Your browser does not support JavaScript!
هزینه: رایگان
ابزار نوشتن تحلیل SWOT
نوشتن SWOT

نوشتن SWOT (تحلیل اس دبلیو او تی یا همان ماتریس سوات) را با ابزار رایگان لولسا انجام دهید. این ابزار به صورت آنلاین و بدون نیاز به هیچ ابزار و نرم افزار دیگری، به شما کمک می کند یک SWOT بنویسید.

ابزار نوشتن SWOT

این ابزار به خدمات جعبه ابزار لولسا اضافه شده است تا کسب و کارها و استارتاپ ها بتوانند به سادگی یک تحلیل سوات برای خود تنظیم کنند. برای استفاده از این ابزار تنها کافی است تا در سایت لولسا ثبت نام کرده و فرم مربوط به این تحلیل را تکمیل کنید.

این ابزار به صورت آنلاین اطلاعات را از کاربر دریافت کرده و تحلیل را برای او می سازد. با توجه به حفظ حریم خصوصی کاربران، اطلاعات فرم ها در بخش سرور نگهداری نشده و همزمان با تکمیل فرم، اطلاعات حذف می شوند. 

توجه مهم: در تکمیل فرم بسیار دقت کنید. هر کسب و کاری با فرصت ها، تهدیدها، نقاط قوت و نقاط ضعف روبه رو است. بدون نگاه صادقانه به کسب و کار و با چشم بستن روی واقعیت ها این ابزار هیچ کمکی به شما نخواهد کرد. پس اگر می خواهید از این ابزار حداکثر استفاده را ببرید، فرم را به درستی و کامل تکمیل کنید.

سوالات متداول نوشتن تحلیل SWOT در لولسا

برخی از سوالات متداولی که ممکن است برایتان پیش بیاید همراه با پاسخ در بخش زیر آورده شده:

هزینه نوشتن SWOT در لولسا چقدر است؟

  • این ابزار به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته و نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نخواهید داشت.

چقدر زمان برای دریافت تحلیل SWOT نیاز خواهد بود؟

  • همزمان با تکمیل فرم، تحلیل نوشته شده برای شما ارسال می شود.

آیا لولسا برای من تحلیل SWOT را می نویسد؟

  • لولسا به شما ابزاری همراه با راهنمایی های لازم ارائه می دهد. با استفاده از راهنمایی های این ابزار کاربر فرم را تکمیل کرده و تحلیل برای او ارسال می شود. لذا نویسنده اصلی این تحلیل کاربر است.

آیا می توانم تحلیل را ویرایش کنم؟

  • از آنجایی که لولسا اطلاعات را هم زمان پس از ارسال حذف می کند، امکان ویرایش تحلیل های پیشین برای کاربران وجود ندارد. اما کاربر می تواند یک تحلیل جدید ساخته و از آن استفاده کند.