Your browser does not support JavaScript!
هزینه: ۲,۰۰۰,۰۰۰ الی ۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
زمان تحویل: ۳ الی ۸ روز کاری
نمونه قرارداد
سفارش
محاسبه هزینه
نمونه‌کار
طراحی پوستر

طراحی پوستر مدرن با حدود بیش از یک قرن سابقه، تبدیل به یکی از ارکان اساسی تبلیغات شده است. تیم طراحی و تبلیغات لولسا به طراحی پوستر نگاه ویژه‌ای دارد و آن را همیشه از مهم‌ترین خدمات خود می‌داند. خدمات ما شامل طراحی پوستر تبلیغاتی، طراحی پوستر علمی (همایش و کنفرانس) و طراحی پوستر آموزشی است. طراحان خلاق لولسا با استفاده از جدیدترین نرم‌افزارهای طراحی و با نگاهی به روند (ترند Trend) تبلیغات جهانی، این خدمات را به شما ارائه می‌دهند. می‌توانید با پوسترهایی در کلاس جهانی به تبلیغ محصول و برند خود بپردازید. بهترین خدمات طراحی را با بهترین‌ها تجربه کنید.

سفارش پوستر

قیمت (هزینه و تعرفه) خدمات طراحی پوستر

هزینه طراحی پوستر لولسا به صورت آنلاین محاسبه می‌شود. در بخش زیر می‌توانید این هزینه‌ها را با توجه به نوع پوستر و ابعاد آن مشاهده کنید.

نوع پوستر هزینه طراحی پوستر
پوستر عمومی ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان
پوستر حرفه‌ای ۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان
پوستر ویژه ۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان

عمومی: ۲ اتود و ۲۰ درصد تغییرات در اتود انتخابی.

حرفه ای: ۴ اتود و ۳۰ درصد تغییرات در اتود انتخابی.

ویژه: ۸ اتود و ۵۰ درصد تغییرات در اتود انتخابی.

برای شروع فقط به یک کامپیوتر یا موبایل برای ثبت سفارش نیاز هست!

چطور طراحی پوستر سفارش دهیم؟

برای ثبت سفارش طراحی پوستر در لولسا به کمتر از ۳ دقیقه زمان نیاز دارید. همه مراحل به صورت آنلاین و هوشمند انجام می‌شوند.

ثبت نام در سایت: در مرحله اول نیاز است در سایت ثبت نام کنید.

ثبت سفارش آنلاین: اطلاعات پوستر مانند متن‌ها، رنگ‌بندی مورد نظر، نوع پوستر، ابعاد و ... را در فرم سفارش ثبت می‌کنید. سپس از طریق درگاه پرداخت هزینه خدمات را واریز خواهید کرد.

طراحی اتود/اتودها پوستر: طراحان لولسا شروع به طراحی پوستر بنا به سفارش شما می‌کنند. تعداد اتودها در زمان ثبت سفارش مشخص می‌شود.

مشاهده اتود و درخواست اصلاحات: اتودهای طراحی شده از طریق سیستم تیکت پشتیبانی برای شما ارسال خواهد شد. اتود مورد نظر را انتخاب کرده و همراه با اصلاحات از طریق همان تیکت پشتیبانی برای طراحی ارسال کنید. توجه کنید همه خدمات دارای اتود و یا اصلاح نیست.

تحویل پوستر: در این مرحله طراح پوستر را با توجه به اصلاحاتی که در تیکت پشتیبانی ارسال کردید اصلاح می‌کند و فایل از شیوه‌ای که در زمان سفارش درخواست داده بودید برایتان ارسال می‌شود.

سفارش خدمات طراحی پوستر

سفارش این خدمات به صورت اینترنتی است. برای سفارش تنها کافی است تا فرم سفارش را تکمیل کرده و اطلاعات مورد نظر را برای ما ارسال کنید. در فرم سفارش کلیه اطلاعات مورد نیاز جهت طراحی پوستر از شما دریافت خواهد شد. نیاز هست مشتریان محترم تمامی اطلاعات مورد نیاز، توضیحات، تصاویر مورد نظر و متون را در فرم سفارش ثبت کنند. سفارش‌هایی که اطلاعات کافی از سوی مشتریان ارسال نشود، قابل انجام نیست. اطلاعاتی که شما در این بخش ارسال می‌کنید راهنمای طراح پوستر است. هر چه اطلاعات دقیق‌تر باشد، طراح می‌تواند پوستر مناسب سلیقه شما تهیه کند.

