Your browser does not support JavaScript!
طراحی سایت فروشگاهی
سفارش
محاسبه هزینه
مشاوره رایگان

هزینه طراحی سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی) چقدر است؟ چه تعرفه‌ (قیمت) برای این خدمات مناسب است؟ چطور باید بدانیم آن‌چه سفارش می‌دهیم با چیزی که دریافت می‌کنیم برابر است؟ امروز و در این مطلب قصد دارم تا توضیح دهم چطور باید هزینه طراحی یک سایت فروشگاهی را محاسبه کرد. پس تا پایان همراه من باشید.

طراحی بروشور
سفارش
محاسبه هزینه
نمونه‌کار

شاید شما هم تصمیم به طراحی یک بروشور جدید گرفته‌اید و به دنبال پیدا کردن هزینه آن هستید. اگر کمی در اینترنت جستجو کنید، تعرفه‌ این خدمات بسیار متنوع است. امروز می‌خواهیم بدانیم چطور باید بین هزینه‌های اعلام شده انتخاب کرد.

طراحی سایت فروشگاهی
سفارش
محاسبه هزینه
مشاوره رایگان

بعضی از طراح‌های وب برای همه سایت‌های فروشگاهی پیشنهاد می‌کنن حتما یک اپلیکیشن طراحی بشه. اما آیا واقعا این پیشنهاد اون‌ها برای همه سایت‌ها صادقه؟ امروز می‌خوایم با هم بررسی کنیم که برای چه سایت‌هایی اپلیکیشن لازم و برای چه سایت‌هایی فقط هزینه اضافه است.

طراحی پوستر علمی
سفارش
محاسبه هزینه

اصطلاحا به پوستر کنفرانس، همایش، سمینار و برنامه‌های علمی، پوستر علمی گفته می‌شود. اما این تعریف کاملا درست نیست. برای اینکه دقیق بدانیم پوستر علمی چیست و هر پوستری که در آن موضوع علمی بیان می‌شود را به اشتباه پوستر علمی نخوانیم در ادامه این مطلب با من همراه باشید.

طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت شخصی
مشاوره طراحی سایت

طراحی سایت بدون توجه به استانداردهای گوناگون، را کنار بگذارید. در این مقاله قصد دارم تا به صورت مختصر برخی از استانداردهایی که باید در طراحی سایت مورد نظر قرار دهید را برایتان بگویم.

زیر مجموعه ها