Your browser does not support JavaScript!

سفارش و محاسبه هزینه خدمات آنلاین است | مراحل ثبت سفارش

محدوده هزینه: ۲۰۰۰۰۰ الی ۶۵۵۰۰۰ تومان.
توضیحات: خدمات شامل چاپ نیست.
روش سفارش: آنلاین
زمان تحویل: ۳ الی ۵ روز کاری
سفارش خدمات
استعلام هزینه
نمونه کارها
طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت حرفه ای را با ما تجربه کنید. افرادی به کسب و کار خود به صورت حرفه ای نگاه می کنند، از اهمیت طراحی کارت ویزیت اطلاع دارند. یک کارت، می تواند پرستیژ کاری شما را نشان دهد. می تواند بسیار تاثیر گذار و یا بسیار ساده و عادی باشد. اگر می خواهید عادی باشید، ما گزینه مناسبی برایتان نیستیم.

خدمات طراحی کارت ویزیت

خدمات طراحی کارت ویزیت در تیم طراحی و تبلیغات لولسا توسط طراحان برجسته گرافیک صورت می گیرد. ما به کارت ویزیت نگاه ویژه ای داریم و معتقدیم همین وسیله کوچک می تواند نقش های بزرگی برای موفقت مشتریانمان بازی کند. حفظ و بالا بردن کیفیت خدمات را مهمترین اولویت خود و وظیفه مان در قبال مشتری می دانیم. لذا خدمات طراحی کارت ویزیت را می توانید با اطمینان خاطر از ما دریافت کنید.

یک کارت ویزیت می تواند شخصیت برند را به مخاطبین آن نشان دهد. زمانی که شما یک کارت ویزیت خاص را به فردی می دهید، آنرا به خوبی نگهداری می کند، اما همانطور که حتما بارها تجربه کرده اید بسیاری از کارت ویزیت ها به جهت عادی بودن معمولا به سرعت دور انداخته می شوند. پس باید آنقدر خاص باشید که مخاطب، همیشه کارت ویزیت شما را نزد خود نگاه دارد. حال اگر می خواهید حرفه ای باشید، کافی است تا این خدمات را سفارش دهید.

توجه: خدمات ارائه شده تنها مربوط به طراحی می باشد و امکان خدمات چاپی آن برای ما مقدور نیست. اما در صورت نیاز مشتریان، چاپخانه های معتبر و با کیفیت به ایشان معرفی خواهند شد.

هزینه طراحی کارت ویزیت (قیمت و تعرفه خدمات طراحی کارت ویزیت)

هزینه طراحی کارت ویزیت بر اساس انواع مختلف آن متفاوت می باشد. در فرم سفارش می توانید هزینه کلیه خدمات ارائه شده را مشاهده بفرمایید. تعرفه های اعلام شده برای تمامی مشتریان محترم یکسان می باشد. قیمت های اعلام شده با توجه حفظ کیفیت و ارائه خدمات حرفه ای برای مشتریان محترم در نظر گرفته شده است. حق مشتریان محترم استفاده از خدمات با کیفیت است. لذا به جهت حفظ این حقوق اعتقاد داریم نباید با اعلام هزینه های پایین، کیفیت را فدای قیمت کرد. قابل ذکر است، تمامی هزینه های اعلام شده به روز می باشند.

سفارش خدمات طراحی کارت ویزیت

سفارش خدمات طراحی کارت ویزیت به صورت آنلاین و از طریق سایت فروش انجام می شود.

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوال درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در تماس باشید.

ساعات کاری: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

شرایط پرداخت خدمات طراحی کارت ویزیت

پرداخت هزینه طراحی کارت ویزیت به صورت آنلاین و در زمان ثبت سفارش انجام می پذیرد.

روند انجام پروژه طراحی کارت ویزیت

 1. ارسال اطلاعات مورد نیاز پروژه از سوی مشتری
 2. بررسی و تایید اطلاعات ارسالی از سوی لولسا
 3. پرداخت هزینه طراحی کارت ویزیت
 4. طراحی کارت ویزیت مشتری
 5. تحویل فایل آماده به چاپ کارت ویزیت به مشتریان.

