Your browser does not support JavaScript!
هزینه: رایگان
ابزار پالت رنگ
پالت رنگ

پالت رنگ لولسا ابزاری آنلاین برای انتخاب یک پالت برای طراحی و تبلیغات شما است. بدون داشتن کد رنگ ها به صورت دقیق، تبلیغات و طراحی یکپارچه نبوده و تاثیر مناسبی روی مخاطب نخواهد گذاشت. برای انتخاب رنگ های سازمانی و یا طراحی برند می توانید از این ابزار رایگان استفاده کنید.

پالت رنگ آنلاین

ابزار پالت رنگ آنلاین لولسا بخشی از جعبه ابزار طراحی و تبلیغات است. امروزه اینکه شما بتوانید هر زمان که خواستید به ابزارهای مورد نیاز دسترسی پیدا کنید بسیار مهم است. با این ابزار لولسا، بدون داشتن نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ، می توانید یک پالت رنگی برای برندتان داشته باشید. این ابزار به صورت رایگان و آنلاین در اختیار شما است.

آشنایی با ویژگی های ابزار پالت رنگ لولسا

آیا برای استفاده از این پالت رنگ آنلاین باید هزینه ای پرداخت کرد؟

  • خیر. این ابزار اکنون رایگان در اختیار شما قرار دارد.

آیا برای پیدا کردن پالت رنگ نیاز به نرم افزار یا افزونه ای داریم؟

  • خیر. با ابزار پالت رنگ لولسا، بدون نیاز به داشتن هیچ نرم افزار یا افزونه ای، می توانید پالت رنگ دلخواه خود را طراحی کنید.

آیا برای استفاده از پالت رنگ، استفاده از سایر خدمات لولسا الزامی است؟

  • خیر. این ابزار به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار داشته و نیاز به استفاده از سایر خدمات لولسا نخواهید داشت.

از ابزار پالت رنگ در موبایل هم می توانم استفاده کنم؟

  • بله، این ابزار را می توانید در موبایل و کامپیوتر استفاده کنید.

از ابزارهای رایگان لولسا استفاده کنید و آن ها را به دوستان خود معرفی کنید. این ابزارها در اختیار شما قرار گرفته تا بتوانید ساده تر کارهای طراحی و تبلیغات خودتان را انجام دهید. لولسا تمام آن چیزی است که شما برای طراحی و تبلیغات نیاز دارید. با استفاده از این ابزار دیگر انتخاب کد رنگ سازمانی کار چندان سختی نخواهد بود.