Your browser does not support JavaScript!
امنیت وردپرس
امنیت جوملا
درخواست مشاوره

تا به حال به قفل کوچکی که در کنار آدرس وب سایت ها در نوار مرورگر خود مشاهده کرده اید توجه کرده اید؟ این نماد نشان دهنده گواهینامه SSL است که عنصری ضروری برای امنیت آنلاین به شمار می آید. اما گواهینامه SSL دقیقا چیست و چرا اینقدر مهم است؟ برای یافتن جواب این سوال ها در ادامه همراه ما باشید.

سئو وردپرس
سئو جوملا
سئوکار
درخواست مشاوره

در دنیای داده محور سئو (SEO)، رتبه ترافیک وب سایت به عنوان یک معیار برجسته مطرح می شود. این نشان دهنده موقعیت نسبی یک وب سایت در میان گستره عظیم اینترنت است که با حجم ترافیک ارگانیک اندازه گیری می شود. این مقاله به پیچیدگی های رتبه ترافیک (raffic Rank) می پردازد، اهمیت آن را بررسی می کند و بینش هایی برای بهینه سازی سایت به شما عزیزان ارائه می دهد.

خدمات سئو کار
سئو وردپرس
سئو جوملا
درخواست مشاوره

تا به حال برای سایت خود در زبانی دیگر جستجو کرده اید و به جای صفحه ای اختصاصی به آن زبان، به صفحه اصلی هدایت شده اید؟ اینجاست که تگ Hreflang به کارتان می آید! این تگ ها مانند سلاحی مخفی در سئو چند زبانه عمل می کنند و به موتورهای جستجو کمک می کنند تا نسخه های مختلف زبانی سایت شما را درک کنند و مرتبط ترین محتوا را به کاربران ارائه دهند.

خدمات سئوکار
سئو وردپرس
سئو جوملا
درخواست مشاوره

در دنیای دائماً در حال تحول سئو، صاحبان وب سایت دائماً با معیارها و استراتژی ها بمباران می شوند. یکی از اصطلاحاتی که به طور مکرر ظاهر می شود «حجم لینک» است که اغلب به عنوان یک عامل کلیدی در رتبه بندی موتور جستجو تبلیغ می شود. اما آیا حجم لینک واقعاً آن چیزی است که به نظر می رسد؟ بیایید عمیق تر کاوش کنیم و نقش واقعی حجم لینک در سئو را بررسی کنیم.

سئو کار
سئو وردپرس
سئو جوملا
درخواست مشاوره

در دنیای رقابتی سئو، رتبه بندی برای کلمات کلیدی گسترده و عمومی می تواند مانند تلاش برای برنده شدن در قرعه کشی باشد. اما اگر راهی برای هدف قرار دادن جستجوی خاص کاربران با احتمال موفقیت بیشتر وجود داشته باشد چه؟ به کلمات کلیدی دم بلند، قهرمانان گمنام سئو که می توانند گنجینه ای از ترافیک هدفمند را باز کنند، خوش آمدید.

زیر مجموعه ها