Your browser does not support JavaScript!
هزینه: ۵۰ هزار تومان
زمان تحویل: ۲ ساعت کاری
خدمات طراحی کیوآرکد
نمونه‌کار
طراحی کیو آر کد qrcode

طراحی QR Code اختصاصی خود را به ما بسپارید. امروزه کیوآرکد (Qrcode) بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی ما شد است. این کدها اطلاعات بسیار سودمندی را در خود ذخیره می‌کنند. با افزایش استفاده از دستگاه‌هایی مانند موبایل و تبلت بسیاری از افراد رو به استفاده از کیو آر کدها آورده‌اند. این کدها می‌توانند دریچه‌های جدید برای ارتباط شما با مشتریانتان باز کنند.

سفارش طراحی qrcode

هزینه (قیمت، تعرفه) خدمات طراحی کیو آر کد QrCode

هزینه طراحی qrcode در لولسا به صورت آنلاین محاسبه می‌شود. در بخش زیر می توانید این هزینه‌ها را با توجه به نوع qrcode مشاهده کنید. در فرم سفارش همین هزینه‌ها از مشتریان محترم دریافت می‌شود و تفاوت هزینه وجود نخواهد داشت.

خدمات طراحی qrcode هزینه کیوآرکد عمومی هزینه کیوآرکد حرفه‌ای سفارش خدمات
طراحی qrcode لینک ۵۰.۰۰۰ تومان ۱۵۰.۰۰۰ تومان سفارش
طراحی qrcode کانتکت ۵۰.۰۰۰ تومان ۱۵۰.۰۰۰ تومان سفارش
طراحی qrcode وای فای ۵۰.۰۰۰ تومان ۱۵۰.۰۰۰ تومان سفارش
طراحی qrcode لوکیشن ۵۰.۰۰۰ تومان ۱۵۰.۰۰۰ تومان سفارش
طراحی qrcode ایمیل ۹۰.۰۰۰ تومان ۱۹۰.۰۰۰ تومان سفارش
کارت ویزیت دیجیتال qrcode ۱۵۰.۰۰۰ تومان ۲۵۰.۰۰۰ تومان سفارش
طراحی qrcode تماس تلفنی ۷۰.۰۰۰ تومان ۱۷۰.۰۰۰ تومان سفارش
طراحی qrcode ارسال پیامک ۷۰.۰۰۰ تومان ۱۷۰.۰۰۰ تومان سفارش
طراحی qrcode ایونت ۹۰.۰۰۰ تومان ۱۹۰.۰۰۰ تومان سفارش
طراحی qrcode عکس (تصویر) ۱۰۰.۰۰۰ تومان ۲۰۰.۰۰۰ تومان سفارش
طراحی qrcode ویدئو (فیلم و کلیپ) ۵۰۰.۰۰۰ تومان ۶۰۰.۰۰۰ تومان سفارش
طراحی qrcode فایل PDF ۱۵۰.۰۰۰ تومان ۲۵۰.۰۰۰ تومان سفارش
طراحی qrcode صوتی ۲۰۰.۰۰۰ تومان ۳۰۰.۰۰۰ تومان سفارش
طراحی qrcode متن ۷۰.۰۰۰ تومان ۱۷۰.۰۰۰ تومان سفارش
سامانه تولید کیوآرکد ۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان - سفارش

* خدمات حرفه‌ای: همراه با لوگو و رنگبندی.

* خدمات ساده: بدون لوگو و ساده.

کلیه کیوآرکدهای لولسا دائمی و بدون تاریخ انقضا هستند!

برای شروع فقط به یک کامپیوتر یا موبایل برای ثبت سفارش نیاز هست!

چطور طراحی qrcode سفارش دهیم؟

برای ثبت سفارش طراحی qrcode در لولسا به کمتر از ۳ دقیقه زمان نیاز دارید. همه مراحل به صورت آنلاین و هوشمند انجام می‌شوند.

ثبت نام در سایت: در مرحله اول نیاز است در سایت ثبت نام کنید.

ثبت سفارش آنلاین: اطلاعات qrcode، مانند رنگ بندی مورد نظر را در فرم سفارش ثبت کنید. سپس از طریق درگاه پرداخت هزینه خدمات را واریز می‌کنید.

طراحی Qrcode: طراحان لولسا شروع به طراحی Qrcode بنا به سفارش شما می‌کنند.

تحویل Qrcode: در این مرحله Qrcode برایتان ارسال می‌شود.

سفارش خدمات طراحی Qr Code

سفارش خدمات طراحی Qr Code به صورت آنلاین است. در صورتی که برای پر کردن فرم سفارش به مشکل برخوردید، همکاران ما آماده راهنمایی شما عزیزان خواهد بود. جهت سفارش تنها کافی است تا اطلاعات اولیه را از طریق فرم سفارش برای ما ارسال کنید. می‌توانید در کمتر از چند دقیقه سفارش خود را به ثبت برسانید! در فرم سفارش کلیه اطلاعات و درخواست‌های خود را برای ما ارسال کنید.

ساعات کاری:

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین و در زمان ثبت سفارش است.

QR Code چیست

qr code چیست و چه فوایدی دارد؟

qr code (مخفف Quick Response Code به معنی کد پاسخ سریع) می‌تواند حاوی اطلاعات بسیار ساده‌ای مانند ذخیره یک کانتکت باشد. و یا حاوی کلیه اطلاعات تماس شما مانند آدرس، شماره تلفن، آدرس ایمیل، نوع فعالیت، آدرس سایت و ... باشند. با توجه به افزایش کیفیت دوربین موبایل‌ها و تبلت‌ها و بهبود در نرم‌افزارهای بارکد خوان، اکنون این کدها قابلیت طراحی زیادی را دارا می‌باشند.

کیو آر کد (QRCode) قابلیت این را دارد که اطلاعات شما را به سادگی منتقل کند. ما در لولسا برای شما QR Code های حرفه‌ای هم برای مشتریان محترم طراحی می‌کنیم. در این خدمات با لوگو و طرح بندی خاص برند شما این QR Code ها طراحی و ساخته می‌شوند.

توجه: اطلاعات QR Code های لولسا در طول زمان تغییر نکرده و ثابت هستند.

کیوآرکدها معمولا به دو نوع استاتیک و داینامیک تقسیم بندی می‌شوند. کدهای استاتیک، کدهایی هستند که اطلاعات ثابتی داشته و هیچ‌گاه منقضی نمی‌شوند. در مقابل کیوآرکدهای داینامیک برای اینکه موقت باشند ساخته شده‌اند. ما با تکیه بر کدهای استاتیک، این اطمینان را به شما می‌دهیم که کدهایتان برای همیشه قابل استفاده خواهند بود.

خدمات طراحی QRCode

خدمات طراحی کد (QR Code) تیم طراحی و تبلیغات لولسا به دو بخش کدهای ساده و کدهای حرفه‌ای (همراه با لوگو و رنگبندی) تقسیم می شوند. qrcode های ساده بدون لوگو و رنگبندی و تنها اطلاعات مورد نظر شما را شامل می‌شوند. کدهای حرفه‌ای شامل لوگو و رنگ‌بندی به همراه اطلاعات خواهد بود. ما در لولسا انواع خدمات طراحی QR Code را به مشتریان ارائه می‌دهیم. در ادامه این خدمات به شما معرفی خواهد شد.

معمولا کیوآرکدهای حرفه‌ای بیشتر مورد توجه مخاطبین قرار می‌گیرند. بهتر است کیوآرکد با لوگو طراحی کنید تا بیشتر چشمگیر باشد. البته ما محدودیتی در ارائه خدمات به مشتریان محترم نداریم. این موضوع صرفا از جهت قدرت تبلیغاتی بیشتر کدهای حرفه‌ای است.

طراحی کیوآرکد (Qr Code) عمومی

این نوع کیو آر کد شامل کد لینک، اتصال به Wifi و ذخیره کانتکت در تلفن همراه (موبایل) است. با توجه به اینکه این خدمات، پایه و فرم‌های اصلی کیوآرکد را تشکیل می‌دهد به آن خدمات عمومی می‌گوییم.

استفاده‌های گوناگونی از این نوع کدها می‌شود.

کیوآرکد لینک:

از کیوآرکد لینک می‌توانید برای موارد زیر استفاده کنید:

 • لینک سایت
 • لینک یک صفحه از سایت (به عنوان مثال صفحه تماس، یک مقاله، معرفی، محصول و یا هر صفحه از سایت)
 • لینک یک شبکه اجتماعی (لینک پروفایل شما در یک شبکه اجتماعی)
 • لینک به یک فایل (به عنوان مثال لینک به یک فایل PDF، ورد، پاورپوینت، موزیک، ویدئو و یا هر نوع فایلی که در اینترنت یک لینک دارد)

*: هر کیوآرکد فقط می‌تواند یک لینک داشته باشد.

**:‌ باز شدن مستقیم یا نمایش لینک بسته به تنظیمات گوشی فردی که کد را اسکن می‌کند دارد و نمی‌توان این موضوع را در کیوآرکد تغییر داد. تلفن‌های همراه برای محافظت امنیتی از کاربران تنظیمات مختلفی را انجام می‌دهند. این موضوع گاهی تحت تاثیر اپلیکیشن اسکن کننده کد قرار می‌گیرد.

کیوآرکد اتصال به Wifi:

از کیوآرکد Wifi برای زمانی استفاده می‌شود که شما می‌خواهید افراد بدون نیاز به دانستن نام و رمز عبور بتوانند مستقیما به وای فای وصل شوند. این کد می‌تواند برای شرکت‌ها، موسسات، کافه‌ها و کافی‌شاپ‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها و کلیه مراکزی که اینترنت وای فای رایگان به افراد ارائه می‌دهند استفاده شود.

ذخیره کانتکت در گوشی تلفن همراه:

از کیوآرکد مخصوص ذخیره کانتکت در موبایل برای افزودن یک کانتکت (contact) جدید به گوشی موبایل استفاده می‌شود. این کدها می‌توانند اطلاعات عمومی مانند نام و نام خانوادگی، عنوان شغلی، نام شرکت، شماره تلفن، شماره موبایل، آدرس ایمیل، شماره فکس و آدرس سایت باشد.

*: اطلاعاتی مانند آدرس شبکه اجتماعی را نمی‌توان در کدهای مربوط به کانتکت ذخیره کرد. ساختار کانتکت گوشی‌های تلفن همراه عموما شامل ذخیره آدرس شبکه اجتماعی نمی‌شود و لذا این امکان برای این نوع کیوآرکد وجود ندارد.

**:‌ اگرچه اطلاعات متنوعی را می‌توان در این کدها قرار داد، اما باید میان بالانس اطلاعات و میزان خوانده شدن کد نیز توجه لازم را داشت. هر چه اطلاعات کد بیشتر باشد، خوانایی آن برای گوشی‌های تلفن همراه کاهش پیدا می‌کند.

***: نوع ذخیره در تلفن همراه به ساختار گوشی افراد وابسته است. بر اساس سیستم عامل، نسخه سیستم عامل و اپلیکیشن‌ها آن ممکن است ذخیره این کد در گوشی متفاوت باشد.

طراحی کیوآرکد عکس و تصویر

با استفاده از این خدمات می‌توانید یک تصویر را به کیوآرکد بدل کنید و افراد با اسکن کد، عکس مورد نظر شما را مشاهده کنند. در این خدمات عکس شما در سرورهای لولسا (LevelsA) قرار می‌گیرد و نیازمند هاستینگ و یا سرور برای آپلود جداگانه عکس نخواهد داشت.

با استفاده از این کد می‌تواند هر تصویر و یا عکسی که دارید به یک کیوآرکد تبدیل کنید. به عنوان مثال ممکن است این تصویر یک بروشور، کاتالوگ یا یک تراکت تک صفحه‌ای، یک منوی کافه یا رستوران، اینفوگرافیک، پوستر، یک لیست قیمت، تصویری از یک کارت ویزیت، یک لوگو و یا هر تصویر دیگری باشد.

توجه: در هر کد تنها می‌توان یک تصویر را تنظیم کرد و برای تصاویر مختلف می‌توانید چند کد سفارش دهید. البته این امکان وجود دارد که از خدماتی همچون کیوآرکد PDF استفاده کنید و کلیه تصاویر خود را در یک فایل PDF قرار دهید.

طراحی کیوآرکد فایل PDF

اگر یک فایل پی‌دی‌اف (PDF) دارید و می‌خواهید آن را تبدیل به یک Qr Code کنید، این خدمات مناسب شما خواهد بود. با استفاده از این خدمات نیاز به داشتن هاست یا فضای اینترنتی برای آپلود فایل PDF خود نخواهید داشت و فایل شما در سرورهای لولسا ذخیره می‌شود. از این کدها می‌توانید برای کاربردهای مختلفی استفاده کنید. به عنوان مثال برای موارد زیر می‌توانید از این خدمات استفاده کنید:

 • کاتالوگ دیجیتال و PDF خود را تبدیل به یک کیوآرکد کنید
 • بروشور دیجیتال و PDF خود را تبدیل به یک کیوآرکد کنید
 • تراکت دیجیتال و PDF خود را تبدیل به یک کیوآرکد کنید
 • کارت ویزیت دیجیتال و PDF خود را تبدیل به یک کیوآرکد کنید
 • منوی کافه یا کافی شاپ PDF را تبدیل به یک کیوآرکد کنید
 • لیست قیمت محصولات خود را تبدیل به یک کیوآرکد کنید
 • تصاویر خود را تبدیل به یک کیوآرکد کنید
 • رزومه خود را به یک کیوآرکد تبدیل کنید
 • پرزنتیشن PDF را به یک کیوآرکد تبدیل کنید
 • اطلاعات تماس PDF را به یک کیوآرکد تبدیل کنید
 • و غیره

همانطور که متوجه شدید هر نوع فایل PDF را می‌توان به یک کیوآرکد تبدیل کرد.

*: در هر کیوآرکد تنها می‌توان یک فایل PDF قرار داد.

**: دانلود و یا نمایش فایل PDF پس از اسکن با تنظیمات گوشی فرد و اپلیکیشن‌ مورد استفاده او مشخص می‌شود.

طراحی کیوآرکد موسیقی و فایل صوتی

با استفاده از این خدمات می‌توانید انوع فایل‌های صوتی خود را تبدیل به یک کیوآرکد (qr code) کنید. فایل صوتی شما می‌تواند شامل موارد زیر شود:

 • موسیقی
 • پادکست
 • کتاب صوتی
 • و غیره

با استفاده از این خدمات هر نوع فایل صوتی شما بدل به یک کیوآرکد می‌شود.

*: در هر کد تنها می‌توان یک فایل صوتی را قرار داد.

**: دانلود یا پخش موزیک یا انتخاب پلیر با تنظیمات اپلیکیشن و تلفن‌همراه فرد اسکن کننده مشخص می‌شود.

طراحی کیوآرکد ویدئو

با استفاده از این خدمات می‌توانید انواع ویدئو کلیپ‌های خود را تبدیل به یک کیوآرکد دائمی کنید. کیوآرکد را می‌توانید برای موارد زیر استفاده کنید:

 • ویدئوها و کلیپ‌ها تبلیغاتی و تبدیل آن‌ها به کیوآرکد
 • ویدئوها و کلیپ‌ها آموزشی و تبدیل آن‌ها به کیوآرکد
 • ویدئوها و کلیپ‌ها معرفی و تبدیل آن‌ها به کیوآرکد
 • ویدئوها و کلیپ‌ها سازمانی و شرکتی و تبدیل آن‌ها به کیوآرکد
 • و غیره

*: در هر کد تنها می‌توان یک ویدئو قرار داد.

**: دانلود یا پخش ویدئو کلیپ یا انتخاب پلیر با تنظیمات اپلیکیشن و تلفن‌همراه فرد اسکن کننده مشخص می‌شود.

طراحی کیوآرکد متن

اگر قصد دارید متن خودتان را به یک کیوآرکد تبدیل کنید که محدودیت نداشته باشد و به آسانی قابل خواندن باشد، این خدمات مناسب شما خواهد بود. با استفاده از این خدمات می‌توانید هر متنی و تکستی را به یک کیوآرکد دائمی تبدیل کنید. با استفاده از این خدمات می‌توانید کارهای مختلفی همچون موارد زیر را انجام دهید:

 • تبدیل مقاله به یک کیوآرکد
 • تبدیل یک آموزش متنی به یک کیوآرکد
 • تبدیل شعر به یک کیوآرکد
 • تبدیل لیست قیمتی متنی به کیوآرکد
 • تبدیل منو متنی به کیوآرکد
 • و غیره

کارت ویزیت دیجیتال Qr Code

این یکی از خدمات اختصاصی لولسا است که شما مالک یک کارت ویزیت دیجیتال می‌شود که می‌تواند شامل انواع اطلاعات تماس باشد. ما هیچ نوع محدودیتی در اطلاعات تماس در نظر نمی‌گیریم و هر نوع اطلاعات تماسی که بخواهید را در این خدمات به شما ارائه می‌دهیم. این اطلاعات می‌تواند شامل متن معرفی، نام، نام شرکت، موسسه یا سازمان، تعداد نامحدود شماره تلفن. تعداد نامحدود شماره تلفن همراه، تعداد نامحدود شماره فکس، تعداد نامحدود آدرس ایمیل و آدرس سایت، لوکیشن، ذخیره اطلاعات تماس پایه در گوشی موبایل، آدرس شبکه‌های اجتماعی و هر نوع اطلاعات تماس باشد.

