Your browser does not support JavaScript!
مشاوره رایگان سئو وردپرس و جوملا
سفارش سئو وردپرس
سفارش سئو جوملا
سفارش سئوکار
سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو

سئو seo (خدمات بهینه سازی موتور های جستجو Search Engine Optimiziation) یکی از بهترین راه های گسترش و بهبود بازاریابی آنلاین می باشد. این خدمات به شما کمک می کنند تا با افزایش بازدید روزانه و بهبود رنک (رتبه) وب سایت در موتور های جستجو، فعالیت تحت نت خود را گسترش داده و به نتایج بهتری دست بیابید. امروزه در فروش و بازاریابی، سئو نقش بسیار مهمی را بازی می کند. وب سایت هایی که در نتایج جستجو می توانند رتبه های بهتری کسب کنند، فروش بسیار بالایی دارند. امروزه با توجه به گسترش کسب و کارهای اینترنتی و تمایل خریداران به استفاده از سفارش های اینترنتی، می توان گفت سئو راز موفقت در جهان امروز است. با توجه به اهمیت موضوع، تیم طراحی و تبلیغات لولسا، سئو را جزو پایه ای ترین و اصلی ترین خدمات خود قرار داده است.

خدمات سئو (خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو)

خدمات اصلی سئو در تیم طراحی و تبلیغات لولسا شامل: سئو وردپرس، سئو جوملا، مشاوره سئو و مدیریت سئو (سئو کار) می باشد. با استفاده از خدمات سئو برای سیستم های مدیریت محتوای جوملا و وردپرس، ساختار وب سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه سازی می شوند. اما گاهی این خدمات ممکن است برای شما کفایت نکرده و نیازمند خدمات بیشتری باشید. در این شرایط می توانید از خدمات مشاوره سئو، سئو محتوایی و مدیریت سئو استفاده نمایید. شرح هر کدام از خدمات ارائه شده، شرایط و جزئیات خدمات را می توانید در بخش مربوطه مشاهده بفرمایید.

خدمات سئو SEO (بهینه سازی موتورهای جستجو) به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در موتورهای جستجو بهترین نتیجه را به دست آورید. ما با استفاده از جدیدترین روش ها و با توجه به اصول استاندارد سئو این خدمات را به شما ارائه می دهیم. کلیه شیوه های ارائه شده کلاه سفید بوده و از روش های غیر مجاز سئو استفاده نخواهد شد. اگر می خواهید به صورت اصولی وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید، لولسا بهترین انتخاب شما خواهد بود.

خدمات سئو وردپرس (بهینه سازی وردپرس)

خدمات سئو وردپرس در حقیقت بهینه سازی ساختار سیستم مدیریت محتوا برای موتورهای جستجو است. در این خدمات محتوای وب سایت شما تغییری نخواهد کرد و بهینه سازی تنها مربوط به ساختار می باشد. به این وسیله وب سایت وردپرسی بر اساس ساختارهای مورد تایید موتورهای جستجو مانند گوگل تنظیم می شود تا بتوانید نتایج بهتری در نتایج جستجو به دست آورید. جهت استفاده از این خدمات به بخش سئو وردپرس مراجعه نمایید. در این بخش می توانید از چک لیست، هزینه و نحوه سفارش و موارد ارائه شده مطلع شوید.

خدمات سئو جوملا (بهینه سازی جوملا)

خدمات سئو جوملا به شما کمک خواهد کرد تا سیستم مدیریت محتوای سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید. در این خدمات ساختار جوملا برای کسب بهترین نتایج بهتر در موتورهای جستجو بهینه خواهد شد. در نظر داشته باشید که این خدمات مربوط به محتوا نبوده و تغییری در محتوای وب سایت شما رخ نخواهد داد. به منظور استفاده از این خدمات لطفا به بخش سئو جوملا مراجعه کرده و از چک لیست، هزینه و نحوه سفارش این خدمات مطلع شوید.

خدمات مشاوره سئو (مشاوره بهینه سازی موتورهای جستجو)

خدمات مشاوره سئو به شما کمک خواهد کرد تا پس از بررسی و آنالیز وب سایت، بتوانید برای کسب رتبه های بهتر در نتایج جستجو اقدامات لازم را انجام دهید. بسیاری از شرکت ها و افراد ممکن است از جهت تکنیکال بتوانند موارد را انجام دهند، اما برای انتخاب بهترین شیوه نیازمند مشاوره باشند. لذا این خدمات برای برطرف کردن نیازهای آنها راه اندازی شده است. جهت استفاده از این خدمات می توانید به بخش مشاوره طراحی سایت مراجعه کرده و از نحوه ارائه خدمات، هزینه ها، نحوه سفارش و شرایط آن مطلع شوید.

خدمات مدیریت سئو (سئو کار)

خدمات مدیریت سئو سایت (سئو کار) برای افراد و شرکت هایی راه اندازی شده است که نیازمند دارند یک متخصص سئو همواره مدیریت سئو را بر عهده بگیرد. ممکن است برای شما مقدور نباشد خودتان این کار را انجام دهید و یا تخصص آن را نداشته باشید. در این شرایط اگر نیازمند سئو کار حرفه ای هستید، این خدمات را از ما بخواهید. سئو کارهای حرفه ای ما با جدیدترین متدها مدیریت سئو سایت شما را بر عهده می گیرند. برای این خدمات پلن های مختلفی تهیه شده که با توجه به نیاز می توانید از میان آنها انتخاب کنید. جهت اطلاع از نحوه ارائه خدمات، مشاهده پلن ها، هزینه ها و ثبت سفارش به صفحه این خدمات مراجعه کنید.

خدمات سئو محتوا (بهینه سازی محتوا)

خدمات سئو محتوا برای بهینه سازی محتوای وب سایت ها راه اندازی شده است. ممکن است وب سایتی راه اندازی کرده باشید که از جهت ساختاری کاملا اصولی و بر منبای سئو طراحی شده باشد. تولید محتوای آن را هم به صورت منظم انجام داده باشید. ولی این محتوای تولید شده بر اساس اصول سئو تنظیم، نگارش و بهینه نشده باشند. در این شرایط خدمات سئو محتوا به شما کمک خواهد کرد تا محتواها بر اساس اصول سئو بهینه سازی شوند و بتوانید نتایج بهتری از آنها به دست آورید. برای اطلاع از هزینه این خدمات و نحوه سفارش به بخش مربوط به سئو محتوا مراجعه فرمایید.

هزینه سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو) | قیمت و تعرفه خدمات

هزینه سئو برای هر کدام از خدمات به صورت جداگانه در بخش مربوط به آنها با جزئیات کامل در دسترس شما مشتریان محترم قرار گرفته است. برای مشاهده تعرفه های اعلام شده تنها کافی است به خدمات مورد نظر مراجعه نمایید. تعرفه های اعلام شده برای خدمات در پلن های مختلفی تهیه شده اند. محاسبه هزینه خدمات به صورت آنلاین انجام می شود. به صورت خودکار، هر چه سفارش های مشتریان بیشتر باشد، سیستم برای آنها تخیف های بیشتری در نظر خواهد گرفت.

سفارش خدمات سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو)

سفارش خدمات سئو لولسا به صورت اینترنتی است. برای این منظور تنها کافی است به صفحه خدمات مورد نظر مراجعه کرده و سفارش را به صورت آنلاین ثبت کنید. فرم های ثبت سفارش تمامی اطلاعات مورد نظر را از شما دریافت خواهند کرد. پس از ثبت سفارش، پرداخت هزینه از طریق درگاه و اینترنتی انجام خواهد شد. می توانید سفارش خود را در کمتر از چند ثانیه ثبت کنید.

ساعات کاری: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

توجه: سفارش حضوری خدمات امکان پذیر نیست.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین و در زمان ثبت سفارش خواهد بود.

خدمات مرتبط با سئو

در کنار خدمات سئو ارائه شده، برای رفع نیاز بیشتر شما مشتریان محترم خدمات تولید محتوا و پست محتوا در سایت ارائه شده اند. در صورت نیاز به این خدمات می توانید به بخش مربوطه مراجعه و از جزئیات و نحوه ارائه آنها مطلع شوید.

