Your browser does not support JavaScript!
تبدیل تصویر به WebP
خدمات سئو

تصویر همواره یکی از مواردی است که در سئو (SEO) نقش بسیار مهمی دارد. اما بهینه سازی تصاویر هم یکی از چالش‌های همیشگی سئوکاران است. در این مقاله هدف ما آشنا کردن شما با تصویر WebP و اهمیت آن در بهینه سازی موتورهای جستجو است.

طراحی سایت فروشگاهی
مشاوره رایگان
هزینه
سفارش

وردپرس یکی از قدیمی‌ترین و پرکاربردترین سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) در جهان است که میلیون‌ها سایت با آن ساخته شده‌اند. یکی از سوالات پر تکرار در زمان طراحی سایت این است که آیا رفتن سمت وردپرس کار درستی است؟ آیا برای سایت فروشگاهی بهتر نیست از چیز دیگری به جز وردپرس و ووکامرس استفاده کنیم؟

خدمات طراحی qrcode
سفارش کیوآرکد تماس
سفارش کیوآرکد لینک
سفارش کیوآرکد PDF

اگر به دنبال یافتن یک شغل جدید یا یک موقعیت تحصیلی در خارج از کشور هستید، حتمال به فکر تهیه رزومه و CV افتاده‌اید. میان یک رزومه معمولی و یک رزومه حرفه‌ای تفاوت بسیار زیادی وجود دارد. استفاده از کیوآرکد در رزومه شما می‌تواند رزومه شما را به یک رزومه حرفه‌ای تبدیل کند. چطور؟ در ادامه با من همراه باشید.

طراحی کاتالوگ
طراحی کیوآرکد لینک
طراحی کیوآرکد PDF
خدمات تکمیلی qrcode

گذشته‌ای نه چندان دور همه به دنبال طراحی کاتالوگ‌های چاپی بودند و امروز به دنبال کاتالوگ دیجیتال. با وجود آنکه روش استفاده از کاتالوگ متفاوت شد، اما خود کاتالوگ کنار گذاشته نشد. یکی از روش‌هایی که در چند سال گذشته برای تبلیغات به میزان زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد استفاده از کیوآکد (Qr code) است. امروز می خواهیم ببینیم در طراحی کاتالوگ چطور می‌توان از کیوآرکد استفاده کرد.

خدمات تولید محتوا
خدمات سئو کار
خدمات تقویم تولید محتوا
خدمات سئو وردپرس

شاید شما هم اصطلاح محتوای یتیم (Orphaned content) را شنیده باشید. اما واقعا منظور از این اصطلاح چیست؟ ما هزینه‌های بسیاری برای تولید محتوا می‌کنیم و وقت ارزشمندی برای آن می‌گذاریم، چطور نگذاریم محتوایمان یتیم شود؟ اصلا چنین محتوایی چه تاثیری در سئو سایت دارد؟ برای جواب همه این سوال‌ها، با من همراه باشید.

زیر مجموعه ها