Your browser does not support JavaScript!
هزینه: ۱۵۰,۰۰۰ تومان
زمان تحویل: ۱ روز کاری
سفارش طراحی Qrcode
سفارش سامانه تولید Qrcode
نمونه‌کار
طراحی کیو آر کد qrcode

طراحی QR Code اختصاصی خود را به ما بسپارید. امروزه کیو آر کدها (Qrcode) بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما شده‌اند. این کدها اطلاعات بسیار سودمندی را در خود ذخیره می‌کنند. با افزایش استفاده از دستگاه‌هایی مانند موبایل و تبلت بسیاری از افراد رو به استفاده از این کیو آر کد ها آورده‌اند. این کدها می‌توانند دریچه‌های جدید برای ارتباط شما با مشتریانتان باز کنند.

سفارش طراحی qrcode

 

هزینه (قیمت، تعرفه) خدمات طراحی کیو آر کد QrCode

هزینه طراحی qrcode در لولسا به صورت آنلاین محاسبه می‌شود. در بخش زیر می توانید این هزینه‌ها را با توجه به نوع qrcode مشاهده کنید.

انواع خدمات طراحی qrcode هزینه خدمات به تومان
خرید سامانه تولید qrcode ۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان
طراحی qrcode حرفه‌ای (همراه با لوگو و رنگبندی) ۱۵۰.۰۰۰ تومان
طراحی qrcode ساده ۵۰.۰۰۰ تومان

برای شروع فقط به یک کامپیوتر یا موبایل برای ثبت سفارش نیاز هست!

چطور طراحی qrcode سفارش دهیم؟

برای ثبت سفارش طراحی qrcode در لولسا به کمتر از ۳ دقیقه زمان نیاز دارید. همه مراحل به صورت آنلاین و هوشمند انجام می‌شوند.

ثبت نام در سایت: در مرحله اول نیاز است در سایت ثبت نام کنید.

ثبت سفارش آنلاین: اطلاعات qrcode، مانند رنگ بندی مورد نظر، نوع پوستر و لوگو را در فرم سفارش ثبت کنید. سپس از طریق درگاه پرداخت هزینه خدمات را واریز می‌کنید.

طراحی Qrcode: طراحان لولسا شروع به طراحی Qrcode بنا به سفارش شما می‌کنند.

تحویل Qrcode: در این مرحله Qrcode برایتان ارسال می‌شود.

سفارش خدمات طراحی Qr Code

سفارش خدمات طراحی Qr Code به صورت آنلاین است. در صورتی که برای پر کردن فرم سفارش به مشکل برخوردید، همکاران ما آماده راهنمایی شما عزیزان خواهد بود. جهت سفارش تنها کافی است تا اطلاعات اولیه را از طریق فرم سفارش برای ما ارسال کنید. می‌توانید در کمتر از چند دقیقه سفارش خود را به ثبت برسانید! در فرم سفارش کلیه اطلاعات و درخواست‌های خود را برای ما ارسال کنید.

ساعات کاری:

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین و در زمان ثبت سفارش است.

QR Code چیست و چه فوایدی دارد؟

qr code (مخفف Quick Response Code به معنی کد پاسخ سریع) می تواند حاوی اطلاعات بسیار ساده ای مانند ذخیره یک کانتکت باشد. و یا حاوی کلیه اطلاعات تماس شما مانند آدرس، شماره تلفن، آدرس ایمیل، نوع فعالیت، آدرس سایت و ... باشند. با توجه به افزایش کیفیت دوربین موبایل ها و تبلت ها و بهبود در نرم افزار های بارکد خوان، اکنون این کد ها قابلیت طراحی زیادی را دارا می باشند.

توجه: خود Qrcode اطلاعات بسیار محدودی را شامل می شود. به عنوان مثال نمی توان یک فیلم، عکس و ... را تبدیل به متن کرد. اما این موضوع به معنی محدودیت شما نیست. می توانید تصویر، فیلم و یا ... خود را در یک سایت قرار داده و برای لینک آن Qrcode داشته باشید.

کیو آر کدها (QRCode) قابلیت این را دارند که اطلاعات شما را به سادگی منتقل کنند. ما در لولسا برای شما QR Code های حرفه ای درست می کنیم. با لوگو و طرح بندی خاص برند شما این QR Code ها طراحی و ساخته می شوند.

