Your browser does not support JavaScript!
توضیحات: ارائه این خدمات تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.
سفارش خدمات
وب انیمیشن

وب انیمیشن به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با تصاویر سریع تر، دقیق تر و بهتر اطلاعات را به دست مخاطب خود در فضای اینترنت برسانید. لذا ما با ارائه انیمیشن های تحت وب (وب انیمیشن) این امکان را فراهم آورده ایم تا بتوانید به ساده ترین شکل این کار را انجام دهید. انیمیشن های طراحی شده با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها طراحی می شوند تا علاوه بر ظاهر زیبا از کیفیت بالای کد نویسی نیز برخوردار باشند.

خدمات طراحی وب انیمیشن

خدمات طراحی وب انیمیشن به شما کمک می کنند تا محتوا را به شیوه ای خلاقانه به مخاطبین خود عرضه کنید. این خدمات مناسب افراد، شرکت ها و سازمان هایی است که قصد دارند تا به شیوه ای نوین و جذاب با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنند. با استفاده از وب انیمیشن این امکان فراهم آمده است تا خارج از شیوه های خشک و معمول بتوانید این کار را انجام دهید. امروزه بسیاری از برندهای بزرگ جهان با استفاده از این روش در دنیای اینترنت فعالیت می کنند.

وب انیمیشن ها را می توان در تمامی وب سایت های استاتیک و دینامیک به کار برد. لذا اگر از سیستم های مدیریت محتوا نیز استفاده می کنید، هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید از این خدمات بهره ببرید. در دوره ای انیمیشن های فلش بسیار پرطرفدار بودند و وب سایت های فلش بیس زیادی در جهان وجود داشت. اما پس از اینکه مشاهده شد این وب سایت ها نمی توانند نتایج مفیدی در سئو به دست آورند، کم کم علاقه صاحبان وب سایت ها به استفاده از این روش ها کاهش پیدا کرد. اما امروزه وب انیمیشن ها دیگر آن محدودیت را ندارند. می توان با استفاده از شیوه های اصولی از وب انیمیشن ها استفاده و نتایج سئو مناسبی را هم به دست آورد.

گوگل شیوه های مختلفی برای شناسایی محتوای به کار رفته در وب انیمشن ها معرفی کرده است. لذا اگر می خواهید یک وب انیمیشن حرفه ای داشته باشید و همزمان بتوانید در نتایج جستجو هم موفق باشید، این خدمات برای شما مناسب خواهد بود.

هزینه طراحی وب انیمیشن (تعرفه و قیمت خدمات وب انیمیشن)

هزینه طراحی وب انیمیشن بر اساس زمان بندی به صورت زیر می باشد. تعرفه های اعلام شده عمومی می باشند. اما از آنجایی که وب انیمیشن بسیار متفاوت از انواع دیگر صفحات وب است، هزینه نهایی پس از بررسی پروژه مورد نظر اعلام خواهد شد.

سفارش خدمات طراحی وب انیمیشن

سفارش خدمات طراحی وب انیمیشن به صورت آنلاین می باشد. در صورت وجود سوال می توانید از روش های زیر با ما در ارتباط باشید:

سوالات سفارش از طریق ایمیل: جهت سوالات درباره سفارش خدمات از طریق ایمیل می توانید با آدرس پست الکترونیک info[a]agerin.ir با ما در ارتباط باشید.

ساعات کاری: 

شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه به صورت آنلاین و در زمان ثبت سفارش می باشد.

روند انجام پروژه طراحی وب انیمیشن

 1. ارائه اطلاعات اولیه مورد نیاز برای طراحی و سناریو از سوی مشتری
 2. بررسی اطلاعات ارسالی و تایید اولیه سفارش
 3. پرداخت هزینه به صورت آنلاین و ثبت نهایی سفارش
 4. طراحی وب انیمیشن
 5. تحویل وب انیمیشن به مشتری

مشاوره خدمات طراحی وب انیمیشن

مشاوره طراحی وب انیمیشن می تواند به شما برای موفقیت بسیار سودمند باشد. اگر به دنبال مشاوره تخصصی این خدمات هستید، کافی است تا به بخش مشاوره سایت مراجعه کرده و درخواست مشاوره را به ثبت برسانید.

نمونه کار طراحی وب انیمیشن

نمونه کارهای طراحی وب انیمیشن انجام شده توسط تیم طراحی و تبلیغات لولسا را می توانید با مراجعه به بخش نمونه کار مشاهده بفرمایید.

نمونه قرارداد خدمات طراحی وب انیمیشن

به جهت یکسان سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسانی برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و برای تمامی مشتریان محترم ثابت می باشد. می توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد طراحی وب انیمیشن از کلیه بندهای آن مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد می باشد. لذا الزامی به پر شدن قرار داد از سوی لولسا وجود ندارد.

