Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

طراحی کاراکتر موسسه آموزش زبان کوشان

مفتخریم موسسه آموزش زبان کوشان، تیم طراحی و تبلیغات لولسا را به عنوان طراح کاراکتر موسسه انتخاب کرده و به جمع مشتریان لولسا پیوسته اند. طراحی این کاراکتر توسط بخش گرافیک تیم طراحی و تبلیغات لولسا انجام شده است. برای مشاهده این نمونه کار طراحی کاراکتر به ادامه مطلب توجه بفرمایید.

خصوصیات کاراکتر طراحی شده

نمونه طراحی کاراکتر تیم طراحی و تبلیغات لولسا

نام کاراکتر: آرنا

سن کاراکتر: 3 سال

جنسیت کاراکتر: دختر

در طراحی این کاراکتر از طراحی وکتور (برداری) استفاده شده است. بر روی موی کاراکتر یک مهر سبز رنگ بسته شده است. این مهر سبز رنگ برگرفته از داستان رستم و تهمینه در شاهنامه می باشد. برخلاف داستان اصلی که تهمینه و رستم صاحب فرزند پسری به نام سهراب می شوند، اینجا فرزند رستم و تهمینه یک دختر می باشد. بر اساس توافق بین رستم و تهمینه، قرار بر این بود در صورتی که صاحب فرزند پسری شوند، تهمینه مهره را به دست او و اگر صاحب فرزند دختر شوند، مهره به گیسوی دختر بسته شود.

لباس کاراکتر که شامل یک لباس یک تکه به همراه یک تل سر است، موتیفی مانند پوست پلنگ دارد.

نام کاراکتر (آرنا) به انگلیسی به صورت Arena نوشته می شود، نامی اصیل و ایرانی است به معنی نژاد ایرانی.

کاراکتر دختری است جسور، کنجکاو با چشمان براق، کمی خشن که با بازی و کنجکاوی هایش زبان اگلیسی می آموزد.

تیم طراحی و تبلیغات لولسا در بخش خدمات گرافیک و انیمیشن خود، بخش طراحی کاراکتر را افزوده است. اگر شما هم برای برند، موسسه، شرکت، سازمان و یا برنامه خود نیازمند طراحی کاراکتر هستید، می توانید از این خدمات لولسا بهره ببرید. برای آشنایی با خدمات طراحی کاراکتر کافی است به صفحه طراحی کاراکتر سایت مراجعه نمایید. همچنین برای سفارش می توانید با مراجعه به صفحه بخش فروش سایت، با یکی از روش های اعلام شده، با کارشناسان ما تماس بگیرید و به جمع مشتریان ما بپیوندید.