به استودیو طراحی وب Firemode خوش آمدید. این استودیو بخشی از پروژه تیم طراحی و تبلیغاتی لولسا می باشد. اگر نیاز به طراحی وب سایت، بهینه سازی وب سایت، مشاوره و نگهداری از وب سایت دارید، ما تیمی متشکل از نیروهای کارآزموده و مطلع از علم روز طراحی وب و تبلیغات را برای شما آموزش داده ایم.

رفتن به بالا

طراحی سایت

طراحی وب سایت شخصی و شرکتی با جدیدترین تکنولوژی های طراحی وب سایت، قالب های ریسپانسیو (واکنش گرا)، گرافیک اختصاصی، نصب و اجرای پک های امنیتی انجام می گیرد. تیم طراحی وب سایت متشکل از تیم ایده پرداز، تیم طراحی گرافیک و تیم برنامه نویسی می باشد. ما با استفاده از تجربیات، آشنایی با تکنولوژی های جدید طراحی وب و با استفاده از طراحان گرافیک آگاه به مسائل زیبایی شناسی و تبلیغات بهترین ها را به شما ارائه می کنیم.

رفتن به بالا

بهینه سازی و خدمات سئو

از خدمات دیگر استودیو، سئو یا بهینه سازی موتور های جستجو می باشد. این خدمات شامل، بهینه سازی محتوا، آنالیز رقبا، آنالیز سایت، ثبت سایت در موتور های جستجو، افزایش بازدید، بازاریابی محتوا، بالا بردن رتبه گوگل و ... می باشد. سئو و بهینه سازی سایت یک روند است. به این معنا که سایت باید با همان سرعتی که الگوریتم های موتورهای جستجو پیش می رود تغییر کند. نتیجه مناسب در این زمینه نیازمند تخصص و صرف زمان زیادی می باشد. اکنون بهترین متخصصین در اختیار شما هستند. به خاطر داشته باشید سئو روندی است همیشگی که هیچ گاه نباید از آن غافل بود.

رفتن به بالا

خدمات نگهداری

هر سایت اینترنتی برای به روز ماندن نیاز به نگهداری و به روز رسانی همیشگی دارد. استخدام یک مسئول سایت آگاه به مسائل وب و وب مارکتینگ، هزینه مالی و زمانی زیادی برای مشتریان خواهد داشت. به همین علت ما به جای یک نفر مسئول سایت، یک تیم با تجربه برای شما در نظر گرفته ایم. تیم نگهداری ما شامل متخصص وب مارکتینگ، متخصص امنیت وب سایت و مسئول به روز رسانی سایت می باشد.

رفتن به بالا

تماس با ما

تلفن:
44897364
واتس اپ:
09218870363
ایمیل:
info@firemode.net
sale@firemode.net
support@firemode.net

All Rightes Reserved. Firemode Webdesign Studio | LevelsA Team. Graphic by: Zheen Geraphic & Animation Studio
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد
Info@firemode.net | Sale@firemode.net | Support@firemode.net
تلفن: 44897364 | واتس اپ: 09218870363

رفتن به بالا
وب سایت انتخاب کنید فعال طراحی سایت Facebook - firemode google plus - firemode instagram - firemode linkedin - firemode