مشاوره طراحی کارت ویزیت

مشاوره طراحی کارت ویزیت می تواند به شما کمک کند تا بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید.اگر به دنبال مشاوره تخصی این خدمات هستید می توانید با مراجعه به بخش مشاوره درخواست خود را ارسال فرمایید.

خدمات مرتبط با طراحی کارت ویزیت

در کنار خدمات طراحی کارت ویزیت، خدمات دیگری همچون طراحی لوگو، طراحی پوستر، طراحی کارت ویزیت برش خاص، طراحی تراکت، طراحی بروشور و طراحی کاتالوگ ارائه می شوند. در صورت نیاز می توانید این خدمات را نیز سفارش دهید.

نمونه کارهای طراحی کارت ویزیت

برای مشاهده برخی از نمونه کارهای طراحی شده توسط تیم طراحی و تبلیغات لولسا می توانید به بخش نمونه کار لولسا مراجعه فرمایید.

نمونه قرارداد خدمات طراحی کارت ویزیت

به جهت یکسان سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسانی برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و برای تمامی مشتریان محترم ثابت می باشد. می توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد طراحی کارت ویزیت از کلیه بندهای آن مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد می باشد. لذا الزامی به پر شدن قرار داد از سوی لولسا وجود ندارد.

زمان بندی تحویل پروژه طراحی کارت ویزیت

طراحی ویزیت عمومی در زمان بین ۲ الی ۴ روز کاری و کارت ویزیت اختصاصی در زمان ۴ الی ۶ روز کاری انجام می شود.

نوع فایل های ارسالی

بر اساس سفارش، مشتریان محترم در ابتدا نوع فایل مورد نظر خود را اعلام می کنند. در صورت نیاز به دریافت فایل لایه باز، باید در زمان ثبت سفارش این موضوع را مطرح فرمایید. خروجی های قابل ارسال شامل موارد زیر می باشند: TIFF، JPG، Ai، CDR، PSD، PDF و PSD. لطفا دقت فرمایید با توجه به اینکه امکان تغییر نوع خروجی پس از ثبت سفارش وجود ندارد، در ابتدا فرمت مورد نظر خود را به دقت انتخاب کنید. عموما برای چاپ کارت ویزیت یکی از دو فرمت Tiff و JPG مورد استفاده قرار می گیرند.

قوانین و مقررات طراحی کارت ویزیت

هزینه سفارش پس از شروع طراحی قابل استرداد نمی باشد.

در صورت نیاز به طراحی اتود جدید، مشتری موظف به پرداخت هزینه مربوط به اتود همزمان با درخواست آن می باشد.

رعایت کلیه قوانین و مقررات وب سایت و نمونه قرار داد برای تمامی مشتریان وب سایت الزامی بوده و سفارش خدمات به منزله موافقت با تمامی موارد ذکر شده می باشد.

سوالات متداول خدمات طراحی کارت ویزیت

آیا امکان سفارش خدمت به صورت حضوری وجود دارد؟

 • خیر، سفارش تنها به شیوه های اعلام شده امکان پذیر می باشد.

آیا امکان کاهش هزینه و یا تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

 • خیر، تمامی هزینه های اعلام شده برای همه کاربران یکسان می باشد و امکان هیچ گونه تخفیفی میسر نیست. ما بهترین قیمت را به نسبت کیفیت ارائه می دهیم.

در صورت نیاز به طراحی اتود های اضافی هزینه اضافه دریافت می شود؟

 • بله.

چه میزان اصلاح در کارها قابل درخواست می باشد؟

 • حداکثر تا میزان ۲۰ درصد اتود در سفارش های حرفه ای قابل اصلاح می باشد، در صورت نیاز به اصلاح بیشتر مشتری موظف به پرداخت هزینه اتود جداگانه خواهد بود تا ادامه روند طراحی انجام شود.

امکان تغییر در شیوه ها و زمان های پرداخت وجود دارد؟

 • خیر، امکان تغییر در شیوه ها و زمان های پرداخت وجود ندارد.

چرا خدمات طراحی کارت ویزیت لولسا؟

 1. ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده می دهیم.
 2. از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می کنیم.
 3. خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی کارهای ما است.
 4. طراحی زیبا، شیک و مدرن به شما ارائه می دهیم.
 5. طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 6. قیمت های مناسب برای طراحی ارائه کرده ایم.
 7. سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 8. موفقیت مشتری برای ما مهم است.