توجه: سفارش طراحی پوستر بر اساس نوع دارای تعداد اتود و میزان تغییرات مشخص است. در فرم سفارش حتما این موارد را در نظر داشته باشید.

سوالات پیش از سفارش: در صورتی که هرگونه سوال پیش از سفارش دارید، با ما از طریق سیستم تیکت پشتیبانی در تماس باشید.

ایمیل: جهت سوال درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در ارتباط باشید.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین است. پس از ثبت سفارش شما می توانید به درگاه اینترنتی متصل شده و هزینه خدمات را واریز می‌کنید. پس از واریز هزینه، سفارش شما نهایی است.

روند انجام پروژه طراحی پوستر

 1. تکمیل فرم سفارش خدمات
 2. پرداخت آنلاین هزینه خدمات
 3. طراحی پوستر با توجه به اطلاعات ارسالی مشتری
 4. ارائه اتود و انجام اصلاحات
 5. ارسال فایل نهایی برای مشتری

مشاوره طراحی پوستر

خدمات مشاوره طراحی پوستر در لولسا به صورت اختصاصی صورت می‌گیرد. جهت استفاده از این خدمات، لطفا به بخش مشاوره وارد شده و درخواست خود را به ثبت برسانید. امکان ارائه خدمات مشاوره بدون هماهنگی قبلی و ثبت درخواست امکان‌پذیر نیست.

خدمات مرتبط با طراحی پوستر

در کنار خدمات طراحی پوستر، ما خدمات دیگری جهت برآورده سازی کامل نیازهای مشتریان خود آورده‌ایم. این خدمات شامل: طراحی استند، طراحی ست اداری، طراحی اینفوگرافیک، طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور هستند. در صورت نیاز می‌توانید این خدمات را نیز از ما بخواهید.

نمونه کارهای طراحی پوستر

نمونه کارهای طراحی پوستر تیم طراحی و تبلیغات لولسا را می‌توانید در بخش نمونه کارها مشاهده فرمایید. لینک دسترسی به این بخش در بالای صفحه موجود است.

نمونه قرار داد طراحی پوستر

برای مشاهده نمونه قرارداد به بخش نمونه قرار داد طراحی مراجعه نمایید. همچنین برای مطالعه قوانین و مقررات لولسا به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید. لولسا تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید.

زمانبندی تحویل پروژه طراحی پوستر

تحویل پروژه‌های طراحی پوستر ویژه بین ۷ الی ۸ روز کاری انجام می‌شوند.

تحویل پروژه‌های طراحی پوستر حرفه‌ای بین ۵ الی ۷ روز کاری انجام می‌شوند.

تحویل پروژه‌های طراحی پوستر عمومی بین ۳ الی ۵ روز کاری انجام می‌شوند.

تحویل پروژه‌های طراحی پوستر ساده و ارزان بین ۳ الی ۵ روز کاری انجام می‌شوند.

زمانبندی‌های اعلام شده حداکثر زمان مورد نیاز در زمان ترافیک بالای کاری ما است. در زمان‌هایی که ترافیک کاری کمتر باشند، تحویل کارها در زمان کمتری انجام می‌شوند. برای کوتاه شدن زمان طراحی، بهتر است ابتدا کلیه موارد مورد نظر را به صورت کامل و دقیق آماده کنید و جهت اصلاح آن را در کمترین زمان ممکن به ما اطلاع دهید.

این زمانبندی با در نظر گرفتن اعلام اصلاحات و انتخاب اتود در کمتر از نصف یک روز کاری محاسبه شده است. اگر اصلاحات درخواستی بیش از حداکثر میزان مجاز سفارش باشد مشتری موظف به پرداخت هزینه برای انجام موارد درخواستی خواهد بود.

نوع فایل‌های ارسالی طراحی پوستر

به صورت پیش فرض، فایل JPG برای مشتریان محترم ارسال می‌شود. در صورت نیاز مشتری امکان ارسال فایل لایه باز نیز وجود دارد. برای دریافت فایل لایه باز، حتما باید فرمت فایل لایه باز در زمان ثبت سفارش از سوی مشتری اعلام شود. برای هر سفارش تنها یک فرمت لایه باز امکان ارسال دارد. فایل لایه باز می‌تواند یکی از فرمت‌های: کورل CDR، ایلوستریتور Ai یا فتوشاپ PSD یا TIFF باشد. امکان تغییر فرمت فایل لایه باز پس از ثبت سفارش وجود ندارد.

