در صورتی که نیاز به طراحی سایت شرکتی دارید به بخش زیر مراجعه کنید:

در صورتی که نیاز به طراحی سایت فروشگاهی دارید، به لینک زیر مراجعه کنید: