Your browser does not support JavaScript!
سئو وردپرس
سئو جوملا
خدمات سئوکار
درخواست مشاوره رایگان

اگر در دنیای سئو (SEO) و به صورت گسترده‌تر در دنیای دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) کار می‌کنید بارها اصطلاح تعامل (Engagement) را شنیده‌اید. در این مقاله قصد داریم به صورت مختصر ولی کامل شما را با این اصطلاح مهم آشنا کنیم.

خدمات کیوآرکد لینک
سفارش کیوآرکد لینک
نمونه کارها

کد QR یا کیوآرکد (Quick Response Code) یک فرم بارکد دوبعدی است که ابتدا در دهه ۱۹۹۰ در ژاپن توسعه یافت. این کد با استفاده از یک دستگاه خوان خاص یا حتی دوربین گوشی هوشمند، اطلاعات را به سرعت و به صورت دوبعدی می‌خواند. یکی از شکل‌های معروف آن مستطیلی با چهار گوش است که اطلاعات را درون خود ذخیره می‌کند. کیوآرکد (QR Code) یا کد سریع پاسخ، یک نوع بارکد دو بعدی است که می‌تواند اطلاعات مختلفی را در خود ذخیره کند. این کدها را می‌توان با استفاده از دوربین گوشی هوشمند یا تبلت اسکن کرد و اطلاعات ذخیره‌شده در آن‌ها را دریافت کرد.

کیوآرکد لینک
کیوآرکد PDF
کیوآرکد تصویر
کیوآرکد لوکیشن

کیوآرکد (QR Code) یک نوع بارکد دو بعدی است که می‌تواند اطلاعات زیادی را در خود ذخیره کند. این کدها با استفاده از یک تلفن همراه هوشمند و یک برنامه بارکدخوان می‌توانند خوانده شوند. کیوآرکدها کاربردهای زیادی در زندگی روزمره دارند، از جمله در کسب و کارها. در این مقاله می‌خواهیم کمی بیشتر در خصوص این کدهای مفید صحبت کنیم.

طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شخصی
درخواست مشاوره

در دنیای امروز که به شدت دیجیتالی شده است، داشتن یک وب سایت برای کسب و کارهای آنلاین تنها یک گزینه نیست، بلکه یک ضرورت مطلق است. یک وب سایت خوب طراحی شده، ستون فقرات حضور آنلاین را تشکیل می دهد و بستری را برای نمایش محصولات، تعامل با مشتریان و افزایش فروش فراهم می کند. در سال ۲۰۲۴ که خرید آنلاین به یک نیروی غالب تبدیل شده است، اهمیت وب سایت ها برای کسب و کارهای آنلاین حتی بیشتر نمایان می شود.

طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شخصی
درخواست مشاوره

سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) نقش مهمی در ساخت و نگهداری وب‌سایت‌ها ایفا می‌کنند و به کاربران واسط کاربری دوستانه ارائه می‌دهند تا محتوای دیجیتال را مدیریت و منتشر کنند.  دروپال (Drupal) و وردپرس (WordPress) از جمله انتخاب‌های محبوب در میان ردیف‌های مختلف CMS هستند. هر دو پلتفرم نقاط قوت و ضعف خود را دارند که آنها را برای انواع مختلف وب‌سایت‌ها و ترجیحات کاربری مناسب می‌سازد. در این مقاله، ما قصد داریم دروپال و وردپرس را بررسی و مقایسه کنیم تا به شما کمک کنیم تصمیم مطلوبی را در انتخاب سیستم مدیریت محتوای مناسب برای نیازهای شما بگیرید.

زیر مجموعه ها