Your browser does not support JavaScript!
توضیحات: ارائه این خدمات متوقف شده است.
نگهداری از صفحات شبکه های اجتماعی

پس از ورود شبکه های اجتماعی به فضای اینترنت و همه گیر شدن این شبکه ها، برند سازی بدون داشتن صفحات در شبکه های اجتماعی دیگر نمی تواند موفق باشد. اما داشتن این شبکه های بسیاری از برند ها را با مشکلاتی اساسی روبرو کرده است. تنها ساخت یک صفحه در این شبکه های مجازی نیست که باید انجام داد، بلکه نگهداری، به روز رسانی و کامنت دهی جزو ضروریات این کار می باشند. اما این موارد می توانند زمان زیادی از شما بگیرند و در بسیاری موارد اثر بخشی چندانی برای صاحبان آنها نداشته باشند.

از سویی شبکه های اجتماعی، یکی از بزرگترین منابعی است که می تواند کسب و کار شما را رونق دهد و برای برند سازی ار آن استفاده نمایید. از سوی نگهداری از این صفحات نیازمند تجربه و صرف زمان است و از سویی وجود این صفحات بسیار مفید. در بسیاری موارد برخی شرکت ها با ساخت روبات ها تلاش می کنند تا این مشکلات را بر طرف سازند، اما به نتیجه مورد نظر خودشان نمی رسند. شبکه های مجازی روبات ها را شناسایی می کنند و در بسیاری موارد می تواند به بلاک شدن صفحه شما منجر شود. مخاطبین نیز در صورتی که متوجه این موضوع شوند، اعتمادشان را به شما از دست خواهند داد. پس راه حل چیست؟

نگهداری از شبکه های مجازی

خدمات نگهداری از شبکه های اجتماعی

لولسا با راه اندازی بخش خدمات نگهداری از شبکه های اجتماعی، مشکل نگهداری را برای شما حل خواهد کرد. به این وسیله شبکه های اجتماعی شما همواره به روز رسانی و نگهداری می شوند و کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی با قدرت تقویت می شود. 

رسانه اجتماعی (شبکه اجتماعی) چیست

لیست خدمات ارائه شده:

  1. به روز رسانی محتوا صفحات
  2. پاسخ گویی و کامنتینگ در پست ها
  3. انتخاب هشتگ های مناسب برای بازدید بیشتر مطالب
  4. انتخاب بهترین زمان برای به روز رسانی محتوایی
  5. بازاریابی شبکه های اجتماعی

نگهداری از شبکه های مجازی

این خدمات، با توجه به نیاز های مشتریان محترم تنظیم شده و بر اساس نیاز خود می توانید از این خدمات استفاده نمایید و تنها هزینه بخشی را که مورد نیاز شما است پرداخت خواهید کرد.

نحوه سفارش

برای سفارش می توانید با مراجعه به صفحه بخش فروش از یکی از شیوه های ارائه شده اقدام به سفارش فرمایید.

هزینه ها و سفارش