Your browser does not support JavaScript!
هزینه: رایگان
ابزار پیدا کردن کد رنگ عکس
پیدا کردن کد رنگ عکس

پیدا کردن کد رنگ عکس را با ابزار رایگان لولسا انجام دهید. بسیاری مواقع ممکن است بخواهید کد رنگ بخش خاصی از یک عکس یا تصویر را انتخاب کنید اما به ابزارهای گرافیکی دسترسی نداشته باشید. ابزار لولسا اکنون این مشکل شما را به صورت رایگان برطرف کرده است.

ابزار پیدا کردن کد رنگ تصویر

با استفاده از این ابزار می توانید کد رنگ هر بخشی از تصویر را که می خواهید پیدا کنید. کد رنگ هر بخش به دو صورت HEX و RGB برای شما نمایش داده خواهد شد. با این ابزار بدون داشتن نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ، می توانید کد رنگ تصویر را به دست بیاورید. این ابزار اکنون به صورت رایگان در اختیار کاربران لولسا قرار گرفته است.

چند ویژگی مهم این ابزار:

برای پیدا کردن کد رنگ عکس آیا نیاز به نسب نرم افزار یا افزونه ای دارم؟

  • با استفاده از ابزار لولسا، نیاز به هیچ افزونه یا نرم افزاری ندارید. دیگر نیاز نیست ابزارهایی مانند فتوشاپ یا نرم افزارهای گرافیکی داشته باشید.

برای پیدا کردن کد رنگ عکس باید هزینه ای پرداخت کرد؟

  • ابزار لولسا به صورت رایگان در اختیار شما است و نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نخواهید داشت.

برای پیدا کردن رنگ تصویر آیا باید عکس را آپلود کنم؟

  • خیر! ابزار لولسا به گونه ای طراحی شده که حریم خصوصی کاربران به صورت کامل حفظ شود. لذا با این ابزار بدون آپلود عکس در سرور کد رنگ آن را به دست می آورید. این موضوع علاوه بر حفظ حریم شخصی شما، سرعت به دست آوردن کد رنگ را هم کاهش داده است. این ابزار تنها تصویر را در مرورگر شما آپلود کرده و هیچ تصویری در اختیار لولسا قرار نمی گیرد.

برای پیدا کردن کد رنگ عکس باید محصول یا خدماتی خریده باشم؟

  • خیر، این ابزار برای تمام کاربران سایت رایگان است و نیاز به خرید هیچ محصول یا خدماتی برای استفاده از این ابزار ندارید.

از ابزار پیدا کردن کد رنگ تصویر در موبایل هم می توانم استفاده کنم؟

  • از این در موبایل و کامپیوتر می توانید استفاده کنید.

از این به بعد، هر جایی که باشید، بدون دسترسی به کامپیوتر می توانید کد رنگ تصاویر را استخراج کرده و بی نیاز از فتوشاپ شوید.