Your browser does not support JavaScript!
هزینه: ۲۰۰۰۰۰ الی ۱۳۷۰۰۰۰ تومان.
توضیحات: خدمات شامل چاپ نیست
زمان تحویل: ۳ الی ۵ روز کاری
سفارش خدمات
محاسبه هزینه
نمونه‌کار

طراحی کارت ویزیت حرفه ای را با ما تجربه کنید. افرادی به کسب و کار خود به صورت حرفه ای نگاه می کنند، از اهمیت طراحی کارت ویزیت اطلاع دارند. یک کارت، می تواند پرستیژ کاری شما را نشان دهد. می تواند بسیار تاثیر گذار و یا بسیار ساده و عادی باشد. اگر می خواهید عادی باشید، ما گزینه مناسبی برایتان نیستیم.

هزینه: بر اساس ابعاد بنر
زمان تحویل: ۳ الی ۵ روز کاری
سفارش
محاسبه هزینه
نمونه‌کار

طراحی بنر سایت خود را به ما بسپارید. اگر شما هم یک وب سایت جدید دارید که می خواهید برای آن بنر طراحی کنید، و یا قصد دارید برای وب سایت قدیمی خود بنر های جدید طراحی کنید، این خدمات مناسب شما است. حتی می توانید از این خدمات به جهت انتشار بنر کلیکی خود در سایت های دیگر نیز بهره ببرید. ما خدماتی با کیفیت بسیار بالا را به مشتریان خود ارائه می کنیم.

هزینه: ۱۲۰,۰۰۰ الی ۵۹۰,۰۰۰ تومان
زمان تحویل: ۳ الی ۵ روز کاری
نمونه قرارداد
سفارش
محاسبه هزینه
نمونه‌کار

طراحی پوستر علمی را با لولسا تجربه کنید. اگر شما هم برای همایش یا کنفرانسی نیاز به طراحی پوستر علمی دارید، و قصد دارید پوستر خود را به صورت حرفه ای طراحی کنید با ما در ارتباط باشید. این پوستر ها عموما برای همایش ها، کنفرانس ها و یا کنگره ها طراحی و اجرا می شوند.

خدمات موشن گرافیک
سفارش
محاسبه هزینه
نمونه‌کار

نمونه قرارداد طراحی موشن گرافیک به شرح زیر می باشد. این نمونه قرارداد قابل تغییر نبود و امکان افزودن متمم و یا پیوست، به جز فرم اطلاعات مورد نیاز به آن امکان پذیر نیست.

خدمات طراحی کاراکتر

نمونه قرارداد طراحی کاراکتر به شرح زیر می باشد. این نمونه قرارداد قابل تغییر نبود و امکان افزودن متمم و یا پیوست، به جز فرم اطلاعات مورد نیاز به آن امکان پذیر نمی باشد.