سامانه تولید کیوآرکد

با استفاده از این سامانه شما یک وب سایت خواهید داشت که برای تمامی صفحات آن کیوآرکد به صورت اتوماتیک طراحی می‌شود. با استفاده از این خدمات می‌توانید انواع اطلاعات را در سامانه خودتان به یک کیوآرکد تبدیل کنید.

*: برای استفاده از سامانه تولید کیوآرکد نیاز به خرید هاستینگ و دامنه خواهید داشت. البته اگر پیشتر هاستینگ و دامنه دارید می‌توانید از یک ساب دامین برای این منظور استفاده کنید و نیازی به خریداری هاستینگ و دامنه جدید نخواهید داشت.

**: در سامانه امکان تولید کیوآرکد ساده وجود دارد و نمی‌توانید کیوآرکد حرفه‌ای بسازید.

***: خدمات طراحی سامانه تولید کیوآرکد همراه با مشاوره تلفنی یک ساعته خواهد بود. پیش از ثبت سفارش می‌توانید درخواست مشاوره خود برای این خدمات را ثبت کنید.

انواع QrCode

شما می‌توانید یکی از موارد زیر را برای QRCode خود انتخاب فرمایید:

 1. شماره تلفن
 2. ارسال پیامک (SMS)
 3. تماس با یک شماره تلفن
 4. ارسال ایمیل به یک آدرس، عنوان و موضوع مشخص
 5. لوکیشن
 6. آدرس وب سایت و لینک
 7. کانتک موبایل شامل: شماره تلفن، نام و نام خانوادگی (و یا نام شرکت و مجموعه)، آدرس ایمیل، آدرس وب سایت، شماره موبایل و شماره فکس
 8. تقویم
 9. پسورد Wifi
 10. متن (توجه داشته باشید تعداد کاراکتر برای متن فارسی بسیار محدود است)
 11. صفحه شما در یک شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام، لینکداین، توییتر و ... (تا زمانی که آدرس صفحه تغییر نکند Qrcode قابل استفاده خواهد بود).
 12. دانلود فایل به فرمت های مختلف

توجه: تا زمانی که اطلاعات شما تغییر نداشته باشد Qrcode قابل استفاده خواهد بود. در صورت تغییر اطلاعات باید سفارش جدید ثبت و از کد جدید استفاده کنید.

روند انجام پروژه طراحی QRCode حرفه‌ای

 1. ثبت نام و ارسال اطلاعات اولیه از سوی مشتری در سایت
 2. پرداخت هزینه به صورت آنلاین
 3. طراحی بار کد
 4. تحویل فایل نهایی به مشتری

این روند در کمتر از چند ساعت کاری انجام می‌شود. به عبارتی میان سفارش و دریافت آن چیزی کمتر از ۲ ساعت خواهد بود. این موضوع بر اساس میزان ترافیک کاری ممکن است کمتر یا گاهی تا حدود ۱ ساعت بیشتر باشد. این زمان برای طراحی کیوآرکد جهت زمان لازم برای تست آن است. ما پس از ساخت بارکدهای دو بعدی به وسیله چندین نرم‌افزار qr code خوان آنرا تست می‌کنیم. این موضوع از خوانایی کامل کد خیال ما را آسوده می‌کند.

برای کیوآرکدهای ساده نیز زمان طراحی حداکثر دو ساعت کاری است و هیچگاه بیش از این زمان نخواهد بود. در کیوآرکدهای ساده نیز تست کیوآرکد به همان دقت انجام می‌شود تا اطمینان حاصل کنیم، کدی قابل استفاده به مشتریان خود تحویل داده‌ایم.