نمونه کار سئو

نمونه کارهای سئو انجام شده را می توانید در بخش نمونه کار وب سایت مشاهده بفرمایید. در این بخش برخی از مشتریان برتر به جهت معرفی و مشاهده پیش از سفارش معرفی شده اند. در صفحه سفارش خدمات، نمونه کارها به تفکیک موضوع خدمات قابل مشاهده هستند.

نمونه قرارداد خدمات سئو

نمونه قرارداد های خدمات سئو در صفحه این خدمات قابل مشاهده است. این نمونه قرارداد ها به صورت یکسان برای تمامی مشتریان محترم در نظر گرفته شده و قابل تغییر نیستند. سفارش خدمات به معنی پذیرش و تایید قرارداد است، لذا الزامی به پر کردن قرار داد از نظر لولسا وجود ندارد.

سئو چیست؟ چرا سئو مهم است؟

سئو یا همان بهینه سازی موتورهای جستجو نیازمند دانش، صرف هزینه و صرف زمان کافی می باشد. روش های بسیاری برای بهبود رتبه یک وب سایت از سوی افراد و شرکت ها اعلام می شود. بسیاری از این روش ها، روش های کلاه سیاه سئو می باشند که نه تنها برای وب سایت شما مفید نیستند، بلکه می توانند در طولانی مدت و میان مدت تاثیرات بسیار مخربی به وجود آورند. ما در تیم طراحی و تبلیغات لولسا، بر اساس الگوریتم های گوگل و روش های کلاه سفید این خدمات را به مشتریانمان ارائه می دهیم. استفاده از متخصصین به روز و با تجربه باعث شده است ما بتوانیم این خدمات را در بالاترین سطح ممکن به مشتریان ارائه دهیم.

چک لیست سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو) لولسا

چک لیست سئو اولین قدم برای بهینه سازی موتورهای جستجو می باشد. لذا برای بهینه سازی ابتدا باید از روی یک چک لیست به روز موارد مورد نیاز را مشخص و سپس اقدام به آنالیز و بهینه سازی سایت کرد. در زیر نمونه ای از چک لیست سئو برای مطالعه قرار گرفته است.

چک لیست سئو

آموزش سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو)

آموزش سئو را می توانید به صورت رایگان در بخش مقالات و آموزش های وب سایت مشاهده بفرمایید. همچنین در بخش دانلود (کتاب های سئو) و در بخش اینفوگرافیک هم این آموزش ها قرار دارند. می توانید با مراجعه به بخش های مربوطه به صورت رایگان با اصول سئو آشنا شده و بدون هزینه سئو را آموزش ببینید.

قوانین و مقررات اختصاصی خدمات سئو

سفارش به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات عمومی و اختصاصی مشتریان می باشد و عواقب ناشی از عدم مطالعه و اطلاع از این قوانین و مقررات بر عهده مشتری می باشد.

مشتری موظف به پرداخت به موقع هزینه ها می باشد.

جهت سفارش خدمات از طرف لولسا نیازی به پر کردن قرارداد وجود ندارد، اما موارد ذکر شده در نمونه قرار داد برای تمامی سفارشات اجرا خواهد شد. مشتری متعهد می شود پیش از سفارش کلیه موارد آن را مطالعه کند. ثبت سفارش به منزله تایید قوانین و مقررات لولسا است.

سوالات متداول خدمات سئو

آیا کلمات کلیدی در خدمات سئو جوملا و وردپرس بهینه می شوند؟

 • خیر این خدمات (سئو جوملا و سئو وردپرس) مربوط به ساختار سایت بوده و ارتباطی با سئو کلمات کلیدی در سیستم مدیریت محتوا ندارد.

آیا امکان تخفیف در هزینه های اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر، قیمت های اعلام شده خدمات برای تمامی مشتریان محترم یکسان  است. سیستم سفارش به صورت اتوماتیک بر اساس میزان سفارش های مشتری تخفیف اعمال می کند.