پوستر چیست؟

پوستر (Poster) واژه‌ای انگلیسی است؛ در فارسی به معنای (آگهی دیواری)، (اطلاعیه)، (اعلان) نام‌گذاری شده است. واژه دیگری که برای این مفهوم در ایران تا حدودی رایج است: واژه فرانسوی: آفیش (Offiche) واژه آلمانی: پلاکات (Plakat).

پوستر گونه‌ای از هنرهای گرافیک است با سابقه بسیار قدیم در تخته اعلان، آگهی دستی، برگه نمایش، باسمه چوبی و جز اینها. اما از زمان ابداع لیتوگرافی رنگی با ویژگی‌های جدید (مانند، طرح ساده و رنگ‌های تند) بیش از گذشته مطرح شد. در گذشته‌ای نه چندان دور تعریف پوستر به این صورت بود: پوسترها صفحات کاغذی در ابعاد تقریبا بزرگ هستند که بر روی آنها نوشته‌ها، طرح‌ها، نقاشی‌ها و نظیر آن چاپ شده است. پوسترها به منظور نصب شدن بر روی دیوارها و یا دیگر سطوح، استفاده در وب سایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی و ... استفاده می‌شوند.

پوستر چیست

اصول طراحی پوستر

اصول طراحی پوستر با توجه به موضوع آن در بسیاری مواقع بسیار متفاوت است. سبک‌های مختلف طراحی هر کدام اصول مربوط به خود را دارند که نیاز مشتریان و موضوع پوستر، آن را مشخص می‌کند. اصول روانشناختی، جامعه شناختی و فرهنگی زیادی در طراحی یک پوستر می‌توانند نقش داشته باشند. علاوه بر این موارد شناخت علمی رنگ و اصول چاپ نیز در طراحی پوستر از اهمیت زیادی برخوردار است. ما در لولسا این خدمات را با رعایت تمامی اصول ذکر شده انجام می‌دهیم.

نرم افزار طراحی پوستر

نرم‌افزار طراحی پوستر، می‌تواند نقش موثری در طرح نهایی داشته باشد. نرم‌افزارهای طراحی بسیار زیادی امروزه وجود دارند که هر کدام قابلیت‌ها و ویژگی‌های متفاوتی را دارا هستند. برای بسیاری از افراد طراحی گرافیک برابر با استفاده از نرم افزار ادوبی فوتوشاپ است! این موضوع نشان‌دهنده عدم شناخت کافی به نرم افزارهای متخلف طراحی است. بنا به نیاز و نوع طرح، باید از نرم افزار مناسب آن استفاده کرد. در بسیاری موارد نیاز به طراحی وکتور (برداری) است که باید طراحی در نرم افزاهای ادوبی ایلوستریتو و یا کورل دراو صورت بگیرد.

پوستر خلاقانه

خلاقیت در طراحی پوستر، می‌تواند آن را بدل به عامل موفقیت شما کند. پوسترهای خلاق می‌توانند در طول زمان مخاطبین بسیار بیشتری برای شما به دست بیاورند. به همین جهت از خلاقیت در پوسترها نباید ترسید، هر طرح جذاب و خاصی که مشاهده می‌کنید، روزی به علت نبود مشابه آن کاملا نو بوده است. در نظر داشته باشید طراحی تنها گذاشتن تصاویر در کنار هم به همراه استفاده از تعدادی شکل و به کارگیری رنگ نیست. ما در لولسا بخشی به عنوان تبلیغات خلاق داریم. می‌توانید در این بخش پوسترهای خلاقانه از سراسر جهان را مشاهده کنید.

خدمات طراحی پوستر

طراحی پوستر (و به صورت کلی انواع تبلیغات) قدرتمند و تاثیر گذار نیازمند ایده‌پردازی قدرتمند است. ما پس از بررسی نیازهای مشتریان محترم اقدام به ایده‌پردازی کرده و سپس اقدام به طراحی می‌کنیم. یک پوستر موفق، ابتدا با یک ایده موفق شروع می‌شود.

نگاه ما به طراحی پوستر، نگاهی هنری و تبلیغاتی است. در طراحی پوسترها، هر دو بخش برای متخصصین لولسا شایان اهمیت است. همانطور که بخش تبلیغاتی، و محتوایی یک پوستر مهم است، زیبایی شناختی و طراحی هنری آن هم دارای اهمیت و جایگاه ویژه ای است. آن چیزی که شما از لولسا به دست خواهید آورد، پوستری خلاق، به روز و نو، با ایده پردازی قدرتمند است.