توجه: اطلاعات QR Code در طول زمان تغییر نکرده و ثابت هستند.

خدمات طراحی QRCode

خدمات طراحی کد (QR Code) تیم طراحی و تبلیغات لولسا به دو بخش کدهای ساده و کد های فرمدار تقسیم می شوند. qrcode های ساده بدون لوگو و رنگبندی و تنها اطلاعات مورد نظر شما را شامل می شوند. کدهای حرفه ای شامل لوگو و رنگ بندی به همراه اطلاعات خواهد بود.

طراحی Qrcode برای رستوران ها و کافه ها

رستوران ها و کافه ها تمایل دارند تا منو را به صورت یک QrCode در اختیار مشتریان خود قرار دهند. برای این منظور تنها کافی است تا منو خود را طراحی کرده، سپس آنرا در یک فضای اینترنت بارگزاری کنید. سپس در بخش سفارش لینک منو را برای ما ارسال کنید. تا زمانی که آدرس منو شما تغییر نکند Qrcode قابل استفاده است. اگر وب سایت دارید می توانید یک صفحه از وب سایت را برای این موضوع اختصاص دهید. به این شیوه می توانید منو را تغییر داده و نیاز به طراحی مجدد Qrcode برای منوی جدید نداشته باشید.

توجه: اگر وب سایت ندارید، می توانید تصویر منو را در سایت هایی مانند گوگل درایو (Google Drive) آپلود کنید. البته داشتن یک فضای شخصی مانند وب سایت بسیار امن تر خواهد بود. چرا که تغییر در منو و هزینه ها برای شما در یک سایت امکان پذیر است. اما سایت ها و ابزارهایی که خدمات دانلود رایگان ارائه می کنند، ممکن است آدرس را تغییر داده و Qrcode دیگر قابل استفاده نباشد.

طراحی Qrcode برای ویدئو

اگر می خواهید Qrcode یک ویدئو را نمایش دهد باید ابتدا ویدئو را در یک سایت منتشر کنید. ابزارهایی مانند آپارات، تماشا و یا یوتیوب به شما امکان آپلود می دهند. سپس لینک صفحه ویدئو را در فرم سفارش ثبت کنید. پس از اسکن کد، کاربر به صفحه ای که لینک آنرا ارسال کرده اید وارد شده و ویدئو را مشاهده می کند.

توجه: اگر لینک ویدئو تغییر کند، کد دیگر کاربرد نداشته و باید کد جدید تهیه کنید.

طراحی Qrcode برای فایل PDF، ورد (World)، پاورپوینت و سایر پرونده ها (لیست قیمت، کاتالوگ و هر نوع فایل)

برای اینکه qrcode یک فایل (PDF، ورد، پاورپوینت و ...) را برای مخاطب باز کند، ابتدا باید فایل را در یک سایت آپلود کنید. سپس لینک دسترسی به فایل را در بخش سفارش برای ما ارسال کنید. بهتر است فایل در سایت شما آپلود شود تا از تغییر نکردن لینک آن اطمینان داشته باشید. این موضوع به شما اجازه می دهد در صورت نیاز به تغییرات در فایل، بتوانید اینکار را به سادگی و بدون نیاز به طراحی Qrcode جدید انجام دهید. تنها کافی است تا فایل با اطلاعات جدید را با همان نام و لینک جایگزین کنید (به صورتی که لینک تغییر نکند).

توجه: اگر لینک فایل تغییر کند، کد دیگر کاربرد نداشته و باید کد جدید تهیه کنید.

طراحی Qrcode برای ارسال ایمیل یا پیامک

Qrcode می تواند برای ارسال ایمیل یا پیامک مورد استفاده قرار گیرد. چند نکته مهم را برای این نوع کدها در نظر بگیرید:

 • متن ارسالی و اطلاعات باید بسیار خلاصه باشند (مجموع اطلاعات کمتر از ۱۰۰ کاراکتر). اگر اطلاعات زیاد باشند بسیاری از گوشی های تلفن همراه قادر به خواندن کد نبوده و همچنین امکان طراحی بسیار کم خواهد بود.
 • ممکن است برخی از گوشی های تلفن همراه بر اساس نصب آنتی ویروس امکان ارسال پیامک و یا ایمیل را غیر فعال کنند.
 • ایمیل و یا پیامک مستقیما ارسال نخواهد شد، بلکه فرد پس از اسکن باید تایید ارسال را بزند.