اگر از خدمات سئو جوملا و وردپرس استفاده کنیم سایت برای همیشه بهینه خواهد بود؟

 • خیر. فاکتور های سئو همواره در تغییر بوده و باید چک لیست سئو مورد استفاده به روز شده و موارد جدید در نظر گرفته شوند. برای همین توصیه ما این است که هر ساله از این خدمات یکبار استفاده کنید.

آیا وب سایت های جوملایی و وردپرسی می توانند نتایج خوبی در سئو به دست آورند؟

 • بله، جوملا و وردپرس از برترین سیستم های مدیریت محتوای جهان هستند و ساختار بسیار مناسبی برای این کار دارند.

آیا امکان ارائه خدمات در زمان کمتر وجود دارد؟

 • خیر. باید تمامی مراحل اعلام شده در چک لیست انجام و بررسی شوند. به جهت بررسی دقیق و کیفیت خدمات امکان ارائه خدمات در زمان کمتری وجود ندارد.

آیا پس از انجام خدمات سئو جوملا و وردپرس رتبه اول گوگل را به دست می آورم؟

 • خدمات اعلام شده در این بخش مربوط به ساختار وب سایت است. از آنجایی که کسب رتبه یک در گوگل علاوه بر ساختار نیازمند بهینه سازی محتوای وب سایت نیز هست، نمی توان هیچ گونه تضمینی برای آن ارائه داد. با این خدمات ساختار وب سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه سازی می شود، اما باید محتوای آن را نیز بهینه سازی کنید. همچنین باید در نظر داشته باشید الگوریتم ها و فاکتورهای گوگل همواره در حال تغییر هستند. لذا برای نتیجه گیری بیشتر، بهتر است هر چند وقت یکبار وب سایت شما برای الگوریتم های جدید گوگل بهینه سازی شوند.

آیا در خدمات سئو جوملا و وردپرس، محتوای وب سایت هم بهینه سازی می شود؟

 • خیر بهینه سازی محتوای وب سایت شامل این خدمات نمی باشد.

آیا خدمات سئو جوملا و وردپرس بازدید سایت را بهبود خواهد بخشید؟

 • بله، با استفاده از این خدمات شما نتایج بهتری در نتایج جستجو به دست می اورید و در نتیجه مخاطبین بیشتر و بازدید بیشتری خواهید داشت.

سئو جوملا و وردپرس چه زمانی بهتر است انجام شود؟

 • به طور کلی پس از طراحی وب سایت، بهتر است اولین قدم بهینه سازی ساختار آن باشد تا همه چیز با ساختاری درست و مناسب موتورهای جستجو پایه ریزی شده باشد. اما این بدان معنی نیست که اگر از فعالیت وب سایت شما زمان زیادی گذشته باشد امکان استفاده از این خدمات را نداشته باشید. شما هر زمان که اقدام به سفارش این خدمات کنید، می توانید نتایج تاثیرگذار و مثبت آنرا در کوتاهترین زمان ممکن ببینید. البته در نظر داشته باشید نتایج اصلی این خدمات پس از گذشت زمان به دست می آید. باید موتورهای جستجوی مانند گوگل پس از تغییرات وب سایت شما را بررسی کنند که این موضوع زمانبر می باشد. به همین جهت ما در خدمات طراحی وب سایت ها، بهینه سازی را در پلن های ارائه شده قرار داده ایم.

آیا امکان ارائه خدمات مشاوره سئو بدون تعیین وقت قبلی امکان پذیر است؟

 • خیر این خدمات تنها با تنظیم وقت قبلی قابل ارائه می باشند.

در خدمات سئو محتوا، آیا ساختار سیستم مدیریت محتوا نیز بهینه سازی می شود؟

 • خیر، این خدمات تنها محتوای وب سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه سازی می کند.

چرا خدمات سئو لولسا؟

 • موفقیت شما برای ما با اهمیت است.
 • ما از متخصصین سئو به روز برای این خدمات استفاده می کنیم.
 • هزینه های سئو اعلام شده لولسا بسیار مناسب هستند.
 • ما از روش های کلاه سفید گوگل استفاده می کنیم.
 • کلیه خدمات سئو به صورت تخصصی ارائه می شوند.
 • خدمات بسیار کاملی را در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو ارائه می دهیم.