طراحی پوستر تبلیغاتی

طراحی پوستر تبلیغاتی نیازمند آشنایی به بازار، اصول طراحی و آشنایی با نرم‌افزارها و ابزار طراحی به‌روز است. ما خدمات طراحی پوسترهای تبلیغاتی را کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت برای مشتریانمان ارائه می‌کنیم. پس اگر برای بهبود و یا راه اندازی کسب و کار خودتان نیامند طراحی پوستر هستید، این خدمات مناسب شما است.

طراحی پوستر تبلیغاتی عمومی

طراحی پوستر تبلیغاتی عمومی مناسب افرادی است که نیازمند پوستر هستند، اما توانایی مالی کمتر و زمان بسیار کوتاهی دارند. ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا، برای این عزیزان خدمات طراحی پوستر تبلیغاتی ساده و ارزان قیمت را فراهم کرده‌ایم، تا بتوانند با صرف هزینه کم تبلیغاتشان را انجام دهند.

طراحی پوستر علمی

طراحی پوستر علمی مناسب دانشجویان و افرادی است که قصد ارائه تحقیقات خود به صورت پوستر را دارند. در ارائه این خدمات، با استفاده از قالب مورد نظر، پوستر طراحی و اجرا می‌شود. جهت سفارش این خدمات به بخش طراحی پوستر علمی مراجعه فرمایید.

طراحی پوستر همایش

طراحی پوستر همایش مناسب برگذار کنندگان و شرکت کنندگان در همایش ها است. برگذار کنندگان همایش جهت طراحی قالب پوستر همایش و شرکت کنندگان در همایش‌ها برای طراحی پوستر مربوط به خود می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. جهت سفارش این خدمات به بخش طراحی پوستر علمی مراجعه کنید.

قوانین و مقررات طراحی پوستر

قوانین مربوط به این خدمات را می‌توانید در بخش قوانین و مقررات وب سایت مشاهده بفرمایید. در نظر داشته باشید سفارش خدمات به منزله مطالعه و تایید این قوانین از سوی مشتری است.

سوالات متداول خدمات طراحی پوستر

آیا امکان ارائه خدمات در زمان کوتاهتر وجود دارد؟

 • خیر. با توجه به اینکه ما معتقدیم باید پوستر طراحی شده از کیفیت مناسبی برخوردار باشد و مشتری بابت هزینه‌ای که پرداخت می‌کند پوستر مناسبی باید به دست آورد، لذا کوتاه شدن زمان امکان‌پذیر نیست. چرا که باید طراح زمان کافی برای ایده‌پردازی و طراحی کارها اختصاص دهد.

آیا امکان تخفیف در قیمت‌های اعلام شده وجود دارد؟

 • سیستم سفارش لولسا به گونه ای طراحی شده است که برای سفارشات بالا، به صورت اتوماتیک تخفیف ثبت می‌شود. پس اگر تعداد سفارش‌های طراحی زیاد دارید، خود به خود ما به شما تخفیف می‌دهیم. توجه داشته باشید امکان ارائه تخفیف به جز شیوه یاد شده، وجود ندارد.

آیا می‌توان نحوه پرداخت هزینه را تغییر داد؟

 • خیر نوع و نحوه پرداخت‌ها برای تمامی مشتریان یکسان است.

هزینه طراحی شامل چاپ پوستر است؟

 • خیر لولسا خدمات چاپ پوستر ارائه نمی‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به یک چاپخانه این کار را انجام دهید. در صورت نیاز، لولسا به شما چاپخانه‌های معتبر معرفی خواهد کرد.

چرا خدمات طراحی پوستر لولسا؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده می‌دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می‌کنیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت‌های مناسب برای طراحی ارائه کرده ایم.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی ما است.
 • طراحی زیبا، شیک و مدرن به شما ارائه می‌دهیم.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می‌کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می‌کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.

آموزش طراحی پوستر

اگر شما هم طراح هستید و نیازمند یادگیری طراحی پوستر در این زمینه کتب بسیار زیادی موجود است که می‌توانند به شما کمک کنند. در همین راستا تیم طراحی و تبلیغات لولسا در بخش آموزش و بخش دانلود وب سایت این خدمات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است. می‌توانید با مراجعه به این بخش‌ها پوسترسازی را آموزش ببینید. با نرم‌افزارهای طراحی آشنا شوید و بدل به یک گرافیست موفق شوید.