اطلاعات اولیه طراحی وب انیمیشن

 1. دسترسی به پنل هاستینگ
 2. دسترسی به پنل سیستم مدیریت محتوا
 3. ارسال سناریو مورد نیاز
 4. ارسال تصاویر، رنگ بندی، لوگو و سایر موارد سازمانی که نیاز هست در وب انیمیشن به کار روند

زمانبندی خدمات طراحی سایت شرکتی

طراحی وب انیمیشن با توجه به زمان بندی و نیازهای مشتریان متغیر بوده و پس از ثبت سفارش اولیه اعلام خواهد شد.

هاستینگ طراحی وب انیمیشن

ارائه این خدمات تنها در هاستینگ های لینوکسی با پنل Cpanel و Directadmin امکان پذیر می باشد. شما می توانید این هاستینگ را از هر شرکتی که می خواهید تهیه کرده و هیچ گونه محدودیتی در این موضوع وجود ندارد. در صورت نیاز به مشاوره خرید هاستینگ نیز ما به شما یاری می رسانیم.

قوانین و مقررات اختصاصی خدمات طراحی وب انیمیشن

سفارش به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات عمومی و اختصاصی مشتریان می باشد و عواقب ناشی از عدم مطالعه و اطلاع از این قوانین و مقررات بر عهده مشتری می باشد.

مشتری موظف به پرداخت به موقع هزینه ها می باشد.

جهت سفارش خدمات از طرف لولسا نیازی به پر کردن قرارداد وجود ندارد، اما تمامی موارد ذکر شده در نمونه قرار داد برای تمامی سفارشات اجرا خواهد شد. مشتری تعهد می کند که پیش از سفارش کلیه موارد آن را مطالعه کرده و مورد تایید ایشان می باشد.

ارسال اطلاعات اولیه جهت ثبت سفارش و موارد مورد نیاز جهت اصلاح از سوی مشتری در یک مرحله امکان پذیر می باشد.

سوالات متداول طراحی وب انیمیشن

آیا امکان تغییر پس از تحویل سفارش وجود دارد؟

 • بله، البته این موضوع مشمول پرداخت هزینه جداگانه برای اعمال تغییرات می باشد.

آیا امکان تخفیف در ارائه خدمات وجود دارد؟

خیر، تمامی قیمت ها مقطوع می باشند و امکان تخفیف برای موارد اعلام شده وجود ندارد. ما به کیفیت خدمات اهمیت می دهیم. این کیفیت نیازمند صرف هزینه و تخصیص زمان کافی است. لذا برای حفظ کیفیت خدمات قیمت ها متناسب با کیفیت ارائه شده اند.

برخی شرکت ها و افراد قیمت های بالاتر و یا پایینتری برای طراحب وب انیمیشن اعلام کرده اند، آیا شما متناسب با آنها قیمت خود را کاهش یا افزایش خواهید داد؟

 • تعرفه های اعلام شده لولسا متناسب با خود خدمات تعیین می شوند. بسیاری از شرکت ها و افراد بی تجربه برای جذب مشتری قیمت هایی اعلام می کنند که هیچ تناسبی با نوع کار ندارد و نمی توانند خدمات مناسبی ارائه کنند و یا پشتیبانی مناسبی ارائه نمی دهند. همچنان که برخی شرکت ها و افراد قیمت هایی بسیار بیش از کار انجام شده از مشتریان خود دریافت می کنند. ما به مشتریانمان احترام می گذاریم، با آنها صادق هستیم و کیفیت را فدای قیمت نمی کنیم و تعرفه های منصفانه ای اعلام کرده ایم.

آیا امکان تغییر در شیوه پرداخت وجود دارد؟

 • خیر. کلیه پرداخت ها به صورت یکسان برای تمامی مشتریان محترم می باشد و امکان تغییر آنها وجود ندارد.

آیا امکان تحویل وب انیمیشن در زمان کوتاهتر از زمان اعلام شده وجود دارد؟

 • خیر. با توجه به اینکه حقوق مشتری برای ما بالاترین اهمیت را دارد، امکان کوتاه کردن زمان برای این موضوع وجود ندارد. باید زمان کافی به تمامی کارها اختصاص داده شود و کیفیت فدای زمان نشود.

نوشتن سناریوی وب انیمیشن بر عهده چه کسی می باشد؟

 • نوشتن سناریو بر عهده مشتری می باشد. اما در صورت نیاز پس از ثبت سفارش امکان ارائه سناریوی پیشنهادی از سوی لولسا بدون پرداخت هزینه امکان پذیر می باشد.

چرا خدمات طراحی وب انیمیشن لولسا؟

 1. قیمت و تعرفه های مناسبی را برای این خدمات به شما ارئه می کنیم.
 2. موفقیت مشتریان برای ما اهمیت بالایی دارد.
 3. سرعت بالا در ارائه خدمات.
 4. ما از طراحان خلاق برای طراحی استفاده می کنیم.
 5. طراحان و برنامه نویسان ما آشنا به جدیدترین تکنولوژی های طراحی روز دنیا هستند.
 6. طراحان ما به سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو اشراف کامل دارند.