Your browser does not support JavaScript!
توضیحات: ارائه این خدمات تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.
سفارش
محاسبه هزینه
نمونه‌کار
موشن گرافیک - خدمات طراحی و ساخت موشن گرافیک

موشن گرافیک (گرافیک متحرک - گرافیک حرکت) این روز ها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. شرکت ها و برند های بسیار زیادی برای تبلیغ محصولات و خدمات خود به جای استفاده از تصاویر ثابت رو به استفاده از موشن گرافیک آورده اند. امروزه از موشن گرافیک در وب سایت ها، شبکه های اجتماعی و حتی رسانه هایی همچون تلوزیون و ... استفاده می شود. اگر شما هم به خدمات طراحی موشن گرافیک دارید تنها کافی است تا سفارش خود را آنلاین ثبت کنید. لولسا تمام آن چیزی است که شما برای طراحی و تبلیغات نیاز دارید.

خدمات طراحی موشن گرافیک

خدمات طراحی موشن گرافیک در تیم لولسا توسط طراحان و گرافیست های خلاق این تیم انجام می شود. طراحان لولسا با آشنایی به اصول طراحی گرافیک، تسلط بر نرم افزار های طراحی با سرعت عمل و کیفیت مثال زدنی این خدمات را به شما ارائه می دهند. این خدمات برای استفاده در شبکه های اجتماعی، پخش در مراسم، نمایش در تلوزیون، قرار دادن در وب سایت و ... طراحی و اجرا می شوند.

موشن گرافیک می تواند به عنوان یک محتوای بصری بسیار جذاب و پر مخاطب به موفقیت برند شما کمک کند. اهمیت تولید محتوای ارزشمند و پر مخاطب از هیچ کسی پوشیده نیست. این کار نیاز به خلاقیت، تجربه و آشنایی با مخاطبین دارد. پس اگر شما هم به تیمی خلاق، با تجربه و آشنا به بازار را دارید، لولسا پاسخگوی نیازهایتان می باشد.

هزینه طراحی موشن گرافیک (تعرفه و قیمت خدمات طراحی موشن گرافیک)

تعرفه طراحی موشن گرافیک لولسا به صورت آنلاین محاسبه می شود.

در صورت نیاز به صداگذاری بر روی کارها، هزینه مربوط به این مورد جداگانه محاسبه می شود. موسیقی متن برای تمامی موارد قابل استفاده بوده و نیاز به پرداخت هزینه اضافی از سوی مشتریان نمی باشد. همچنین شما می توانید بنا به تمایل خود موسیقی متن دلخواهتان را برای ما ارسال کنید تا از آن در کار شما استفاده شود. تنها کافی است فایل مربوط به موسیقی را به یکی از فرمت های عمومی صوتی برای ما ارسال بفرمایید. دقت داشته باشید زمان موسیقی متنی ارسالی با زمان موشن گرافیک همخوانی داشته و یا قابل لوپ شدن باشد.

سفارش خدمات طراحی موشن گرافیک

سفارش خدمات طراحی موشن گرافیک به صورت آنلاین است.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوال درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

ساعات کاری: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین و در زمان ثبت سفارش است.

روند سفارش و ساخت موشن گرافیک

روند سفارش و ساخت موشن گرافیک با توجه به نوع موشن گرافیک درخواستی ممکن است متفاوت باشد. به صورت کلی این روند به ترتیب زیر می باشد:

 • سفارش موشن گرافیک از سوی مشتری
 • ارسال اطلاعات مورد نیاز جهت طراحی از سوی مشتری
 • پرداخت هزینه خدمات
 • طراحی موشن گرافیک از سوی تیم لولسا
 • ارسال موشن گرافیک نهایی برای مشتری

مشاوره ساخت و طراحی موشن گرافیک

مشاوره خدمات موشن گرافیک را در بالاترین سطح تجربه کنید. برای استفاده از این خدمات، لازم است به بخش مشاوره مراجعه فرمایید.

نمونه کار طراحی موشن گرافیک لولسا

برای مشاهده نمونه موشن گرافیک های طراحی شده توسط تیم طراحی و تبلیغات لولسا می توانید به بخش نمونه کارهای وب سایت مراجعه نمایید.

نمونه قرار داد طراحی موشن گرافیک

به جهت یکسان سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسانی برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و برای تمامی مشتریان محترم ثابت می باشد. می توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد طراحی موشن گرافیک از کلیه بندهای آن مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد می باشد. لذا الزامی به پر شدن قرار داد از سوی لولسا وجود ندارد.