انواع QrCode های قابل سفارش

شما می توانید یکی از موارد زیر را برای QRCode خود انتخاب فرمایید:

 1. شماره تلفن
 2. ارسال پیامک (SMS)
 3. تماس با یک شماره تلفن
 4. ارسال ایمیل به یک آدرس، عنوان و موضوع مشخص
 5. لوکیشن
 6. آدرس وب سایت و لینک
 7. کانتک موبایل شامل: شماره تلفن، نام و نام خانوادگی (و یا نام شرکت و مجموعه)، آدرس ایمیل، آدرس وب سایت، شماره موبایل و شماره فکس
 8. تقویم
 9. پسورد Wifi
 10. متن (توجه داشته باشید تعداد کاراکتر برای متن فارسی بسیار محدود است)
 11. صفحه شما در یک شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام، لینکداین، توییتر و ... (تا زمانی که آدرس صفحه تغییر نکند Qrcode قابل استفاده خواهد بود).
 12. دانلود فایل به فرمت های مختلف

توجه: تا زمانی که اطلاعات شما تغییر نداشته باشد Qrcode قابل استفاده خواهد بود. در صورت تغییر اطلاعات باید سفارش جدید ثبت و از کد جدید استفاده کنید.

روند انجام پروژه طراحی QRCode حرفه ای

 1. ثبت نام و ارسال اطلاعات اولیه از سوی مشتری در سایت
 2. پرداخت هزینه به صورت آنلاین
 3. طراحی بار کد
 4. تحویل فایل نهایی به مشتری

مشاوره خدمات طراحی QRCode

مشاوره طراحی QRCode را به صورت تخصصی تجربه کنید. در صورت نیاز به مشاوره، می توانید با مراجعه به بخش مشاوره از خدمات ارائه داده شده استفاده فرمایید. ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا مشاوره حرفه ای به مشتریان خود ارائه می دهیم. توجه داشته باشید برای دریافت مشاوره حتما باید فرم درخواست مشاوره را ثبت کرده باشید.

نمونه کارهای طراحی کیو آر کد تیم طراحی و تبلیغات لولسا

لولسا نمونه کارهای خود را برای تمامی مشتریان در دسترس گذاشته است. برای مشاهده تنها کافی است تا به بخش نمونه کارها مراجعه کنید. در این بخش می تونید برخی از مواردی که پیشتر برای مشتریان دیگر انجام شده است را مشاهده کنید.

زمابندی طراحی کیو آر کد (QRCode)

زمانبندی طراحی کد های فرم دار حداکثر یک روز کاری است. تلاش ما برای سریع تر تحویل دادن کارها به مشتریان گرامی می باشد و ممکن است این خدمات در زمان کوتاهتری به مشتریان گرامی تحویل داده شود.

نوع فایل های ارسالی

فرمت فایل های ارسالی به صورت پیش فرض JPG می باشد. از آنجایی که این کیو آر کد ها در توسط نرم افزارهای لایه باز طراحی و ساخته نمی شوند، امکان ارسال فایل لایه باز وجود نخواهد داشت.

سوالات متداول خدمات طراحی QR Code کیو آر کد

آیا امکان تخفیف در هزینه های اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر کلیه قیمت های اعلام شده ثابت هستند.

آیا در صورت سفارش تعداد کد هزینه های اعلام شده کاهش می یابد؟

 • سیستم ثبت سفارش لولسا بر اساس تعداد سفارش مشتریان هزینه خدمات را محاسبه می کند. هر چه سفارش های بیشتری داشته باشید، هزینه نهایی کاهش پیدا خواهد کرد.

آیا امکان دریافت کد در زمان کوتاهتری وجود دارد؟

 • تلاش ما بر این است که این خدمات را در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان محترم تحویل دهیم. بر اساس ترافیک کاری ممکن است امکان تحویل زودتر نیز فراهم باشد.

آیا ممکن است زمان طراحی کد QRCode طولانی‌تر شود؟

 • خیر. تمامی خدمات در زمان اعلام شده انجام و طرح نهایی برای مشتریان ارسال می شود.

چرا خدمات طراحی کد فرم دار لولسا؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت فوق العاده می دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می کنیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت های مناسب برای طراحی ارائه کرده ایم.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی ما است.
 • طراحی زیبا، شیک و مدرن به شما ارائه می دهیم.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می کنیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.