Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

طراحی قالب پوستر ثبت نام موسسه آموزش زبان کوشان

طراحی قالب پوستر، کمی با طراحی خود پوستر متفاوت است. زمانی که یک پوستر طراحی می شود، یک اثر نهایی مقابل مخاطب قرار می گیرد، اما زمانی که قالب پوستر طراحی می شود یک قالب به مشتری تحویل داده می شود که بنا به نیاز خود، اطلاعات داخل آن را تغییر می دهد. طراحی قالب پوستر، برای برند ها عموما تاثیر بسیار مثبتی دارد. هزینه پایین خواهد آمد و باز دهی زیاد خواهد شد. تیم طراحی و تبلیغات لولسا مفتخر است اعلام کند، قالب پوستر ثبت نام موسسه آموزش زبان کوشان توسط هنرمندان و متخصصین این لولسا طراحی و اجرا شده است. این قالب با استفاده از کاراکتر آرنا (که توسط تیم لولسا طراحی شده است)، رنگ بندی سازمانی و تصویر سازی، طراحی و اجرا شده است.

نمونه طراحی قالب پوستر

نمونه طراحی قالب پوستر

نمونه طراحی قالب پوستر

نمونه طراحی قالب پوستر

نمونه طراحی قالب پوستر

نمونه طراحی قالب پوستر

نمونه طراحی قالب پوستر

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، یک قالب کلی با رنگ بندی، کادر بندی و فونت یکسان وجود دارد که بنا به نیاز، مطالب درون پوستر تغییر می کند. به این شیوه، می توان تولید محتوا را هم در روندی رو به رشد قرار داد. داشتن یک قالب کلی، که با تغییر متن درون آن بدل به محتوای جدید می شود، می تواند در بازاریابی  محتوایی بسیار پر ثمر باشد.

با استفاده از قالب پوستر، مشتری می تواند به هر میزان پوستر که نیاز دارد، دستیابی پیدا کند. اما در صورتی که همین کار قرار بود در طراحی پوستر های مختلف انجام شود، هم هزینه آن بسیار بیشتر می شد، هم زمان طراحی بسیار بیشتر. اما سویه مثبت دیگر این کار را می توان برندینگ دانست. به این شیوه، یک برند می تواند با المان ها، رنگ بندی، قالب یکسان و شناخته شده برای مخاطب به موفقیت های بسیار بیشتری برسد. 

به این شیوه، برای هر مجموعه پوستر های برند، یک آشنایی سازی برای مخاطب به وجود می آید. زمانی که قالب یک مجموعه را ببیند، به سرت خواهد فهمید چه اطلاعاتی در آن پوستر برای او به نمایش در امده است. این موضوع زمانی که پوستر ها زیاد می شوند و در مجموعه های مختلفی می باشند، بسیار مفید تر واقع می شود. به عنوان مثال، اگر به دنبال اطلاعیه باشد، می داند باید کدام پوستر ها را نگاه کند، اگر به دنبال اطلاع از برنامه های برند باشد، می داند کدام ها را نگاه کند. 

اگر شما هم به این نوع خدمات نیاز دارید، می توانید به جمع مشتریان تیم طراحی و تبلیغات لولسا بپیوندید. برای اطلاع بیشتر از خدمات طراحی پوستر می تواند به صفحه طراحی پوستر مراجعه کنید. سفارش این خدمات در لولسا به صورت کاملا آنلاین انجام می شود.