اطلاعات مورد نیاز جهت ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک نیازمند اطلاعات اولیه ای می باشد تا بتواند بنا به نیاز مشتری طراحی و ساخته شود. اطلاعات مورد نیاز ما جهت این کار شامل موارد زیر می باشد:

 1. پنج کد رنگ جهت به کارگیری در موشن گرافیک ها
 2. متن های به کار رفته در کار به صورت فایل ورد
 3. لوگو و یا تصاویری مورد نظر مشتری جهت به کارگیری در کار ها (به صورت فایل لایه باز)
 4. سناریوی مورد نظر مشتری
 5. ارسال موسیقی متن مورد نظر از سوی مشتری
 6. ابعاد مورد نظر

بدیهی است موارد اعلام شده بر اساس نیاز موشن گرافیک تعیین شده و در تمامی کارها ارسال همه موارد بالا الزامی نمی باشند.

جهت ارسال رنگ ها لطفا کد رنگ ارسال شده و از ارسال نام به جای کد خودداری بفرمایید.

برای ارسال فایل های تصویری فقط فایل های لایه باز مورد قبول می باشد و از ارسال فایل های لایه بسته خود داری بفرمایید.

ابعاد مورد نظر باید پیش از سفارش به دقت تعیین شده باشد. موشن گرافیک ها بر اساس ابعاد اعلام شده شما طراحی و ساخته می شوند و امکان تغییر ابعاد در زمان طراحی وجود ندارد.

در صورت نیاز با فایل لایه باز این مورد در زمان ثبت سفارش باید قید شود. در غیر اینصورت امکان ارسال فایل لایه باز به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت.

زمانبندی ساخت موشن گرافیک

زمانبندی ساخت موشن گرافیک با توجه به نوع سفارش متفاوت می باشد.

زمانبندی ساخت موشن گرافیک تا ۱۰ ثانیه: ۳ روز کاری.

زمانبندی ساخت موشن گرافیک تا یک دقیقه: ۶ روز کاری.

زمانبندی ساخت موشن گرافیک های بلند: بر اساس پروژه تعیین می شود.

موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک (گرافیک متحرک و یا گرافیک حرکت) که گاهی به آن موشن گرافی هم گفته می شود زیر مجموعه طراحی گرافیک می باشد. بسیاری از افراد موشن گرافیک را با انیمیشن یکی در نظر می گیرند که چندان درست نمی باشد.  موشن گرافیک ها که ساختار محتوایی داشته و به منظور انتقال پیام و یا موضوع به مخاطبان ساخته می شود در رسانه هایی چون تلویزیون، اینترنت و فضای بازی های رایانه ای به نمایش در می آیند. به طور خلاصه می توان گفت که موشن گرافیک تلفیقی از طراحی گرافیک و حرکت است. موشن گرافیک با بهره بردن از عناصری همچون ویدئو، صدا و کلمات که همگی به هدف داستان گویی در کنار هم اثر را شکل می دهند قصد دارد تا محتوا را به شیوه ای موثر به تصویر بکشاند. پیشرفت تکنولوژی توانسته است باعث شود موشن گرافی ها امروزه بسیار پیشرفته تر از گذشته طراحی و ساخته شوند. امکانات، افکت ها و قابلیت های بسیار زیادی در دستان طراح امروزی قرار دارند.

امروزه موشن گرافیک یکی از انواع بسیار محبوب تولید محتوا می باشد. نمونه های بسیاری از آن را هر روزه در دنیای مجازی مشاهده می کنیم که با متحرک سازی تصاویر توانسته اند مخاطبین بسیاری برای خود به دست بیاورند و تاثیر گذاری فراوانی داشته باشند.

انواع موشن گرافیک

انواع موشن گرافیک ها را امروزه به موارد زیر دسته بندی می کنند:

 • سیال Fluid
 • ارگانیک Organic
 • برداری Vector
 • دستی Hand - Drawn
 • کلاژ Collage
 • فیلم Film

البته دسته بندی های دیگری همچون دو بعدی و سه بعدی را نیز برای این موضوع به کار می برند. 

نرم افزار ساخت موشن گرافیک

نرم افزار ساخت موشن گرافیک عموما با توجه به نیاز کار انتخاب می شود. امروزه نرم افزار های بسیار زیادی برای طراحی و ساخت گرافیک متحرک وجود دارند. از جمله این نرم افزار ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اپل موشن Apple Motion
 • ادوبی افتر افکت Adobe After Effects
 • ادوبی پریمیر پرو Adobe Premier Pro
 • سینما فور دی Cinema 4D
 • ادوبی اسپارک ویدیو Adobe Spark Video
 • لایت ویو تری دی LightWave 3D
 • فاینال کات پرو Finalcut Pro
 • مایا Maya
 • تردی استودیو مکس 3D Studio Max
 • اتو دسک کامباسشن Autodesk Combustion
 • اوید اکسپرس Avid Xpress
 • ادوبی انیمیت Adobe Animate

نرم افزار های دیگری نیز برای ساخت موشن گرافیک وجود دارند که برای موارد خاص تر استفاده می شوند. اما موارد اشاره شده در بالا پر کاربردترین موارد هستند. یک طراح موشن گرافیک حرفه ای به همه (یا بیشتر) موارد اشاره شده در بالا باید تسلط کافی داشته باشد. البته لزوم آشنایی با نرم افزار های گرافیکی همچون ادوبی افتر افکت و ادوبی فوتوشاپ هم در کنار این موارد الزامی است. به طور کلی برای ساخت یک موشن گرافیک به چندین نرم افزار به صورت همزمان نیاز می باشد.