نمونه کارهای طراحی کیوآرکد تیم طراحی و تبلیغات لولسا

لولسا نمونه کارهای خود را برای تمامی مشتریان در دسترس گذاشته است. برای مشاهده تنها کافی است تا به بخش نمونه کارها مراجعه کنید. در این بخش می‌توانید برخی از مواردی که پیشتر برای مشتریان دیگر انجام شده است را مشاهده کنید. پیش از ثبت سفارش توصیه می‌کنیم حتما از نمونه کارها دیدن کنید تا بدانید پس از سفارش خدمات کد چه عملکردی خواهد داشت.

زمابندی طراحی کیو آر کد (QRCode)

زمانبندی طراحی کد های ساده و حرفه‌ای حداکثر ۲ ساعت کاری است. تلاش ما برای سریع تر تحویل دادن کارها به مشتریان گرامی می باشد و ممکن است این خدمات در زمان کوتاهتری به مشتریان گرامی تحویل داده شود. به صورت عمومی انواع خدمات در کمتر از دو ساعت کاری ارائه و کیوآرکد تحویل مشتری محترم می‌شود.

طراحی کیوآرکد دائمی و همیشگی

یکی از ویژگی‌های خدمات طراحی کیوآرکد لولسا دائمی بودن کدها است. این بارکدهای دوبعدی را می‌تواند برای همیشه استفاده کنید. ما در لولسا بر خلاف سایت‌هایی که کیوآرکد رایگان با تاریخ انقضا به مخاطبین ارائه می‌دهند، کیوآرکدهای دائمی و همیشگی به شما ارائه می‌دهیم. به عبارتی دیگر مهم نیست تا چند سال بخواهید از کیوآرکد استفاده کنید. شما نیاز به هیچ نوع پرداخت برای هزینه شارژ سالانه ندارید. یکبار کیوآرکد مورد نظر را خرید می‌کنید و برای همیشه از آن استفاده می‌کنید.

این دائمی بودن qr code لولسا یک ویژگی بسیار مهم دیگر هم دارد و آنهم دسترسی سریعتر کد است. به عبارتی وقتی کد با اطلاعات مشتری ساخته می‌شود و دائمی است، سرعت خوانده شدن آن افزایش چشمگیری پیدا می‌کند. این موضوع مخصوصا برای کسانی که استفاده زیادی از این بارکدهای دو بعدی دارند بسیار مهم است.

نوع فایل های ارسالی

فرمت فایل های ارسالی به صورت پیش فرض JPG می باشد. از آنجایی که این کیو آر کد ها در توسط نرم افزارهای لایه باز طراحی و ساخته نمی شوند، امکان ارسال فایل لایه باز وجود نخواهد داشت.

سوالات متداول خدمات طراحی QR Code کیو آر کد

آیا امکان تخفیف در هزینه‌های اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر کلیه قیمت‌های اعلام شده ثابت هستند.

آیا در صورت سفارش تعداد کد هزینه‌های اعلام شده کاهش می یابد؟

 • سیستم ثبت سفارش لولسا بر اساس تعداد سفارش مشتریان هزینه خدمات را محاسبه می‌کند. هر چه سفارش‌های بیشتری داشته باشید، هزینه نهایی کاهش پیدا خواهد کرد.

آیا امکان دریافت کد در زمان کوتاهتری وجود دارد؟

 • تلاش ما بر این است که این خدمات را در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان محترم تحویل دهیم. بر اساس ترافیک کاری ممکن است امکان تحویل زودتر نیز فراهم باشد.

آیا ممکن است زمان طراحی کد QRCode طولانی‌تر شود؟

 • خیر. تمامی خدمات در زمان اعلام شده انجام و طرح نهایی برای مشتریان ارسال می شود.

چرا خدمات طراحی کیوآرکد حرفه‌ای لولسا؟

 • ما به هنر در طراحی اهمیت فوق‌العاده می‌دهیم.
 • از هنرمندان گرافیست برای طراحی استفاده می‌کنیم.
 • طراحان ما با اصول برندینگ آشنایی کامل دارند.
 • قیمت‌های مناسب برای طراحی ارائه کرده‌ایم.
 • خلاقیت در طراحی، ویژگی اصلی ما است.
 • طراحی زیبا، شیک و مدرن به شما ارائه می‌دهیم.
 • سرعت در ارائه خدمات در کنار کیفیت بالا از خصوصیات ما است.
 • ما از افراد تحصیل کرده در شاخه کاری خودشان استفاده می‌کنیم و خدمات تخصصی به مشتریان خود ارائه می‌دهیم.
 • موفقیت مشتری برای ما اهمیت دارد.