آموزش موشن گرافیک

آموزش موشن گرافیک بر خلاف تصور بیشتر افراد بسیار زمان بر می باشد. لزوم آشنایی با نرم افزار ها و تکنیک های مختلف برای یک طراح موشن گرافیک حرفه ای این کار را بسیار زمان بر می کند. برای ساخت یک گرافیک متحرک طراح باید بتواند هر زمان بنا به نیاز از تکنیک و یا نرم افزار مشخصی استفاده کند. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال آموزش گرافیک متحرک نمی روند و ترجیح می دهند از تیم ها و شرکت های ارائه دهنده این خدمات استفاده کنند.

فرمت فایل های ارسالی

فایل های ارسالی با توجه به نیاز مشتری به یکی از فرمت های ویدیویی عمومی می باشند. در صورت تمایل به دریافت فایل لایه باز، لطفا پیش از سفارش اعلام بفرمایید. فایل های لایه باز بر اساس نرم افزار مورد استفاده ممکن است فرمت های متفاوتی داشته باشند. در صورت نیاز به فایل لایه باز ۳۰ درصد به هزینه شما افزوده خواهد شد.

قوانین و مقررات اختصاصی خدمات طراحی موشن گرافیک

سفارش به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات عمومی و اختصاصی مشتریان می باشد و عواقب ناشی از عدم مطالعه و اطلاع از این قوانین و مقررات بر عهده مشتری می باشد.

مشتری موظف به پرداخت به موقع هزینه ها می باشد.

جهت سفارش خدمات از طرف لولسا نیازی به پر کردن قرارداد وجود ندارد، اما تمامی موارد ذکر شده در نمونه قرار داد برای تمامی سفارشات اجرا خواهد شد. مشتری تعهد می کند که پیش از سفارش کلیه موارد آن را مطالعه کرده و مورد تایید ایشان می باشد.

ارسال اطلاعات اولیه جهت ثبت سفارش و موارد مورد نیاز جهت اصلاح از سوی مشتری در یک مرحله امکان پذیر می باشد.

سوالات متداول ساخت موشن گرافیک

آیا امکان تخفیف وجود دارد؟

 • خیر. کلیه هزینه های ثابت می باشند.

آیا امکان انجام پروژه سریع تر از زمان اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر، با توجه به اینکه باید کارهای ارسال شده از بهترین کیفیت برخوردار باشند لذا باید زمان کافی برای طراحی و ساخت اختصاص بیابد.

آیا امکان مشاوره برای این خدمات وجود دارد؟

 • خیر. در صورت نیاز می توانید از خدمات بخش مشاوره استفاده بفرمایید.

در صورت سفارش بیشتر هزینه ها کاهش خواهند یافت؟

 • خیر، با توجه به پایین بودن هزینه ها این امکان وجود ندارد.

آیا امکان تغییر شیوه و مراحل پرداخت وجود دارد؟

 • خیر مراحل و شیوه پرداخت ها به صورت عمومی بوده و امکان تغییر آنها وجود ندارد.

چه میزان اصلاح در طرح ها امکان پذیر می باشد؟

 • اصلاح کارها تنها برای موشن گرافیک های بلند انجام می شود و حداکثر تا ۲۰ درصد این موضوع امکان پذیر می باشد. در صورت نیاز به اصلاحات بیشتر هزینه مربوطه به مشتری اعلام شده و در صورت تایید ایشان انجام می پذیرد.

آیا امکان ارسال فایل لایه باز وجود دارد؟

 • بله، امکان ارسال لایه باز موشن گرافیک های بلند وجود دارد. این موضوع ۳۰ درصد به هزینه خدمات خواهد افزود.

چرا خدمات طراحی موشن گرافیک لولسا؟

 1. موفقیت شما برای ما اهمیت دارد
 2. ما از طراحان خبره استفاده می کنیم
 3. طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کافی دارند
 4. هزینه های و قیمت های مناسبی برای خدمات ارائه می دهیم
 5. سرعت کار ما بالا است
 6. کیفیت بالای خدمات ارائه شده